BIEG HUTNIKA - BIEG
Organizator:Biuro BHP ArcelorMittal Poland, TKKF Triathlon Dąbrowa Górnicza, SITPH o/Dąbrowa Górnicza
Data:12-10-2016
Miejsce:DĄBROWA GÓRNICZA
Dystans:6,1km



 
MCENAZWISKO I IMIĘNRMIASTOKLUBKAT. WIEK.HUTNIKKMCZASCZAS NETTOMIN/KM
1KAROŃ BARTOSZ8OLKUSZKS OLKUSZM20/1HA/1 100:20:1600:20:1603:19
2BUCZYŃSKI MARIUSZ7MIĘDZYGÓRZE M30/1HA/2 200:21:2000:21:2003:30
3RZEPKA BERNARD23ZDZIESZOWICE M40/1HB/1 300:21:2300:21:2303:30
4WIDAWSKI PAWEŁ 15SOSNOWIEC M30/2 400:21:5000:21:5003:35
5BUCZYŃSKI ARKADIUSZ24BOLESŁAW M40/2 500:22:0000:22:0003:36
6PRASEŁEK ROBERT9OLKUSZKS OLKUSZM40/3 600:22:1700:22:1603:39
7PAJĄK ROCH49SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECM30/3 700:22:2800:22:2803:41
8PYTEL JANUSZ79SOSNOWIECSOKÓŁ ZAKOPANEM50/1 800:22:4200:22:4203:43
9WRÓBEL MARIUSZ14ZDZIESZOWICEARCEROL MITTAL M40/4HB/2 900:22:4400:22:4403:44
10SOKOŁOWSKI MAREK6MYSŁOWICE-WESOŁARMD MONTRAIL TEAMM40/5 1000:22:4700:22:4703:44
11PLOCH JAKUB56ZABRZEBP KOKSOPROJEKTM20/2HA/3 1100:22:4700:22:4703:44
12HYLA DARIUSZ42DĄBROWA G M40/6 1200:22:5200:22:5203:45
13KONRAD ARTUR132ZAWIERCIEBRACIA TEAM ZAWIERCIEM30/4 1300:22:5900:22:5903:46
14LUBNAU MAREK31SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECM50/2 1400:23:0100:23:0103:46
15PIETRASIAK DANIEL92SOSNOWIECPROFORMA PIETRASIAK M20/3 1500:23:0300:23:0303:47
16TYLEK CYPRIAN32KRAKÓW M30/5HA/4 1600:23:1200:23:1203:48
17CZADO ARTUR117SOSNOWIEC M20/4 1700:23:3500:23:3503:52
18KOCEL ANDRZEJ 51DĄBROWA GÓRNICZA M30/6 1800:23:3700:23:3703:52
19SIKOŃ MAREK103WROCŁAWPFEIFER.PLM30/7 1900:23:4800:23:4803:54
20BAZYL ADAM 84DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMM30/8HA/5 2000:23:5200:23:5203:55
21HARMANSA PIOTR13ZDZIESZOWICE M40/7HB/3 2100:23:5700:23:5703:56
22KONRAD MARCIN133ZAWIERCIEBRACIA TEAM ZAWIERCIEM30/9 2200:24:0200:24:0203:56
23KUCZYNA PRZEMYSŁAW110DĄBROWA GORNICZA M30/10HA/6 2300:24:0700:24:0703:57
24TUREK RAFAŁ116BĘDZINOWOCOWA KRAINAM30/11 2400:24:0800:24:0803:57
25SOBOŃ GRZEGORZ73RYCZÓWEK M40/8HB/4 2500:24:1900:24:1903:59
26MARTIN JACEK41CHORZÓW M40/9HB/5 2600:24:3500:24:3504:02
27HASIK ZBIGNIEW72SOSNOWIEC M40/10 2700:24:5000:24:5004:04
28ROGOWICZ PIOTR30DĄBROWA GÓRNICZATRUCHTACZ MYSŁOWICEM50/3 2800:24:5400:24:5404:05
29GODLEWSKI BOGDAN 4DĄBROWA GORNICZA M50/4HB/6 2900:25:0100:25:0104:06
30GĄSZCZYK GRZEGORZ33KRAKÓWNOWA HUTA TEAMM40/11 3000:25:0700:25:0704:07
31ŻUREK ROBERT74DĄBROWA G M40/12 3100:25:1500:25:1504:08
32GAWEŁ BOGDAN 64OŚWIĘCIM-ZABORZEFESTIWAL BOEGOWY W KRYNICY-ZDRÓJM60/1 3200:25:2000:25:2004:09
33MIKOŁAJSKI DAMIAN71DĄBROWA GÓRNICZATEAM DAMIKO/TRIATHLON X-TEAMM30/12 3300:25:2200:25:2204:10
34CICHY ANDRZEJ131GLIWICEOPEL ACTIVE TEAMM20/5 3400:25:2400:25:2404:10
35SEBRALA KRYSTIAN19ZDZIESZOWICE M50/5HB/7 3500:25:3000:25:2804:11
36KRUZEL TOMASZ134ZAWIERCIE M30/13HA/7 3600:25:4800:25:4704:14
37JAGODA ADAM81SOSNOWIEC M30/14 3700:25:5800:25:5804:15
38STACHURSKI ARTUR96DĄBROWA GÓRNICZA M30/15 3800:26:3900:26:3504:22
40NOGA ŁUKASZ122SOSNOWIECZDZIERAJ KAPCIEM30/17 3900:26:5200:26:4004:24
39KAPRAL PAWEŁ 125DĄBROWA GÓRNICZALATAFFCE TEAMM30/16HA/8 4000:26:5100:26:4404:24
42ROSKOŃ JANUSZ94DĄBROWA G M30/19HA/9 4100:26:5400:26:4804:25
41WIĘCZKOWSKI PIOTR43KATOWICEPARTNER 2000M30/18 4200:26:5200:26:5104:24
43NIEDŹWIEDZKI RYSZARD77CZELADŹ M50/6 4300:27:0100:27:0104:26
44GAJEWSKI IRENEUSZ37SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECM40/13HB/8 4400:27:0600:27:0604:27
46BROSZCZAK GRZEGORZ17ZDZIESZOWICE M40/15HB/9 4500:27:1600:27:1404:28
45BEDNARSKI MARIUSZ75TOPOROWICE M40/14 4600:27:1500:27:1504:28
47PACANA KRZYSZTOF21TARNOWSKIE GÓRY M20/6HA/10 4700:27:1800:27:1804:29
48BERLIŃSKI MAREK130ZABRZEWIELKIE PIECEM30/20HA/11 4800:27:1900:27:1904:29
50BAJOR ARTUR48DĄBROWA GÓRNICZA M40/16 4900:27:2600:27:2204:30
51JAGIELSKI DAMIAN80TYCHY M40/17HB/10 5000:27:2900:27:2204:30
52FRANCIK PRZEMYSŁAW108JAWORZNO M40/18HB/11 5100:27:3000:27:2404:30
49SZCZĘSNA MARTA1SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECK20/1 1 00:27:2500:27:2504:30
53BANAŚ MATEUSZ137KATOWICEPOSTAW NA LEWKAM30/21 5200:27:3400:27:3304:31
54BERESZKO WALDEMAR67SOSNOWIEC M60/2 5300:27:3600:27:3404:31
56STRAŻ MICHAŁ128DĄBROWA GÓRNICZAARCELORMITTALM60/3HB/12 5400:27:4000:27:3804:32
55ZIELONKA KAROLINA97DĄBROWA GÓRNICZA K20/2 2 00:27:3900:27:3904:32
57KAPRAL PIOTR138DĄBROWA GÓRNICZALATAFFCE TEAMM30/22HA/12 5500:27:4500:27:3904:33
58STASZKIEWICZ DAMIAN 78DĄBROWA GÓRNICZASAINT GOBAIN SQUADM30/23 5600:27:4700:27:4704:33
59SZWANCARZ PIOTR20ZDZIESZOWICE M40/19HB/13 5700:28:0000:27:5904:35
60DUDZIAK RYSZARD68SOSNOWIEC M50/7 5800:28:0300:28:0104:36
62SŁABOŃ MARIUSZ95KATOWICEKIWK-A BIEGAM40/20 5900:28:1300:28:0604:38
61GĄGOL ANNA2DĄBROWA GÓRNICZAANIA Z KORZEŃCA :)K40/1 3 00:28:0800:28:0804:37
63PORĘBSKI PAWEŁ88SŁAWKÓW M20/7HA/13 6000:28:2100:28:1404:39
64KONDEJ TOMASZ28KRAKÓW M40/21HB/14 6100:28:2500:28:2104:40
65WASIOŁKA ADAM139KATOWICE M40/22 6200:28:2900:28:2804:40
66HATLAPA KRZYSZTOF99WOJKOWICE KOŚCIELNE M30/24HA/14 6300:28:3600:28:3404:41
67GNIOT JACEK22ZDZIESZOWICE M30/25HA/15 6400:28:4200:28:4204:42
68RADWAN ANDRZEJ29KRAKÓWITMBW KRAKÓWM50/8HB/15 6500:28:4500:28:4404:43
69BORCZ TOMASZ118SOSNOWIEC M40/23 6600:28:4900:28:4804:43
70GAJEWSKA ISABELA39SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECK40/2 4 00:28:5100:28:5004:44
71HANASIEWICZ MARCIN143CZELADŹ M20/8 6700:28:5300:28:5104:44
74BĘDKOWSKI PAWEŁ142CZELADŹ#CZELADŹBIEGAM20/10 6800:29:0000:28:5404:45
72GĄGOL IRENEUSZ3DĄBROWA GÓRNICZARUN 4FUNM50/9 6900:28:5600:28:5604:45
73ŚWIĘDRYCH MAREK107CZERMNABREMBO POLANDM20/9 7000:28:5900:28:5704:45
76GLANOWSKI ZENON52SOSNOWIEC M60/5 7100:29:1000:29:0004:47
75JAŁOWIEC RYSZARD10OLKUSZKS OLKUSZM60/4 7200:29:0500:29:0504:46
77FARMAS DARIUSZ 27KRAKOWNOWA HUTA TEAMM40/24HB/16 7300:29:1600:29:1204:48
78KOŁODZIEJCZYK DAMIAN 69DĄBROWA GÓRNICZA M17/1 7400:29:1900:29:1304:48
80TRZEBIŃSKI KRZYSZTOF120DĄBROWA G M40/25 7500:29:4200:29:3704:52
79KOWACZ MATEUSZ82SOSNOWIECARCELORMITTAL POLAND DGM30/26HA/16 7600:29:4100:29:4104:52
81WILK MARIUSZ87PYSKOWICE M50/10HB/17 7700:29:4400:29:4304:52
82SMACZYŃSKI ARTUR 54DĄBROWA GÓRNICZA NIEZRZESZONYM40/26 7800:29:5200:29:4704:54
84PIETRZYK JAROSŁAW140SOSNOWIECAMP DGM40/27HB/18 7900:29:5800:29:5404:55
83BEDNARSKI IGOR76TOPOROWICE M10/1 8000:29:5800:29:5804:55
86MAZUREK MONIKA26KRAKOWNOWA HUTA TEAMK40/3HK/15 00:30:0400:30:0004:56
89CENCEK MARCIN119DĄBROWA G M40/28HB/19 8100:30:1400:30:0204:57
85KOŹMIN MARCIN144DĄBROWA GÓRNICZADWS-2M30/27HA/17 8200:30:0400:30:0304:56
87HARMANSA KORNELIA25GOGOLIN K40/4 6 00:30:0700:30:0504:56
88MUZA KAROLINA38KATOWICE K20/3HK/27 00:30:1400:30:0804:57
91SUCHOCKI MIECZYSŁAW47SOSNOWIEC M60/7 8300:30:1800:30:1104:58
90MACHOLC PIOTR86DĄBROWA GÓRNICZA M60/6 8400:30:1700:30:1504:58
92CUPIAŁ DARIUSZ11SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMM50/11 8500:30:1900:30:1704:58
93GAWEŁ TADEUSZ35ZAWIERCIE M60/8HB/20 8600:30:4400:30:4005:02
94KOPCZYŃSKI KRZYSZTOF18ZDZIESZOWICE M40/29HB/21 8700:30:4700:30:4405:03
95PANDEL MAŁGORZATA16ZDZIESZOWICE K40/5HK/38 00:30:5200:30:4905:04
96PEJCHA ADAM106MYSŁOWICE M30/28HA/18 8800:30:5800:30:5205:05
97NANUŚ ŁUKASZ109DĄBROWA GÓRNICZA M20/11HA/19 8900:31:0500:31:0505:06
98RODKO MARTA83CZELADŹSEKCJA PIASKIK20/4 9 00:31:0900:31:0505:06
99BARTOS DAMIAN58SOSNOWIEC M30/29 9000:31:3300:31:3305:10
100PENDOLSKI FRANCISZEK70KATOWICE M60/9 9100:31:4900:31:4405:13
101JABŁOŃSKI JERZY127SOSNOWIEC M40/30HB/22 9200:31:5400:31:4705:14
102JURCZAK SZCZEPAN5DĄBROWA GORNICZA M60/10HB/23 9300:32:0800:32:0805:16
103CZAPLA DAMIAN102DĄBROWA G M20/12HA/20 9400:32:1100:32:0805:17
105KMIECIK JUSTYNA123SOSNOWIEC K20/5 10 00:32:2000:32:1305:18
104PIETRZYK TOMASZ 141MYSŁOWICE ET-TECM30/30 9500:32:1800:32:1605:18
106GRZYWNOWICZ ARTUR105BĘDZIN M40/31 9600:32:2500:32:2405:19
108OLEKSIAK ADRIAN93SOSNOWIEC M20/13 9700:33:0600:32:5705:26
107GRABANIA MAKS89CHRZANÓW M10/2 9800:33:0300:32:5905:25
109GRABANIA SEBASTIAN 90CHRZANÓW M40/32 9900:33:1200:33:1205:27
110KRZYKAWSKI ARKADIUSZ114SOSNOWIECALCEROLMITTALM50/12HB/24 10000:33:3900:33:3805:31
111JURCZAK RYSZARD36SOSNOWIEC M60/11HB/25 10100:33:4300:33:4305:32
112ZAGAŁA PIOTR61DĄBROWA GÓRNICZA M30/31HA/21 10200:33:5000:33:4805:33
113ZAGAŁA MARTA 60DĄBROWA GÓRNICZA K20/6HK/411 00:33:5000:33:4805:33
114MICHALIK KRZYSZTOF59SOSNOWIEC M40/33 10300:34:1500:34:1405:37
115WĘGLER ZBIGNIEW50SOSNOWIEC M60/12 10400:36:2000:36:1305:57
117TRZEWICZEK MARTYNA124SOSNOWIECKIWKA BIEGAK20/8 12 00:36:3300:36:2606:00
116PAWLAK MAGDALENA104DĄBROWA GÓRNICZA K20/7 13 00:36:2900:36:2705:59
118ZUB PRZEMYSŁAW129SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEENERGOKONTRAKTM30/32 10500:36:4300:36:4306:01
120SOCZÓWKA JAKUB63SOSNOWIEC M30/33HA/22 10600:36:5400:36:4406:03
119GRABANIA EWELINA91CHRZANÓW K40/6 14 00:36:5000:36:4806:02
123JAROSZ ADAM126CHORZÓW M30/34HA/23 10700:37:0400:36:5806:05
121KURTYKA AGNIESZKA136DĄBROWA GORNICZA K20/9 15 00:37:0100:37:0106:04
122ZABIELSKA MAGDALENA135BEDZIN K20/10 16 00:37:0400:37:0206:05
124ŚCIBISZ BOGDAN 57SOSNOWIEC M60/13 10800:37:4700:37:4006:12
125MADEJ JÓZEF65OŚWIĘCIMZADYSZKA OŚWIĘCIMM60/14 10900:40:3400:40:2906:39
126DOLATOWSKA KATARZYNA115DĄBROWA G K20/11 17 00:45:3700:45:3107:29