XXV Memoriał Jerzego Chromika
Organizator:Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach
Data:2017-10-14
Miejsce:Mysłowice
Dystans:biegi młodzieżowe,



 
Dziewczęta Kat 1
MIEJSCE OPENIMIĘNAZWISKONR. STARTOWYPŁEĆMIASTOKLUBKATEGORIA WIEKOWAMIEJSCE W KATEGORIIKAT 1START NETTOCZASCZAS NETTO
1MARTAPECOLD352KMYSŁOWICE KATD11Bieg 400m00:00:0000:01:2300:01:23
2JULIAJANCZY307KJAWORZNOSP16 JAWORZNOKATD12Bieg 400m00:00:0000:01:2300:01:23
3ZUZANNASZMATLOCH321KMYSŁOWICEUKS CHROMIKKATD13Bieg 400m00:00:0000:01:2800:01:28
4EMILIASTOLARCZYK313KJAWORZNOSP 7 JAWORZNOKATD14Bieg 400m00:00:0000:01:3000:01:30
5NATALIAKRÓL351KMYSŁOWICE KATD15Bieg 400m00:00:0000:01:3000:01:30
6PAULINAKROCZEK362KMYSŁOWICE KATD16Bieg 400m00:00:0000:01:3200:01:32
7ANNAPALKA326KMYSŁOWICE KATD17Bieg 400m00:00:0000:01:3300:01:33
8MAJAADAMCZYK301KCZYŻÓWKA KATD18Bieg 400m00:00:0000:01:3500:01:35
9MICHALINASZREMIK332KMYSŁOWICESP 1 KATD19Bieg 400m00:00:0000:01:4100:01:40
10PAULINAODOR345KMYSŁOWICESZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 MYSŁOWICEKATD110Bieg 400m 00:00:0000:01:4600:01:46
11KAROLINAJANECZKO347KMYSŁOWICESZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 W MYSŁOWICACHKATD111Bieg 400m 00:00:0000:01:4600:01:46
12OLIWIAPAWLAK325KMYSŁOWICE KATD112Bieg 400m00:00:0000:02:0100:02:01
13ALICJACHROSTEK304KMYSŁOWICESZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 W MYSŁOWICACHKATD113Bieg 400m00:00:0000:02:0900:02:08
14WIKTORIAWÓJCIK331KMYSŁOWICESP 1KATD114Bieg 400m00:00:0000:02:1200:02:12
15MAŁGORZATAWESOŁOWSKA358KMYSŁOWICE KATD115Bieg 400m00:00:0000:02:1800:02:18
Chłopcy Kat 1
MIEJSCE OPENIMIĘNAZWISKONR. STARTOWYPŁEĆMIASTOKLUBKATEGORIA WIEKOWAMIEJSCE W KATEGORIIKAT 1CZASCZAS NETTO
1KAJETANOCHOT312MMYSŁOWICESP NR 1 W MYSŁOWICACHKATC11Bieg 400m00:01:2200:01:21
2SZYMONKRAL310MMYSŁOWICESZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 W MYSŁOWICACHKATC12Bieg 400m00:01:2200:01:22
3WIKTORLIBERKOWSKI350MMYSŁOWICESZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 W KATOWICACHKATC13Bieg 400m 00:01:2300:01:23
4ADAMPASTUSZKA340MIMIELINUKS CHROMIKKATC14Bieg 400m00:01:2400:01:24
5KACPERRAJKIEWICZ330MMYSŁOWICESP 9KATC15Bieg 400m00:01:2700:01:27
6NORBERTLASOK370MMYSŁOWICE KATC16Bieg 400m00:01:2900:01:29
7ADAMBŁOTKO302MMYSŁOWICESP 15 W MYSŁOWICACHKATC17Bieg 400m00:01:3700:01:37
8KAMILNITSZ344MMYSŁOWICESP PKATC18Bieg 400m00:01:3700:01:37
9MATEUSZMIKA324MMYSŁOWICE KATC19Bieg 400m00:01:3900:01:38
10IGORŻOŁĄDEK316MMYSŁOWICESZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 W MYSŁOWICACHKATC110Bieg 400m00:01:5300:01:53
Dziewczęta kat. 2
MIEJSCE OPENIMIĘNAZWISKONR. STARTOWYPŁEĆMIASTOKLUBKATEGORIA WIEKOWAMIEJSCE W KATEGORIIKAT 1CZASCZAS NETTO
1MILENA THAMM360KKATOWICESP 33 KATOWICEKATD21Bieg 400m 00:01:1000:01:10
2MAJAKASPRZYK339KMYSŁOWICEUKS CHROMIKKATD22Bieg 400m00:01:1100:01:11
3MAJAKLIMCZAK336KMYSŁOWICEUKS CHROMIKKATD23Bieg 400m00:01:1200:01:12
4MARTYNANABORCZYK328KMYSŁOWICENABORCZYK TEAMKATD24Bieg 400m00:01:1800:01:18
5WIKTORIAHORNIK306KMYSŁOWICEUKS CHROMIK MYSŁOWICEKATD25Bieg 400m00:01:2000:01:20
6OLIWIAGARBIEC364KMYSŁOWICE KATD26Bieg 400m00:01:2200:01:22
7LENAKOTERBA348KMYSŁOWICE KATD27Bieg 400m00:01:2400:01:24
8MAGDALENAFIGIEL305KKATOWICESP53KATOWICEKATD28Bieg 400m00:01:2500:01:25
9WERONIKAHENKE355KMYSŁOWICE KATD29Bieg 400m00:01:2500:01:25
10HANNABOBER368KMYSŁOWICE KATD210Bieg 400m00:01:2600:01:26
11JAGODATOPOLSKA314KMYSŁOWICESP 9 MYSŁOWICEKATD211Bieg 400m00:01:2600:01:26
12TAMARAGRABOWSKA342KMYSŁOWICE KATD212Bieg 400m00:01:2600:01:26
13EMILIATYBUCZY337KMYSŁOWICE KATD213Bieg 400m00:01:2700:01:27
14MAJANABORCZYK327KMYSŁOWICENABORCZYK TEAMKATD214Bieg 400m00:01:2800:01:28
15ZUZANNAGRABOWSKA341KMYSŁOWICE KATD215Bieg 400m00:01:3400:01:34
16JULIABRZEZIŃSKA303KSOSNOWIEC KATD216Bieg 400m00:01:5800:01:58
Chłopcy Kat. 2
MIEJSCE OPENIMIĘNAZWISKONR. STARTOWYPŁEĆMIASTOKLUBKATEGORIA WIEKOWAMIEJSCE W KATEGORIIKAT 1CZASCZAS NETTO
1KAMILSTACIWA354MKATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEKATC21Bieg 400m00:01:1300:01:13
2BARTLOMIEJ TOMSKI359MMYSŁOWICEMOSIR MYSŁOWICEKATC22Bieg 400m00:01:1700:01:16
3JAKUBSTACIWA353MKATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEKATC23Bieg 400m00:01:1800:01:18
4DAWIDKUREK334MTYCHYŚWIETLIKOWOKATC24Bieg 400m 00:01:2600:01:26
5MAKSYMILIANMIKA323MMYSŁOWICE KATC25Bieg 400m00:01:2700:01:27
6ADAMOLSZOWSKI361MMYSŁOWICE KATC26Bieg 400m00:01:2800:01:28
7WOJCIECHKRAL311MMYSŁOWICESZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 W MYSŁOWICACHKATC27Bieg 400m00:01:3100:01:31
8TOMASZSYNOWIEC367MKATOWICE KATC28Bieg 400m00:01:3100:01:30
9TYMOTEUSZPIEKARCZYK363MMYSŁOWICE KATC29Bieg 400m00:01:4000:01:40
10IGORJANIKOWSKI369MMYSŁOWICE KATC210Bieg 400m00:01:4100:01:41
11MAKSYMILIANSZREMIK333MMYSŁOWICESP 1KATC211Bieg 400m00:01:4300:01:43
Dziewczęta kat.3 800m
MIEJSCE OPENIMIĘNAZWISKONR. STARTOWYPŁEĆMIASTOKLUBKATEGORIA WIEKOWAMIEJSCE W KATEGORIIKAT 1POMIAR 1CZASCZAS NETTO
1NATALIAZAKRZEWSKA356KMYSŁOWICE KATD31Młodz 800m00:01:1600:02:4100:02:41
2KAROLINAKUCHNIA317KMYSŁOWICEUKS CHROMIK MYSŁOWICEKATD32Młodz 800m00:01:1800:02:4700:02:47
3JULIALIBERKOWSKA349KMYSŁOWICEGIMNAZJUM NR 2 KATOWICEKATD33Młodz 800m 00:01:2100:02:5400:02:54
4ZOFIAWICHARY320KMYSŁOWICEUKS CHROMIK MYSŁOWICEKATD34Młodz 800m00:01:3100:03:0700:03:07
5SONIASTĘPIEŃ319KMYSŁOWICEUKS CHROMIK MYSŁOWICEKATD35Młodz 800m00:01:3300:03:1000:03:10
6MARTYNAPIĄTEK366KMYSŁOWICE KATD36Młodz 800m00:01:2400:03:1200:03:12
7OLIWIATYBUCZY338KMYSŁOWICE KATD37Młodz 800m00:01:3100:03:1300:03:13
8KAMILAWALASIAK357KMYSŁOWICE#BIEGAMBOLUBIEKATD38Młodz 800m 00:01:2800:03:2300:03:23
9PATRYCJAKRUPOWICZ365KMYSŁOWICE KATD39Młodz 800m00:01:3800:03:3700:03:37
10OKTAWIAKRÓL322KMYSŁOWICE KATD310Młodz 800m00:01:3700:03:3800:03:38
Chłopcy kat.3 800m
MIEJSCE OPENIMIĘNAZWISKONR. STARTOWYPŁEĆMIASTOKLUBKATEGORIA WIEKOWAMIEJSCE W KATEGORIIKAT 1POMIAR 1CZASCZAS NETTO
1JULIANLITWIN318MSOSNOWIECPOGORIA BIEGAKATC31Młodz 800m00:01:2400:03:0600:03:06
2SZYMONKUREK335MTYCHYŚWIETLIKOWOKATC32Młodz 800m 00:01:2400:03:0600:03:06