Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Bieg 10km
Organizator:Stowarzyszenie Zawierciańska Inicjatywa Narodowa
Data:2018-03-04
Miejsce:Zawiercie
Dystans:10km



 
MceNazwisko i imięNrKlubK/M5kmCzasmin/km
1BRZEZIŃSKI DAMIAN105LKS WYSOKAM/100:16:4500:36:4603:41
2HOLONA WOJCIECH115AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEM/200:17:4000:39:3603:58
3HYLA DARIUSZ116CAFEMOBIL TEAMM/300:18:2400:40:2804:03
4SMITH KELLIG169 K/100:18:2500:40:3204:03
5MIKODA MATEUSZ141 M/400:20:5200:43:5204:23
6MAŚLANKA MARCIN139 M/500:20:5100:43:5304:23
7KOWALSKI RAFAL132 M/600:20:0800:45:0204:30
8KUFEL KAMIL134KABEX PODKOWA JAN?WM/700:20:3500:45:4604:35
9PIELA DANIEL1505 PUŁK CHEMICZNYM/800:20:2700:45:5504:35
10DOMAŃSKI PIOTR1115 PUŁK CHEMICZNYM/900:20:2800:45:5504:36
11MIŚTA GRZEGORZ142GUPOTA NA ŚWIECIE M/1000:20:2700:46:0304:36
12ZYCH MICHAŁ1645 PUŁK CHEMICZNYM/1100:20:4500:46:1104:37
13RYBAK ADAM154WKU W BĘDZINIEM/1200:20:3000:46:2204:38
14BRZEZIŃSKI WALDEMAR106LKS WYSOKAM/1300:20:4600:46:2804:39
15JEŻ AGNIESZKA178 K/200:20:4900:46:4404:40
16KURZAC MATEUSZ1355 PUŁK CHEMICZNYM/1400:20:5100:46:5804:42
17BIERNACKI PIOTR179 M/1500:21:2100:47:1404:18
18SADOWSKI MIECZYSŁAW167BIEGAJ RAZEM Z NAMIM/1600:21:3200:47:2504:44
19STRUZIK PRZEMYSŁAW157 M/1700:20:5400:47:3004:45
20SOKOŁOWSKI PAWEŁ156 M/1800:21:2700:47:4804:47
21MAŁEK PIOTR166 M/1900:21:5900:48:1804:50
22SROKA ADAM173ZEFIR TEAMM/2000:22:1800:48:2704:51
23KOPCIŃSKI BARTOSZ126 M/2100:21:5000:48:4004:52
24OTTO MARCIN149 M/2200:22:5600:49:0404:54
25PŁOSKA MONIKA151GALEN TEAMK/300:21:5300:49:2304:56
26BRODA DAMINIK 172 M/2300:21:4000:49:2504:57
27STYCZYŃSKI PAWEŁ158CENTRUM FIZJOTERAPII MEDIUS ZAWIERCIEM/2400:21:4200:49:2704:57
28LOTKO BARTŁOMIEJ137 M/2500:22:1700:49:2804:57
29BRYCHCY WIOLETA104AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEK/400:22:2400:49:3904:58
30JĘDROS ROBERT120GRUPA JURA'PLM/2600:22:5500:50:2805:03
31JAROSZ MICHAŁ119 M/2700:22:1300:50:4205:04
32JAWORSKI GRZEGORZ174ZEFIR TEAMM/2800:22:5000:51:3005:09
33SROKA WOJCIECH175ZEFIR TEAMM/2900:22:5100:52:0405:12
34RUSEK BARTŁOMIEJ153 M/3000:23:2500:52:2605:15
35KOŁODZIEJCZYK DAMIAN125 M/3100:23:4300:52:3005:15
36KOSTRZEWSKI MATEUSZ129 M/3200:23:4400:53:1205:19
37KOWALIK WOJCIECH131GUPOTA NA ŚWIECIE M/3300:24:1600:53:1505:20
38JABŁOŃSKI ANDRZEJ117MUSUBIM/3400:23:3200:53:1905:20
39CHOLEWA PAWEŁ176ZEFIR TEAMM/3500:23:4300:53:2005:20
40BEK TOMASZ1035 PUŁK CHEMICZNYM/3600:23:2900:53:3205:21
41BARTOSIK MICHAŁ102 M/3700:22:5400:54:0905:25
42PLUTKA DAWID165 M/3800:23:4100:55:3405:33
43BACA ANDRZEJ101GUPOTA NA ŚWIECIEM/3900:24:2000:55:3505:33
44GOLA PAULINA112A-TEAM K/500:24:4900:55:5705:36
45WOJCIECHOWSKA MARTYNA162GUPOTA NA ŚWIECIEK/600:25:2900:56:4105:40
46BUBEL SEBASTIAN1075 PUŁK CHEMICZNYM/4000:25:3900:56:4205:40
47MIŚTA PAULINA143GUPOTA NA ŚWIECIE K/700:25:2700:56:5505:41
48NOWAK MATEUSZ147GUPOTA NA ŚWIECIE M/4100:25:2700:56:5505:42
49ROBAKOWSKI RBERT177 M/4200:25:1700:57:0105:42
50DEMARCZYK AGNIESZKA110GUPOTA NA ŚWIECIEK/800:25:3500:57:0605:43
51KARPIŃSKI KAZIMIERZ121 M/4300:26:2800:58:3705:52
52WILK AGNIESZKA161 K/900:26:2100:58:4905:53
53GOLONKA IGOR113 M/4400:25:0800:59:0305:54
54MAJ PAWEŁ1385 PUŁK CHEMICZNYM/4500:25:4700:59:1605:56
55MIKA SYLWIA1405 PUŁK CHEMICZNYK/1000:25:5600:59:1705:56
56MYSZCZUK ANNA1445 PUŁK CHEMICZNYK/1100:26:0000:59:1805:56
57RUDY MALWINA152 K/1200:26:2100:59:1905:56
58KOWALIK ANDRZEJ130GUPOTA NA ŚWIECIEM/4600:25:5201:00:1406:01
59ŚWIAT DAMIAN159 M/4700:25:3401:00:2006:02
60OLSZEWSKI ŁUKASZ148TEAM CONNECTO / IRUN4FUNM/4800:25:3401:00:2106:02
61TREPKA PRZEMYSŁAW171KS KOTOWICEM/4900:24:1701:03:0506:18
62NOWAK ADAM146TKKFM/5000:27:5101:03:1006:19
63DARSKA KATARZYNA109LEŚNI OLIMPIJCZYCYK/1300:27:5701:03:1406:19
64BRZDĘK ANITA168LEŚNI OLIMPIJCZYCY ZAWIERCIE BIEGA/ JURA PLK/1400:27:5701:03:1406:19
65LUBAS GRZEGORZ170LEŚNI OLIMPIJCZYCYM/5100:27:5801:03:1406:19
66TRYBALSKA JUSTYNA160GUPOTA NA ŚWIECIEK/1500:27:5801:03:1406:19
67LATACZ KAMILA136 K/1600:28:4601:06:1406:37
68NASIADKA ŁUKASZ145 M/5200:28:3901:08:3606:52
DNFGAJOS MARTYNA118 K/DNF DNFDNF