Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1963m
Organizator:Stowarzyszenie Zawierciańska Inicjatywa Narodowa
Data:2018-03-04
Miejsce:Zawiercie
Dystans:1963m



 
MceNazwisko i imięNrKlubK/MCzasmin/km
1FORMICKI RAFAŁ79 M/100:05:5603:01
2MYGA MIKOŁAJ41KS.VICTORIA ZAWIERCIEDZ/100:06:4303:25
3OLSZEWSKI ŁUKASZ44IRUN4FUN M/200:07:0203:35
4GRUSZKA MICHAŁ80M TARNOWSKIE GÓRYM/300:07:1303:41
5SADOWSKI MIECZYSŁAW66BIEGAJ RAZEM Z NAMIM/400:07:2703:48
6ŁĄGIEWKA MATEUSZ29 M/500:07:2903:49
7JANOSKA MARCIN77POLSKAM/600:07:4703:58
8CUPIAŁ DAWID8 M/700:07:5104:00
9CZAJA ANDRZEJ9 M/800:07:5504:02
10SUCHMIEL DANIEL605 PUŁK CHEMICZNYM/900:07:5704:03
11BUDEK GRZEGORZ72 M/1000:08:0904:09
12MĘTLAK MAŁGORZATA37KS.VICTORIA ZAWIERCIEK/100:08:1804:14
13KUŚMIERSKI WOJCIECH28 M/1100:08:2404:17
14KUĆMIERZ KAMIL26 M/1200:08:3804:24
15ZALEWSKI KAMIL63 M/1300:08:4704:28
16MAKOWSKI MACIEJ325 PUŁK CHEMICZNYM/1400:08:4904:29
17MAŁEK MONIKA34 K/200:08:5604:33
18SROKA LIDIA57 K/300:08:5804:34
19KNAPIK MACIEJ205 PUŁK CHEMICZNYM/1500:09:0304:36
20MACIEJCZYK MONIKA305 PUŁK CHEMICZNYK/400:09:0304:36
21CEBULA TOMASZ67RADA MIASTA PORĘBAM/1600:09:0904:40
22GRUSZCZYŃSKI KAMIL68 M/1700:09:1304:42
23BARCZYK ARTUR1 M/1800:09:1604:43
24GŁÓD ANNA12 K/500:09:1604:43
25ZAJĄC OLIWIA78 K/600:09:2004:45
26DZIAŁOWSKI DARIUSZ11 M/1900:09:2404:47
27MYGA MACIEJ40 DZ/200:09:2604:48
28SERWICKA EMILIA56 K/700:09:2704:49
29MYGA SYLWESTER42 M/2000:09:3104:51
30WYRZGOŁ RAFAŁ61 M/2100:09:3204:52
31RAPCIA RAFAŁ52BIEGAM WSPIERAM MOTYWUJEM/2200:09:3904:55
32PAŁKA KAMIL65 DZ/300:09:4604:59
33GOLA SEBASTIAN13 M/2300:09:5505:03
34SPYRA KRZYSZTOF81 M/2400:09:5805:05
35PAŁĘGA KRZYSZTOF46SENGAM SPORTM/2500:09:5805:05
36JARZYŃSKI ŁUKASZ15 M/2600:10:0205:07
37ZALEWSKA PATRYCJA62 K/800:10:0305:07
38ROŻDŻYŃSKA MAJA53 K/900:10:0505:08
39PRZYBYLIK EWA50 K/1000:10:0505:08
40KORUMBEL SARA70 DZ/400:10:0905:10
41KORUMBEL ARTUR71 M/2700:10:0905:10
42KIJAS MICHAŁ16 M/2800:10:1005:11
43MAŁOTA PATRYK355 PUŁK CHEMICZNYM/2900:10:1705:15
44RUS MONIKA54 K/1100:10:2705:19
45KOT MAGDALENA23ZK/1200:10:4005:26
46CAŁKA NATALIA5ZK/1300:10:4005:26
47MILANOWSKA EDYTA39 DZ/500:10:4705:30
48PAŁĘGA WIKTORIA47 K/1400:10:4805:30
49SAWICKI MICHAŁ55 M/3000:10:5405:33
50KANIOWSKI PIOTR73BIEGAM BO LUBIĘM/3100:10:5405:33
51NOWAKOWSKI KONRAD43 M/3200:10:5805:35
52KUFEL SANDRA27SPORTCZESNADZ/600:11:0105:37
53CIECHANOWSKA KINGA7ZK/1500:11:1005:41
55MALISZEWSKI IRENEUSZ335 PUŁK CHEMICZNYM/3300:11:2105:47
56MALISZEWSKI IGOR745 PUŁK CHEMICZNYDZ/700:11:2105:47
54MALISZEWSKI KONRAD755 PUŁK CHEMICZNYDZ/800:11:2105:47
57JANOSKA JERZY76POLSKAM/3400:11:2405:49
58BARCZYK MAGDA2 DZ/900:11:2705:50
59BARCZYK PIOTR3 M/3500:11:3205:52
60JAWORSKI KAROL69 M/3600:11:3505:54
61ORUBA PRZEMYSŁAW45 M/3700:11:4706:00
62SKÓRA BARBARA82 K/1600:12:1606:15
63KOWALCZYK RENATA24 K/1700:12:4406:29
64DANILUK ROKSANA10ZK/1800:12:5706:36
65STRUZIK ADAM58 DZ/1000:13:0306:39
66MĘTLAK MICHAŁ38 M/3800:13:1806:46
67STRUZIK PAWEŁ59 M/3900:13:1806:47
68PIEC JUSTYNA49ZK/1900:15:2007:48