TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
 
II Bieg Śladami Żubra - Bieg 12km
Organizator:Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
Data:2018-12-29
Miejsce:Studzienice
Dystans:12km
 

    

      
 
MCEIMIĘNAZWISKONRKMMIASTOKLUB6kmCzasCzas nettomin/km
1ROMANRAJWA84 1CHYBIE-BZIEKB MOSIR JASTRZĘBIE00:22:0500:44:5100:44:5103:44
2KORDIANZYGMA120 2LIGOTAJOHNNIE RUNNER TEAM00:24:0300:47:3100:47:3103:58
3MICHAŁBORKOWY8 3BOJSZOWYNIEZRZESZONY00:24:1800:49:1900:49:1904:07
4PRZEMYSŁAWPAWLIK77 4OŚWIĘCIMOKR PASSIONBIKE00:25:0500:50:1000:50:0904:11
5SZYMONSKOWROŃSKI91 5TYCHYBSFZ00:25:0400:50:2300:50:2204:12
6KATARZYNAGAWLAK241 GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 00:26:0800:50:4000:50:4004:13
7LUKASZTARGIEL109 6TYCHYBUMERANG TEAM00:25:3100:50:5000:50:4404:14
8PAWEŁKOWALCZYK41 7KĘTYKĘCKIE HARPAGANY00:25:1200:51:1100:51:1104:16
9MAREKNOWAK74 8LIGOTARYTM CZECHOWICE - DZIEDZICE00:25:1100:51:1300:51:1304:16
10DAMIANSZEWCZYK103 9JEJKOWICE 00:26:0200:51:2400:51:2104:17
11MARIUSZZAGÓRSKI117 10GOLESZÓWKORNEL TEAM00:25:5400:51:2700:51:2404:17
12MAREKŻUR119 11ŁĄKAKAC RUNNERS00:26:0300:51:3800:51:3204:18
13MIROSŁAWGÓRNY28 12BIELSKO-BIAŁANUTREND TEAM00:25:1700:52:0900:52:0904:21
14ZBYSZEKSTEFANSKI99 13LIBIĄŻHEBEL00:26:0500:52:3200:52:2704:23
15DAWIDFIGOŁUSZKA21 14STUDZIENICE 00:25:5500:52:5500:52:5304:25
16DARIUSZBIENIOSZEK6 15JANKOWICELASKI, WINO I KASYNO00:25:5600:53:0300:53:0104:25
17ŁUKASZKASZUBA34 16CZELADŹ#CZELADZBIEGA00:26:2900:53:0700:53:0304:26
18DAMIANSINKA89 17PSZCZYNAPSZCZYNA BIEGA00:26:2900:53:1100:53:1004:26
19BŁAŻEJJAROMIN32 18RUDOŁTOWICESPOT PSZCZYNA00:26:5100:53:5600:53:5504:30
20ANDRZEJKIEŁBASIŃSKI36 19PSZCZYNASPOT PSZCZYNA00:26:5200:53:5700:53:5604:30
21JANUSZCZAPIEWSKI17 20BIERUŃOJCIEC I SYN00:27:0600:54:5900:54:5804:35
22ZBIGNIEWPODBIOŁ82 21JANKOWICEJANKOFANS MYTO00:27:3500:55:1400:55:1304:36
23MAGDALENAKULA472 KATOWICEADEA00:27:3700:55:1900:55:1704:37
24KRZYSZTOFROEHRICH87 22ŁĄKASZWAGRY TEAM00:27:4600:55:4800:55:4704:39
25PIOTRSOJKA97 23BĄKÓWAKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM00:27:4000:56:0600:56:0504:41
26MARCINSZYJA108 24TYCHYPADAM NA RYJ TEAM00:28:0300:56:2600:56:2504:42
27RAFAŁMAREK66 25GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJKAC RUNNERS00:27:2700:56:3300:56:2804:43
28ŁUKASZRECLIK85 26PSZCZYNASPOT PSZCZYNA00:27:5900:56:5500:56:5404:45
29MARCINNOWAK73 27PSZCZYNA 00:28:4800:57:5300:57:5004:49
30LESZEKPŁAWECKI185 28PSZCZYNAPSZCZYNA BIEGA00:28:4900:57:5900:57:5004:50
31ZBIGNIEWWIOSKA113 29BIERUŃ 00:28:3100:58:0100:57:4904:50
32ADAMSKORUPA90 30ZABRZEMIRAŻ RACE TEAM00:29:1100:58:0100:57:5904:50
33SZYMONKUBLIN45 31TWARDORZECZKA 00:29:3300:58:0400:57:5704:50
34WOJCIECHSOJKA98 32JANKOWICEPATYKIEM PISANE00:29:2100:59:0200:58:5704:55
35DARIUSZFILIPEK22 33TYCHYEXTREME LR TEAM / BIEGNĘ BYLE DOBIEC00:30:2000:59:3300:59:2404:58
36TOMASZLUBOWIECKI61 34JANKOWICE 00:29:1400:59:3400:59:2404:58
37BARTOSZKĘPKA35 35PSZCZYNA 00:29:5300:59:5700:59:5205:00
38KRZYSZTOFŁUKASIK63 36CHRZANÓW 00:30:2001:00:1100:59:5905:01
39JACEKPIKUŁA79 37BIERUŃBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:29:3501:00:1501:00:1305:01
40WALDEMARSZYDŁOWSKI107 38TYCHYMAGNA FORMPOL RUNNING TEAM00:30:2001:00:1801:00:0905:01
41DARIUSZBELOWSKI5 39TYCHY 00:29:2601:00:2201:00:2105:02
42KAROLINABIEROŃSKA73 DANKOWICEJOHNNIE RUNNER TEAM00:29:5101:00:2301:00:2205:02
43ŁUKASZNOGA72 40SOSNOWIECZDZIERAJ KAPCIE00:30:1501:00:3601:00:3405:03
44LESZEKKUDLIŃSKI46 41CIASNA 00:30:0301:00:3701:00:3205:03
45MARIAKIEŁKOWSKA384 PSZCZYNASPOT PSZCZYNA00:30:1201:00:4601:00:4505:04
46GRZEGORZDRĄG19 42TYCHYMAGNA FORMPOL RUNNING TEAM00:30:2701:01:3101:01:2905:08
47MICHAŁNIZLER71 43SLEAFORDSLEAFORD TOWN RUNNERS00:30:5101:01:3101:01:1905:08
48PAWEŁGĘBCZYŃSKI27 44GLIWICE 00:31:1501:01:4101:01:2605:08
49ALEHLOIKA60 45PIASEK 00:30:3701:01:5701:01:5005:10
50ŁUKASZREKOSZ86 46MYSŁOWICE 00:30:4801:02:0101:01:5905:10
51MATTHEWLEMMON53 47EDINBURGHEDINBURGH HASH HOUSE HARRIERS00:29:1701:02:4401:02:4405:14
52DARIUSZPOMPA83 48TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:30:3501:02:5301:02:4805:14
53NINAPAŁAŻY755 ŚWIĘTOCHŁOWICECHORZOWSKI KLUB ROWEROWY00:32:3201:03:0101:02:5005:15
54MARCINBRCHRT9 49ŚWIĘTOCHŁOWICECHORZOWSKI KLUB ROWEROWY00:32:3201:03:0101:02:5005:15
55MICHAŁWASIEWICZ111 50CHORZÓW 00:30:4201:03:0101:02:5605:15
56MAREKMIKETA68 51RYBNIKDECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELE00:32:1901:03:1701:03:1005:16
57KAMILROGÓŻ88 52BĘDZINPRZEKOTY00:31:5001:03:2001:03:0905:17
58HENRYKGOTZ29 53JANKOWICEZNICZOWCY00:30:3001:03:2201:03:2205:17
59JAKUBKURZELA49 54ŚWIĘTOCHŁOWICEKONESERZY DŹWIĘKÓW00:31:5501:03:2801:03:1805:17
60SYLWIALENART546 TYCHY 00:31:4001:03:2901:03:2105:17
61TOMASZZŁOTY118 55PSZCZYNALEDOVO00:32:4401:03:5501:03:4905:20
62MAŁGORZATAKRUSZEK447 KATOWICEPRZEKOTY00:31:5001:03:5601:03:4505:20
63SŁAWOMIRLITWIŃSKI59 56TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:32:1801:04:0101:03:5405:20
64KATARZYNAWERNIK1128 RADLINBESTFIT CLUB RYBNIK00:31:5901:04:0501:03:5905:20
65OLIWIERGĘBCZYŃSKI26 57GLIWICE 00:32:2601:04:0801:03:5205:21
66LESZEKSZWED106 58PSZCZYNASUPER TATA00:30:4501:04:3501:04:3505:23
67TOMASZMACHOŃ64 59PSZCZYNAKAC RUNNERS00:32:4301:04:3901:04:3205:23
68WIESŁAWKRASKA43 60KATOWICECALIFORNICATION TEAM00:33:2201:04:4501:04:3805:24
69PAWEŁMOMOT69 61JAWISZOWICESPEED TEAM BRZESZCZE00:33:0301:05:0701:05:0705:26
70ALEKSANDRAPALA769 ŁĄKA-00:32:5101:05:2001:05:1605:27
71MARTAGAWLAK2510 GOCZAŁKOWICEEDINBURGH RUNNING NETWORK00:33:0501:05:2801:05:2605:27
72ANETALITWINCZUK5611 KLUCZEOLKUSZBIEGA.PL00:33:0201:05:3901:05:3705:28
73DOROTAPODBIOŁ8112 JANKOWICEJANKOFANS MYTO00:32:2201:05:3901:05:3805:28
74MICHAŁKOŚCIELNY40 62JANKOWICEAVANTI00:34:0701:05:4001:05:2705:28
75GABRIELLITWINCZUK57 63KLUCZEOLKUSZBIEGA.PL00:33:0201:05:4201:05:4005:28
76PIOTRŁAPA62 64PSZCZYNAPSZCZYNA BIEGA00:33:0701:05:5001:05:4105:29
77BOŻENALITWIŃSKA5813 TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:33:0101:05:5301:05:4505:29
78MICHAŁKWAŚNIK50 65OLKUSZOLKUSKIE TUPTUSIE00:33:1801:05:5601:05:5005:30
79RAFAŁKOJDER39 66TYCHY 00:32:1601:06:1001:06:0505:31
80KATARZYNAPŁAWECKA18314 PSZCZYNAPSZCZYNA BIEGA00:33:0701:06:3901:06:3005:33
81GOSIALESZEK5515 KATOWICE 00:33:0601:07:1901:07:1105:37
82KRZYSZTOFWALECZEK110 67ŁĄKAŁĄKA BIEGA00:33:0701:07:4301:07:3605:39
83RAFAŁBAJOR4 68ŻORYREBELLION OF FREE RUNNERS00:33:3301:08:3301:08:2605:43
84MONIKAKWAŚNIK5116 OLKUSZ 00:33:1901:09:0301:08:5705:45
85ANNASTENCEL10017 STUDZIENICE 00:35:0801:10:1101:09:5805:51
86MICHAŁMAJNUSZ65 69ĆWIKLICE 00:35:1201:10:1401:10:0005:51
87MATEUSZMARZEC67 70STANOWICE 00:35:2701:10:5701:10:4305:55
88DAMIANJACHYMIAK31 71BUKOWNOOLKUSZBIEGA00:35:1501:10:5801:10:5505:55
89GRZEGORZPIECUCH78 72TYCHYMAGNA FORMPOL RUNNING TEAM00:35:4401:11:1301:11:0405:56
90ELŻBIETASZKLANNY-RECLIK10418 PSZCZYNASPOT PSZCZYNA00:36:0201:11:1501:11:0605:56
91TOMASZBUCZKOWSKI11 73KOMORÓWACCENTURE00:36:2101:11:3101:11:1905:58
92MONIKAWYRWAŁ11619 CZELADŹ 00:36:2101:11:3301:11:2105:58
93MARIUSZSTOLARZEWICZ101 74JAWISZOWICEBIGFATRUNNER00:35:5401:11:5101:11:3605:59
94LUKASZBUKOWSKI13 75KATOWICE 00:36:0901:12:4501:12:3506:04
95ARKADIUSZKIEŁBASIŃSKI37 76JANKOWICEPSZCZYNA BIEGA00:37:0201:15:3201:15:3006:18
96ANIACHROBAK1520 GLIWICE 00:37:4701:16:2201:16:1406:22
97JOANNABUKOWSKA1221 KATOWICEKDN00:39:0301:18:0601:17:5706:30
98GRAZYNAPŁUCHOWSKA8022 BIELSKO-BIAŁA 00:38:0901:18:4001:18:3106:33
99BOŻENASODZAWICZNY9523 PSZCZYNA 00:39:4001:19:0301:18:5506:35
100MARTAPRZYBYŁO11524 KRAKÓW 00:40:3301:20:5701:20:4306:45
101MICHALSZCZUREK102 77MOGILANY 00:39:1701:20:5801:20:4506:45
102ANNAMORIC7025 PSZCZYNASPOT00:39:0301:21:4401:21:3406:49
103PIOTRKRAIŃSKI42 78CZELADŹCZELADŹ BIEGA00:39:3501:21:5701:21:5306:50
104LIGIASOBCZYK9426 ŚWIĘTOSZÓWKA 00:49:5501:40:3001:40:2608:22
DNFMATEUSZSOJKA96 STUDZIENICE 00:34:13
DNFŁUKASZKULSKI48 BIERUŃ 00:39:02