TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
 
II Bieg Śladami Żubra - Bieg 6km
Organizator:Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna
Data:2018-12-29
Miejsce:Studzienice
Dystans:6km
 

    

      
 
MCEIMIĘNAZWISKONRKMMIASTOKLUBCzasCzas nettomin/km
1ALEKSANDERZIĘBA215 1STRZYŻOWICEGMINA PSARY00:20:5500:20:5503:29
2PAWEŁWÓJCIK211 2BRZESZCZEZADYSZKA OŚWIĘCIM00:20:5900:20:5903:30
3MIROSŁAWMIKOŁAJCZYK212 3ZABRZEMIRAZ RACE TEAM00:23:1700:23:1703:53
4PAWEŁSZCZYGIEŁ199 4BIERUŃKONICZYNKA00:23:2600:23:2603:54
5DAMIANDROGOSZ138 5CZECHOWICE-DZIEDZICEAKTYWNA PSZCZYNA00:23:5300:23:5303:59
6MARIUSZTRELIŃSKI202 6PSZCZYNAPSZCZYNA BIEGA00:23:5500:23:5503:59
7MICHAŁŻELASKO214 7RUDA ŚLĄSKA 00:24:1300:24:1304:02
8WIESŁAWSKRABARCZYK193 8WOLAPOWOLI DO CELU00:25:0200:25:0204:10
9ROBERTKOWAL154 9BIERUŃNIE ZNAMY GRANIC00:25:1000:25:1004:12
10JANRAJWA188 10JASTRZĘBIE-ZDRÓJ BZIEBZIEGACZ00:25:3600:25:3504:16
11GRZEGORZBAJER123 11SOSNOWIECGLUTEN SRUTEN00:25:5100:25:5104:19
12RAFAŁPIETROSZEK180 12STRUMIEŃAKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM00:26:1900:26:1904:23
13JAKUBGRZEŚLAK143 13HOF 00:26:5000:26:5004:28
14KRZYSZTOFDĄBROWSKI136 14ZABRZESOCIOS SILESIA00:27:3400:27:3304:36
15BARBARAMIKOŁAJEK1671 ANDRYCHÓW 00:27:4200:27:4204:37
16TOMASZCHROBOK132 15JANKOWICE 00:28:1700:28:0504:43
17TOMASZPRZYBYLSKI187 16WITASZYCE 00:28:1900:28:0604:43
18MARIUSZPANCERZ175 17BIELSKO-BIAŁAARMADILLOS00:28:2200:28:1904:44
19ŁUKASZMILEWSKI168 18NOWA WIESGLUTEN SRUTEN00:28:5800:28:5704:50
20BOGDANPŁAWECKI184 19STUDZIENICETARTAK STUDZIENICE00:29:0100:28:5804:50
21ADRIANMARYJOSZ165 20ŻORY-00:29:0300:28:5804:51
22SZYMONBORYCZKA127 21MIEDZYRZECZEPOWOLI DO CELU00:29:0700:29:0704:51
23ARTURLAZAR161 22FRYDEKTARTAK STUDZIENICE00:29:0800:29:0504:51
24ANGELIKANOGA1712 KOZYKĘCKIE HARPAGANY00:29:0900:29:0904:51
25DANIELOCIEPKA172 23SOSNOWIEC 00:29:1100:28:5804:52
26PAWEŁWIŚNIEWSKI207 24ZABRZEG 00:29:4200:29:4104:57
27MACIEJSKIBA191 25RYBNIKPRO-KLIMA00:29:5900:29:5205:00
28ADAMKUŹNIK160 26BIELSKO-BIAŁANIEZRZESZONY00:30:0400:29:5505:01
29MAREKKOMRAUS149 27STUDZIENICESKLEP OGRODNICZY NATURA00:30:0800:30:0505:01
30RADOSŁAWLAZAR162 28STUDZIENICETARTAK STUDZIENICE00:30:1900:30:1605:03
31DOROTASOBCZAK1943 KLUCZEOLKUSZBIEGA00:30:2100:30:1905:04
32ADAMPIECH148 29STUDZIENICEALUSTAL00:31:0500:30:5505:11
33MICHAŁPIECH179 30STUDZIENICEWWW.ALUSTAL.EU00:31:0500:30:5505:11
34KRZYSZTOFBAŁAZY125 31RACIBÓRZ 00:31:1700:31:0905:13
35RYSZARDLAZAR163 32STUDZIENICETARTAK STUDZIENICE00:31:4200:31:3805:17
36MARIUSZSTENCEL18 33STUDZIENICE 00:32:2200:32:1005:24
37ROBERTCYWIŃSKI16 34ŚWIERCZYNIECŚWIERCZYNIEC RUNNING00:33:0900:32:5505:32
38ALICJAURBAŃCZYK2034 PSZCZYNA 00:33:3300:33:3305:35
39KRZYSZTOFSOBÓL195 35JAWISZOWICEPATYKIEM PISANE 50500:33:4400:33:3805:37
40KRZYSZTOFBĄK1 36MYSŁOWICENIGHT RUNNERS ZABRZE00:33:4700:33:4005:38
41ŁUKASZARENDARSKI122 37STUDZIENICEPLESSTEAM00:33:5600:33:5405:39
42ANIADAMEK1375 BESTWINA 00:33:5800:33:4805:40
43ALEKSANDRAPIETRZYK1826 TYCHYLAKE RUNNERS TYCHY00:33:5900:33:5705:40
44BOŻENAKOZŁOWSKA1557 ŚWIĘTOCHŁOWICE 00:34:4900:34:4905:48
45MARCINMŁODZIK170 38PSZCZYNA 00:35:1900:35:1905:53
46ANNAGOTZ1428 JANKOWICESOŁECTWO JANKOWICE00:35:2300:35:1205:54
47MATEUSZPIETRYJA181 39JANKOWICEZNICZOWCY00:35:2300:35:1105:54
48MARTASTOPKA1969 BYSTRA 00:35:3500:35:3305:56
49MATEUSZROZMUS189 40PSZCZYNA 00:35:3500:35:3305:56
50AGNIESZKASZYDŁOWSKA20110 TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:35:4400:35:3405:57
51MONIKAKORNAK15011 CZECHOWICE-DZIEDZICEAKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM00:35:4600:35:3505:58
52MAŁGORZATABURAKOWSKA13012 SOSNOWIECZABIEGANI NAUCZYCIELE00:36:2700:36:2706:04
53ARTURCIOSEK135 41OLKUSZ 00:36:5200:36:4606:09
54ANNACIOSEK13413 OLKUSZ 00:36:5300:36:4706:09
55AGNIESZKACHLEBOWSKA13114 GILOWICE 00:37:5100:37:4006:18
56TOMASZPACZKOWSKI173 42GLIWICE 00:37:5200:37:5206:19
57BEATAZAGÓRSKA21315 GOLESZÓW 00:38:2100:38:1006:23
58MARCELAGRZYWACZ14416 STUDZIENICE 00:38:2700:38:2206:24
59ANGELAWODNIAK20917 WOLAPOWOLI DO CELU00:38:2800:38:1706:25
60JOANNAANDROSZ12118 RYBNIK 00:38:4000:38:3206:27
61ANDRZEJBUCHAŁA10 43LĘDZINYŚWIERCZYNIEC RUNNING00:39:0100:38:4706:30
62MAŁGORZATADROŻDŻ13919 CZECHOWICE-DZIEDZICE 00:39:5000:39:3806:38
63JOANNAPANCERZ17420 BIELSKO-BIAŁAARMADILLOS00:40:1000:40:0506:42
64MAGDALENAKROPKA15621 TYCHYIRONS TYCHY00:40:1000:39:5906:42
65RENATAMACHOWSKA16422 MYSŁOWICE 00:40:1100:40:0006:42
66ANNASZKARŁAT20023 DĄBROWA GÓRNICZAADS MASNA00:40:1200:40:0506:42
67TOMASZŚWIĘS198 44CZARKÓW 00:40:2900:40:2706:45
68AGATAJASIK14524 LIGOTASPOT PSZCZYNA00:40:3300:40:2006:45
69ANNABELOWSKA12625 TYCHY 00:40:3900:40:3106:46
70ALEKSANDRABRIAŃSKA-KORDECKA12926 KATOWICEKAUA SPORT00:40:4100:40:2806:47
71IZABELAKUCZERA-FATYGA15727 ZAWIERCIE 00:40:4100:40:2806:47
72MAGDALENAKUCZERA-KULAGA15828 KATOWICE 00:40:4100:40:2806:47
73ANIAMASZCZYŃSKA-SKALIK16629 TYCHY 00:40:5500:40:5006:49
74BOŻENAPEPEK17830 ŻORY 00:42:0800:41:5507:01
75BOGUSŁAWAWIOSKA20631 BIERUNIRONS TYCHY00:42:4400:42:3307:07
76SYLWIAKULSKA15932 BIERUŃ 00:42:5300:42:4807:09
77ANNASKRABARCZYK19233 WOLAPOWOLI DO CELU00:43:5400:43:4407:19
78EWAKACZMAREK14734 TYCHY 00:45:1700:45:1207:33
79MARTABOSIACKA12835 ŚWIĘTOCHŁOWICEREBELLION OF FREE RUNNERS00:46:0500:45:5907:41
80ANDRZEJPROĆ186 45BALINREBELLION OF FREE RUNNERS00:46:0600:45:5907:41
81ANETABAJOR12436 ŻORYREBELLION OF FREE RUNNERS00:46:0600:45:5907:41
82DARIUSZWÓJCIK210 46ŻORYRUNWDAL00:48:3400:48:1908:06