TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
 
PÓŁMARATON ZIMOWY I BIEGI TOWARZYSZĄCE NA 10KM, 5KM, ORAZ MARSZ NW NA 5KM - Bieg 10km
Organizator:M Event
Data:2019-01-06
Miejsce:Sosnowiec
Dystans:10 km - trzy pierwsze miejsca K i M klasyfikowane po czasie brutto, pozastałe miejsca po czasie netto
 

    

      
 
M-CEIMIĘNAZWISKONRKMMIASTOKLUBDYSTANSCZASCZAS NETTOMIN/KM
1LUKASZTARGIEL388 1TYCHYBUMERANG TEAM10 km00:45:2500:45:2204:32
2DARIUSZGLIK348 2SZYMISZÓWGMINA STRZELCE OPOLSKIE10 km00:46:1600:46:1104:37
3KAMILTUSZYŃSKI347 3CZELADŹ 10 km00:46:1800:45:5804:36
4GRZEGORZBIELA379 4ZAWADAGIBKE GIZDY10 km00:46:2200:46:2004:38
5BOGDANGODLEWSKI326 5DĄBROWA GÓRNICZA 10 km00:46:5800:46:5504:41
6PAWEŁSZWEC302 6TYCHYULICZNY BIEGACZ10 km00:47:0500:47:0104:42
7BARBARAŻAKOWIECKA3771 KATOWICEJKLA JAWOR10 km00:48:4400:48:4104:52
8ZBYSZEKSTEFAŃSKI368 7LIBIĄŻHEBEL10 km00:48:5900:48:4804:53
9JOANNASZCZEPANEK3372 OLKUSZOLKUSZBIEGA. PL10 km00:49:4700:49:4704:59
10DAWIDPLACEK338 8DĄBROWA GÓRNICZAFICOSA TEAM10 km00:49:5200:49:5004:59
11KONRADŁUSZCZ361 9BĘDZIN#GRODZIECRUN10 km00:50:1600:50:1605:02
12GRZEGORZKRUK 356 10CZĘSTOCHOWAPRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY10 km00:50:4100:50:3105:03
13JANUSZKOSIUR325 11SOSNOWIEC 10 km00:50:3700:50:3405:03
14MAREKSOSNOWSKI303 12KATOWICE 10 km00:51:2300:50:3605:04
15ADRIANDĄBROWSKI367 13SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 10 km00:51:4400:51:3705:10
16PAWEŁKRZEMIŃSKI398 14SOSNOWIEC 10 km00:52:5100:52:0305:12
17ŁUKASZZIĘBA312 15KATOWICE 10 km00:52:2100:52:1505:14
18TOMASZBUJOK333 16SOSNOWIEC 10 km00:52:2500:52:1605:14
19KRZYSZTOFŁUKASIK315 17CHRZANÓW 10 km00:52:4000:52:3405:15
20JACEKPIKUŁA327 18BIERUŃBIEGNĘ BYLE DOBIEC10 km00:52:4900:52:3505:15
21WOJCIECHKRĘŻEL401 19SOSNOWIEC 10 km00:53:1000:52:5705:18
22TOMASZBIALIK357 20MYSŁOWICE 10 km00:53:0500:53:0205:18
23ANNAGĄGOL3693 DĄBROWA GÓRNICZA 10 km00:53:0700:53:0405:18
24GRZEGORZDRĄG363 21TYCHYMAGNA FORMPOL RUNNING TEAM10 km00:53:1900:53:0705:19
25WALDEMARSZYDŁOWSKI316 22TYCHYMAGNA FORMPOL RUNNING TEAM10 km00:53:4400:53:3105:21
26ANDRZEJKUBERSKI402 23KATOWICE 10 km00:54:1900:53:5405:23
27MARCINSŁOWIK352 24GOLASOWICE 10 km00:54:2800:54:2105:26
28MAREKTARABURA390 25JAWORZNOSATORI JAWORZNO10 km00:54:4000:54:2305:26
29HENRYKHUZAREWICZ382 26RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM10 km00:54:4000:54:2505:27
30PAWEŁMAZUR323 27WOJKOWICE 10 km00:54:4800:54:4105:28
31KACPERWYWIAŁ407 28WOJKOWICE 10 km00:55:0000:54:5305:29
32PIOTRKRYCZEK364 29DĄBROWA GÓRNICZATEAM URODZENI BIEGACZE10 km00:55:3200:55:1305:31
33BARTEKDE LAMBERT339 30BĘDZINW POGONI ZA DUCHEM10 km00:55:4000:55:2205:32
34MATEUSZBANAŚ408 31CHORZÓWKATO PRO ACTIVE10 km00:55:4400:55:4305:34
35ŁUKASZNOGA409 32SOSNOWIECZDZIERAJ KAPCIE10 km00:55:4400:55:4305:34
36RAFAŁNOSZCZYK358 33SOSNOWIEC 10 km00:56:0300:56:0005:36
37DAMIANKRAJEWSKI324 34ŚWIĘTOCHŁOWICEŚLĄSK RUNNERS10 km00:56:4500:56:1305:37
38ANETALITWINCZUK3504 KLUCZEOLKUSZBIEGA.PL10 km00:56:5700:56:5405:41
39AGNIESZKATATAREK-KONIK3455 CZELADZ 10 km00:57:0300:56:5605:42
40KAMILROGÓŻ318 35BĘDZINPRZEKOTY10 km00:57:1500:56:5905:42
41KRYSTIANSZLACHTA351 36MYSŁOWICE 10 km00:57:0400:57:0105:42
42IRENEUSZDOBROWOLSKI329 37BYTOM 10 km00:57:2000:57:1405:43
43ADAMBUGLOWSKI403 38ŚWIERKLANIEC 10 km00:58:0000:57:3005:45
44AGNIESZKADOLIŃSKA3656 CHORZÓWOKIEM WILKA10 km00:59:2400:58:2205:50
45TOMASZHERLICZKA394 39GLIWICEAML-FLY TEAM10 km00:59:0900:58:3105:51
46MAŁGORZATAKRUSZEK3177 KATOWICEPRZEKOTY10 km00:58:5900:58:4305:52
47JAKUBPALIK371 40RUDA ŚLĄSKA 10 km00:59:1700:58:4905:53
48KUBAKURZELA362 41ŚWIĘTOCHŁOWICEKONESERZY DŹWIEKÓW10 km00:59:4400:58:5605:54
49MONIKAJACKOWSKA4058 BĘDZIN 10 km00:59:5100:59:0505:54
50SŁAWOMIRSMOLIK359 42ŚWIĘTOCHŁOWICEGITFIT10 km00:59:2300:59:1405:55
51KAROLINALANDAU3349 SOSNOWIEC 10 km01:00:0000:59:1405:55
52ZBIGNIEWREGUŁA386 43ŚWIĘTOCHŁOWICECRAZY RUN10 km00:59:4600:59:2405:56
53ŁUKASZZAJĄC385 44GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICE10 km01:00:0900:59:3905:58
54ALEKSANDRASKÓRA31110 SOSNOWIEC 10 km00:59:5100:59:4605:59
55RENATAHERLICZKA39211 GLIWICEAML-FLY TEAM10 km01:00:2300:59:4605:59
56ILONAWTOREK33012 BĘDZIN 10 km01:00:5000:59:5105:59
57DAMIANBUGAŃSKI331 45DĄBROWA GÓRNICZA 10 km01:00:5000:59:5105:59
58PRZEMYSŁAWPĘCZKOWSKI378 46SOSNOWIECTOTEM ŚMIERDZI POTEM10 km01:00:1901:00:0406:00
59MARIUSZMAZUR355 47SIEMIANOWICE 10 km01:00:2801:00:1306:01
60ŁUKASZBŁASZCZYSZYN389 48SOSNOWIEC 10 km01:00:2601:00:1506:01
61AREKBACZYNSKI399 49BĘDZIN 10 km01:00:4301:00:4206:04
62KINGABADEK30413 SOSNOWIEC 10 km01:01:0801:00:5106:05
63JOANNAMICHALSKA-ĆWIEK35314 RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACH10 km01:01:1601:01:0306:06
64BEATASAS39615 SOSNOWIECBIEGOWA KUŹNIA10 km01:01:2301:01:1006:07
65PIOTRŻYCZYŃSKI340 50SOSNOWIECGLUTEN SRUTEN10 km01:01:2101:01:1206:07
66MICHAŁCZUBALA384 51DĄBROWA GÓRNICZA 10 km01:01:5001:01:2806:09
67MAREKFORNALIK319 52BĘDZIN 10 km01:02:1001:01:5706:12
68PAWEŁGAPIŃSKI305 53KATOWICE 10 km01:02:3101:02:1906:14
69ZDZISŁAWAWOJSA31016 DĄBROWA GÓRNICZA 10 km01:02:5501:02:3206:15
70GRZEGORZWOJSA309 54DĄBROWA GÓRNICZA 10 km01:02:5501:02:3206:15
71MARTABANAŚ39317 BĘDZIN 10 km01:03:5401:03:2206:20
72BOŻENAKUBICA32818 ORNONTOWICEZABIEGANI NAUCZYCIELE10 km01:04:1301:03:5906:24
73ROBERTSIECZKA360 55SOSNOWIEC 10 km01:04:2001:04:1406:25
74DAWIDKURCZEWSKI397 56SOSNOWIEC 10 km01:05:2301:04:4106:28
75ANETAKOZERAŃSKA35419 WOJKOWICEWILD DOGS TEAM10 km01:05:3601:04:4806:29
76SZYMONJAMROZ366 57CHORZÓWKONESERZY DZWIĘKÓW10 km01:05:5201:05:0406:30
77JAKUBWĄSIK301 58CZELADŹDA VINCI TEAM10 km01:05:2501:05:0506:30
78ANNAŁUCZAK32020 SŁOMNIKI 10 km01:05:4801:05:1406:31
79SYLWIAFURMAN40421 SOSNOWIECWIRUSY10 km01:05:2901:05:1506:31
80DARIUSZZĄBCZYŃSKI321 59SŁOMNIKI 10 km01:05:4801:05:1506:31
81OLIWIAKORCZAK30622 CZELADŹ#CZELADŹBIEGA10 km01:05:4601:05:2106:32
82GOSIAPAWLIK34323 BEDZIN 10 km01:07:1001:06:1006:37
83JAKUBHAJDUCKI395 60CHORZÓWOKIEM WILKA10 km01:07:2201:06:1506:37
84KATARZYNASTANIEC34624 DĄBROWA GÓRNICZA 10 km01:07:0601:06:3306:39
85AGNIESZKACIOCHOŃ38725 SOSNOWIEC 10 km01:07:0601:06:4906:41
86KATARZYNAPIENIĄŻEK31326 CZELADŹ 10 km01:07:4101:07:1006:43
87JACEKGRASELA307 61KALETY 10 km01:08:1901:07:3206:45
88ANDRZEJGRABOLA342 62DĄBROWA GÓRNICZA 10 km01:08:5201:08:4406:52
89KONRADCIEKAŃSKI335 63SOSNOWIEC 10 km01:09:4401:08:5606:54
90JOANNAKRĘŻEL40027 SOSNOWIEC 10 km01:09:1501:09:0306:54
91PATRYKSZENDZIELORZ332 64CZECHOWICE-DZIEDZICESZWAGRY TEAM10 km01:10:0101:09:2106:56
92JEREMIASZGÓRNIAK349 65JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNO10 km01:10:3201:10:0207:00
93ANNAKANTOROSIŃSKA34428 MYSŁOWICE 10 km01:10:3201:10:0207:00
94EWELINASTOMPEL30829 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 10 km01:11:2501:11:0007:06
95EWELINAWOSZCZYNA37330 KRAPKOWICE 10 km01:11:3601:11:0007:06
96ANDRZEJWOSZCZYNA372 66KRAPKOWICE 10 km01:11:3601:11:0107:06
97ANNALERACH-PIETRZYKOWSKA38031 ZABRZE 10 km01:12:2801:11:5207:11
98AGNIESZKALERACH38132 ZABRZE 10 km01:12:2801:11:5207:11
99MAGDALENADOROBISZ37033 SOSNOWIEC 10 km01:12:4801:12:0207:12
100GRZEGORZWIESIOŁEK336 67WARSZAWADWOT10 km01:13:1301:12:2307:14
101JERZYGÓRSKI383 68SOSNOWIEC 10 km01:15:0401:14:1107:25
102MARIUSZPIASECKI374 69GLIWICE 10 km01:15:2801:14:5007:29
103DARIAPIASECKA37534 GLIWICE 10 km01:15:2801:14:5007:29
104EWAKOŁODZIŃSKA37635 GLIWICE 10 km01:15:2801:14:5207:29
105RENATAMACHOWSKA31436 MYSŁOWICE 10 km01:14:5801:14:5307:29
106BOGUSŁAWAWIOSKA32237 BIERUN 10 km01:18:1001:18:0707:49
*OLGASZELĄG341* CZELADŹ 10 kmDNFDNF