TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
 
12 Bieg Spełnionych Marzeń - 11 Rajd Nordic Walking
Organizator:Tomasz Katan
Data:2019-01-26
Miejsce:Mysłowice
Dystans: 8,5 km
 

    

      
 
M-CEIMIĘNAZWISKONRKMMIASTOKLUBCZASNETTO
1BOGDANCYRUS263 1STRZEBINSILESIA NORDIC TEAM00:55:0300:55:03
2TOMEK BOROŃ267 2TYCHYRUNHOGS TYCHY 00:58:0400:58:03
3MIROSŁAWGRATKA272 3KOJSZÓWKA 00:58:2100:58:19
4JOANNA KOŁODZIEJ 2771 RUDA ŚLĄSKA STADION ŚLĄSKI 00:59:2000:59:20
5DOROTABAGIŃSKA2652 SŁAWKÓW"SŁAWKOWSKIE WŁÓCZY - KIJE ""SAMO SIĘ NIE PRZEJDZIE"""00:59:5300:59:53
6WITOLD GREŃ273 4BIELSKO-BIAŁALEŚNE SZCZURY01:04:4501:04:39
7DARIUSZRÓŻEWICZ286 5TYCHYPANCE01:05:5901:05:59
8EWARÓŻEWICZ2853 TYCHYPANCE01:06:3401:06:34
9ADAMTKOCZ291 6RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACH01:07:3701:07:36
10MONIKAZUBER2994 RUDA ŚLĄSKA EKIPA NA KIJACH01:08:3801:08:38
11REMIGIUSZTOWAREK293 7MIKOŁÓWRUNWDAL01:10:1501:10:10
12BEATAGRATKA2715 KOJSZÓWKA 01:11:0101:10:59
13LUIZABOROŃ2666 TYCHYRUNHOGS TYCHY 01:11:1301:11:12
14KATARZYNASĘDZIK2877 BYTOMLECYMY DURŚ01:12:0001:12:00
15SYLWIA KASPRZYK 2758 MYŚLACHOWICE 01:13:2601:13:26
16JOLANTAJACH2749 CZELADŹ#CZELADZBIEGA01:15:2901:15:29
17FRANCISZEKWILCZYŃSKI294 8JAWORZNO 01:16:4101:16:39
18EWAOŚCIŁOWICZ 28010 SOSNOWIECCITY CROSS ZAGÓRZE01:18:2201:18:20
19RYSZARDSTRZYZ289 9CHORZÓWCHORZOWSKA GRUPA BIEGOWA01:19:2501:19:21
20RYSZARDPATYK284 10CZELADŹ#CZELADZBIEGA01:20:4001:20:39
21KAMILASICHMA28811 ŚWIĘTOCHŁOWICE 01:22:3401:22:34
22PATRYCJAOTOWICZ28212 KATOWICE 01:23:4401:23:40
23GRAŻYNAOTOWICZ28113 IMIELIN 01:23:4601:23:39
24KATARZYNAKASZUBA27614 CZELADŹ#CZELADZBIEGA01:24:0001:24:00
25DOROTAGAZDA26915 KATOWICENW STADION ŚLĄSKI01:24:4401:24:43
26KRZYSZTOFŚLIWKA290 11CHORZÓWRUNWDAL01:24:4801:24:46
27ANNA WYDRZYŃSKA-ZAWISTOWSKA29716 SOSNOWIEC 01:25:4401:25:44
28DANUTAPACYNA28317 KATOWICE#CZELADZBIEGA01:26:1001:26:08
29URSZULAZIELIŃSKA29818 KATOWICE#CZELADZBIEGA01:26:3101:26:29
30ALINANOWAKOWSKA27919 ŻORYRUNWDAL01:28:0101:27:57
31DARIUSZWÓJCIK295 12ŻORYRUNWDAL01:28:0201:27:55
32BARBARAWOŹNIAK26120 ZAGÓRZE 01:29:3301:29:32
33JOLANTATOWAREK29221 MIKOŁÓWRUNWDAL01:36:5201:36:48
34MAŁGORZATA WYROBEK26422 KATOWICE 01:45:5601:45:53
35ANNAGÓRECKA27023 KATOWICE 01:45:5801:45:56
36MATEUSZWROŃSKI-TUSIK296 13LIMANOWAKS LIMANOWA FORREST & MKS LIMANOVIA & MARATONYPOLSKIE.PL TEAM01:57:1301:57:04