TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
 
6.HARPAGAŃSKA DYCHA - MARSZ NW
Organizator:HARPAGAN SOSNOWIEC
Data:2019-03-31
Miejsce:SOSNOWIEC
Dystans:6km
 

    

      
 
MCEIMIĘNAZWISKONRKMPŁEĆMIASTOKLUBMCE KAT WIEKCZASCZAS NETTOMIN/KM
1ŁUKASZDORS907 1MJANÓWKABEX PODKOWA JANÓWM1/100:35:0700:35:0405:51
2KACPERMIZGAŁA954 2MJANÓWKABEX PODKOWA JANÓWM1/200:35:1700:35:1505:53
3GRZEGORZDORS906 3MJANÓWKABEX PODKOWA JANÓWM4/100:36:2000:36:1806:03
4SŁAWEK KACPRZAK923 4MJUSTYNÓWLZS JUSTYNÓW /NWPLM3/100:36:3700:36:3706:06
5PATRYKKOŁEK930 5MJANÓWKABEX PODKOWA JANÓWM1/300:37:4700:37:4506:18
6RYSZARD GARBAT912 6MSOSNOWIEC M4/200:39:2100:39:2106:33
7ADAMKOŁEK929 7MJANÓW1974M1/400:39:3000:39:3006:35
8PAWEŁKACPRZAK922 8MJUSTYNÓWLO WIŚNIOWA GÓRA - KLASA MUNDUROWAM1/500:40:0200:40:0206:40
9TOMASZSADOWSKI968 9MSOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMM3/200:40:1700:40:1706:43
10DOROTABAGIŃSKA8921 KSŁAWKÓWSŁAWKOWSKIE WŁÓCZYKIJEK4/100:40:1700:40:1606:43
11MARCINHINC919 10MZABRZE M2/100:40:1800:40:1806:43
12TADEUSZKOWALCZYK938 11MKRAKÓW M5/100:41:0000:41:0006:50
13SŁAWOMIRPŁATOS963 12MBĘDZIN M3/300:41:1500:41:1306:53
14ANNADANIELEWICZ9532 KKĘDZIERZYN-KOŹLEKE-KO TEAMK3/100:41:4800:41:4606:58
15JANDUDEK917 13MSOSNOWIEC M4/300:43:0100:43:0007:10
16EMILIASTEFANIAK9703 KSOSNOWIECRECEPTURKIK5/100:43:3200:43:3207:15
17TADEUSZWILK715 14MSOSNOWIEC M5/200:43:3700:43:3707:16
18GRZEGORZ KOCEL 926 15MNOWA WIEŚ M3/400:43:4900:43:4807:18
19JANMACHOWSKI947 16MKOZIEGŁOWY M5/300:43:5100:43:5007:18
20EWAJASTRZĘBSKA9214 KKATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEK3/200:44:1100:44:1107:22
21MONIKAHAJDUK-DOŁBA9185 KSŁAWKÓWSŁAWKOWSKIE WŁÓCZY-KIJEK3/300:44:1700:44:1707:23
22KATARZYNAMARONDEL9516 KBYTOMSILESIA NORDIC TEAMK2/100:44:2000:44:1907:23
23MAREKSZCZYGIEŁ973 17MZAWIERCIEGRUPA JURA'PLM5/400:44:2800:44:2707:25
24JOANNAKOWALCZYK9377 KKRAKÓW1973K3/400:44:3100:44:3007:25
25ELZBIETAŻUCHOWICZ 9908 KDĄBROWA GORNICZADĄBROWA NORDIC TEAMK5/200:45:0600:45:0507:31
26MIROSŁAWGLISZCZYŃSKI915 18MMIĘDZYBRODZIE BIALSKIETARNOGÓRSKIE ŁAZĘGIM5/500:45:2300:45:2107:34
27ZOFIAKOCZUBIEJ9289 KSOSNOWIEC K5/300:45:2500:45:2507:34
28LUCJAWAJZER98110 KZAWIERCIEGRUPA JURA'PLK4/200:45:5700:45:5607:39
29KATARZYNAKOŁODZIEJCZYK93911 KCZELADŹ#CZELADZBIEGAK1/100:45:5700:45:5707:40
30MAŁGORZATA SZROBARCZYK 97412 KKARCHOWICE K4/300:46:4200:46:4107:47
31JOLANTAJACH92013 KCZELADŹ#CZELADZBIEGAK4/400:46:5600:46:5407:49
32ADRIANBŁASZCZYK895 19MCZĘSTOCHOWALEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKOM3/500:47:0300:47:0007:50
33DANUTABOJDA89614 KKĘDZIERZYN-KOŹLEKE-KO TEAMK4/500:47:0500:47:0207:51
34PAWEŁKOCHAŃSKI927 20MSOSNOWIEC M3/600:47:0800:47:0707:51
35GABRIELATASAREK97715 KTARNOWSKIE GÓRYTARNOGÓRSKIE ŁAZĘGIK5/400:47:1200:47:1007:52
36ALEKSANDRADYLONG90816 KBYTOM K1/200:47:3600:47:3607:56
37JÓZEFLESKI944 21MZAWIERCIE M5/600:48:1900:48:1908:03
38SYLWIAPURC96617 KSŁAWKÓWPOGORIA MORSUJE K2/200:48:1900:48:1908:03
39ELŻBIETAGRZEBIELUCH98918 KSOSNOWIEC K5/500:48:2300:48:2308:04
40PAWEŁMAŃCZYKOWSKI950 22MDĄBROWA GÓRNICZA M3/700:48:3700:48:2808:06
41JERZYGÓRNIK916 23MKATOWICEKATOWICE 49M5/700:48:4100:48:4008:07
42KRYSTYNADOMIN90519 KSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK5/600:48:4500:48:4508:08
43WŁODZIMIERZSZYMCZEWSKI976 24MŚWIĘTOCHŁOWICE M5/800:48:5300:48:4908:09
44CZESŁAWKONOPKA932 25MSŁAWKÓWSŁAWKOWSKIE WŁÓCZYKIJEM5/900:48:5700:48:5708:10
45EWAOŚCIŁOWICZ 95820 KSOSNOWIEC MOSIR SOSNOWIEC/CITY CROSS ZAGÓRZEK3/500:48:5900:48:5708:10
46EWAPASZYŃSKA96021 KKATOWICE K4/600:49:1100:49:0908:12
47MONIKAMACIEJEWSKA94822 KSOSNOWIEC K3/600:49:2400:49:2108:14
48ANNA CISZEWSKA89923 KSKAŁKAGRUPA JURA'PLK5/700:49:3000:49:2108:15
49ANNAMATERNY95224 KCZELADŹ#CZELADZBIEGA K3/700:49:3900:49:3508:16
50URSZULACIEŚLA89825 KKATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEK5/800:49:4000:49:3808:17
51ANNAPĘCHERCZYK96226 KCZELADŹ#CZELADZBIEGA K4/700:49:4800:49:4608:18
52ZUZANNAKWAŚNIAK-MINOR94327 KCZELADŹ/BĘDZIN K3/800:49:5300:49:5208:19
53HELENAKOŁTON93128 KZAWIERCIEGRUPA JURA' PLK5/900:50:0300:50:0208:20
54MONIKANOWAK95729 KSOSNOWIEC K3/900:50:3200:50:2408:25
55MONIKAWÓJCIK98630 KSOSNOWIEC K2/300:51:0100:50:5708:30
56MAŁGORZATACZOPEK90131 KSKAŁKAGRUPA JURA'PLK4/800:51:1500:51:1308:33
57WIOLETTADESZYŃSKA90432 KGLIWICE K3/1000:51:1600:51:1108:33
58MARIAWOWER98533 KKATOWICECSC ADVENTURE ACADEMYK5/1000:51:2400:51:2308:34
59EWASKRZYCKA-GOŁĘBIOWSKA96934 KCHORZÓWBĘDZIN TEAM K2/400:51:2900:51:2308:35
60ALEKSANDRAKUPFER94235 KRUDA ŚLĄSKAFUCHS OIL TEAMK3/1100:52:0000:51:5608:40
61ŁUKASZCZECZOT900 26MSOSNOWIEC M2/200:52:1300:52:0508:42
62ELŻBIETAGĘBSKA91436 KBĘDZINKIJE W DOBRYCH RĘKACH/RECEPTURKIK5/1100:52:3100:52:3108:45
63KATARZYNAKASZUBA92537 KCZELADŹ#CZELADZBIEGAK3/1200:52:4300:52:4008:47
64STANISŁAWA WIESNER98238 KKATOWICE K4/900:52:5200:52:5008:49
65TERESAKUCYPERA94139 KTARNOWSKIE GÓRYTARNOGÓRSKIE ŁAZĘGIK5/1200:52:5400:52:5208:49
66TERESAKONOPKA93340 KSŁAWKÓWSŁAWKOWSKIE WŁÓCZYKIJEK4/1000:53:0000:53:0008:50
67ELŻBIETATOMCZYK97941 KSŁAWKÓW"SŁAWKOWSKIE WŁÓCZY-KIJE ""SAMO SIĘ NIE PRZEJDZIE"""K5/1300:53:0100:53:0008:50
68AGATADELOWSKA90342 KSOSNOWIEC K2/500:53:0200:52:5208:50
69URSZULA ZIELIŃSKA98743 KKATOWICE K4/1100:53:0300:52:5908:50
70DAWIDKOWAL936 27MCZELADŹ M1/600:53:0500:53:0408:51
71AGATAKOWAL93544 KCZELADZ#CZELADZBIEGAK3/1300:53:0600:53:0508:51
72WIOLETTA KORCZAK 93445 KSOSNOWIEC K4/1200:53:0600:53:0008:51
73AGNIESZKAMAŃCZYKOWSKA94946 KDĄBROWA GÓRNICZA K2/600:53:2400:53:1708:54
74BOGUSŁAWAANTOSIEWICZ89147 KCZELADŹ#CZELADZBIEGAK5/1400:53:4200:53:4108:57
75MAGDARUTA97148 KSOSNOWIECRECEPTURKIK3/1400:53:4200:53:3808:57
76ADAMLUBOWIECKI945 28MKATOWICE M4/400:54:0600:54:0409:01
77KATARZYNAROMAŃSKA96749 KKATOWICE#CZELADZBIEGA K3/1500:54:0800:54:0509:01
78JUSTYNAŁOSZAJĆ94650 KSOSNOWIECWIRUSY K3/1600:54:1100:54:0909:02
79LIDIASTYBLIŃSKA97251 KSOSNOWIEC K4/1300:54:4900:54:4409:08
80IWONAURANTÓWKA98052 KSOSNOWIEC K4/1400:54:4900:54:4409:08
81BEATA WIĘCEK98353 KSOSNOWIEC K4/1500:55:0800:54:5909:11
82JOANNAKASPERCZYK92454 KSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE K3/1700:55:0900:55:0709:11
83MATEUSZMUSKAŁA955 29MSOSNOWIECWIRUSYM2/300:55:2700:55:1909:14
84PIOTR RUTZE964 30MDĄBROWA GÓRNICZA M3/800:56:1900:56:1509:23
85NATALIABUGIEL89755 KTYCHY K1/300:56:5100:56:4309:29
86ŁUKASZWITCZYK984 31MCZĘSTOCHOWA M2/400:56:5200:56:4209:29
87PAWEŁKRAJEWSKI940 32MBYTOMFUCHS OIL TEAMM4/500:56:5900:56:5509:30
88EDWARDZOBEK988 33MSOSNOWIEC M5/1000:57:0400:56:5809:31
89EWAFUGLEWICZ90956 KWOLBROMWOLBROM TEAMK3/1800:57:3300:57:2709:35
90RYSZARD PATYK 961 34MCZELADŹ #CZELADZBIEGA M4/600:57:3500:57:3309:36
91MARTASZUBA97557 KBRZESKO K4/1600:58:3200:58:2609:45
92ANNAGAŁKA91158 KBRZESKO K4/1700:58:4000:58:3309:47
93TADEUSZBARCHANOWSKI894 35MSOSNOWIEC M5/1101:00:0801:00:0610:01
94MARIABARCHANOWSKA89359 KSOSNOWIEC K5/1501:00:1101:00:1010:02
95BARBARAPOGORZELSKA96560 KSOSNOWIECFIS-SST TEAMK5/1601:01:3501:01:3010:16
96JAROSŁAWCZUB902 36MSOSNOWIECWIRUSY M4/701:03:2801:03:2110:35
97DANUTANAWROCKA 95661 KDABROWA GORNICZADĄBROWA NORDIC TEAMK5/1701:03:3101:03:2510:35
JULIAGAŁĄZKA910 KJANÓWKABEX PODKOWA JANÓW DSQ