TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
 
II Bieg i Marsz Niepodleglości
Organizator:Stowarzyszenie Forum dla Aktywnych
Data:2019-11-10
Miejsce:Dąbrowa Górnicza
Dystans: Marsz NW 6km
 

    

      
 
MSCIMIĘNAZWISKONR STARTKMMIASTOKLUBCZASCZAS NETTOmin/km
1TOMASZMARCZAK221 1ALEKSANDRIA I 00:36:4300:36:4306:07
2TOMASZSADOWSKI235 2SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEM00:38:1400:38:1406:22
3KRZYSZTOFŻELEZIK249 3BĘDZIN#BYLEDOMETY 00:38:4200:38:4206:27
4DOROTABAGIŃSKA1731 SŁAWKÓW"SŁAWKOWSKIE WŁÓCZY - KIJE ""SAMO SIĘ NIE PRZEJDZIE"""00:39:0800:39:0806:31
5GRZEGORZSAWECKI236 4BĘDZIN 00:39:2800:39:2806:35
6KRZYSZTOFOLEKSY228 5KATOWICEADS MASNA 00:40:4000:40:3906:46
7WOJCIECHBARCHANOWSKI175 6SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIEC00:40:4000:40:4006:47
8TADEUSZWILK168 7SOSNOWIECTKKF SATURN CZELADŹ00:42:4500:42:4507:08
9ANNABARGLIK1762 DĄBROWA GÓRNICZA 00:43:0800:43:0807:11
10DARIUSZRÓŻEWICZ165 8TYCHY 00:43:2800:43:2807:15
11JANUSZPAPIERNIK230 9TRZEBINIA 00:43:5600:43:5607:19
12SYLWIA KASPRZYK 2073 MYŚLACHOWICE 00:43:5600:43:5607:19
13EWARÓŻEWICZ1644 TYCHY 00:44:1400:44:1307:22
14LUCYNABARCHANOWSKA1745 SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIEC00:44:4400:44:4407:27
15ANNAADAMCZYK1696 BĘDZINZAGŁĘBIETEAM00:44:5400:44:5407:29
16ANNAMALCZYK2187 SOSNOWIEC 00:45:4700:45:4707:38
17MATEUSZRYNK234 10BĘDZIN#BYLEDOMETY00:46:0300:45:5007:38
18JOANNAMARCZAK2208 ALEKSANDRIA I 00:46:1000:46:0607:41
19MARIAANYŻ1729 BĘDZINKIJE W DOBRYCH RĘKACH00:46:1100:46:1107:42
20GRENADIUSZCIEMNOŁOŃSKI182 11DĄBROWA GÓRNICZA 00:46:2300:46:2307:44
21JERZY ŁĄCZYK 216 12CZELADŹ OPTYKA K.M. SZCZERBA 00:46:3000:46:3007:45
22SYLWIAFRYDRYSIAK18910 KATOWICEHURAGAN LIGOTA00:46:3600:46:3607:46
23EWAKAROLEWSKA20511 BĘDZIN 00:46:4100:46:4107:47
24JERZYGÓRNIK195 13KATOWICEKATOWICE 4900:47:1900:47:1907:53
25RAFALADAMCZYK170 14BĘDZINZAGŁĘBIETEAM00:47:3400:47:2507:54
26RENATA URBAN24612 KATOWICEHURAGAN LIGOTA00:47:5900:47:5908:00
27AGNIESZKA TKACZEWSKA 24313 BĘDZIN #BYLEDOMETY 00:48:0200:47:5107:58
28ZUZANNA MINOR22214 BĘDZIN/CZELADŹ#CZELADZBIEGA 00:48:1200:48:1108:02
29ALEKSANDRADRYGALSKA18415 BĘDZINKIJE W DOBRYCH RĘKACH00:48:1300:48:1108:02
30KRYSTYNABIEDRA17716 BĘDZINKIJE W DOBRYCH RĘKACH00:48:1300:48:1208:02
31AGATARYNK23317 BĘDZIN#BYLEDOMETY00:48:1800:48:0508:01
32KATARZYNAULMAN24518 BĘDZIN#BYLEDOMETY00:48:2000:48:1708:03
33BEATA SIKORA23819 DĄBROWA GÓRNICZA 00:49:0700:49:0708:11
34MAŁGORZATABORCZ18020 DĄBROWA GÓRNICZA 00:49:2200:49:2108:13
35TOMASZBORCZ181 15SOSNOWIEC 00:49:2300:49:2208:14
36IZABELAGRZANKA19621 UJKÓW NOWY 00:49:2800:49:2708:15
37KRYSTYNAKRÓL21222 SOSNOWIEC 00:50:0400:50:0408:21
38KRYSTIAN LUDYGA 215 16BYTOM 00:50:3200:50:2508:24
39MARZENAŻELEZIK 25023 BĘDZIN #BYLEDOMETY 00:50:5900:50:5408:29
40MONIKAWÓJTOWICZ-PASZKOWSKA24724 GRÓDKÓW 00:51:0400:51:0208:30
41JANŁOŻYŃSKI158 17KATOWICE 00:51:2600:51:2308:34
42MAŁGORZATAHERMANN19925 BYTOM 00:51:3700:51:3208:35
43DOROTAKULIŃSKA21326 BĘDZINKIJE W DOBRYCH RĘKACH00:51:4700:51:4308:37
44MAGDALENAGRZĄŚ19727 RZENISZÓW 00:52:4600:52:4008:47
45DOROTABOMBA17928 TRZEBINIA 00:52:5400:52:5408:49
46BOJANAKOZA21129 NIEGOWONICZKI 00:53:0500:53:0108:50
47MARIOLAKACPEROWSKA20230 SOSNOWIEC KACPERKI00:53:1500:53:1108:52
48AGNIESZKA BIERNACKA 17831 NIEGOWONICE 00:53:1600:53:1108:52
49ANNAKAŁUŻNA20332 SOSNOWIEC 00:53:3000:53:2808:55
50EDYTADROZDEK18333 BIERUŃ 00:53:3300:53:3308:55
51KATARZYNA SZTURA24234 BĘDZIN 00:53:4300:53:4208:57
52MARTAJAREK20135 CHORZÓW 00:54:0600:54:0309:00
53MARCELNOWAK226 18DĄBROWA GÓRNICZA - GOŁONÓG 00:54:2700:54:2309:04
54AGNIESZKANOWAK16136 DĄBROWA GÓRNICZA 00:54:2700:54:2309:04
55KATARZYNAMALEC21937 DĄBROWA GÓRNICZA 00:54:2700:54:2309:04
56MAŁGORZATAGŁĄB19138 ŁAZY 00:54:2800:54:2609:04
57BEATADUDEK18539 PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ 00:54:4100:54:4009:07
58JUSTYNANOWAK22540 PRZECZYCE 00:55:2900:55:2309:14
59MARLENADZIUBA18641 PRZECZYCE 00:55:3000:55:2509:14
60ELŻBIETATOMCZYK24442 SŁAWKÓW"SŁAWKOWSKIE WŁÓCZY-KIJE ""SAMO SIĘ NIE PRZEJDZIE"""00:55:4100:55:3809:16
61TERESAKONOPKA21043 SŁAWKÓW 00:55:4200:55:3909:16
62IWONASEWERYN23744 SOSNOWIEC 00:55:4300:55:4009:17
63MARTYNAGŁOWACKA19245 DĄBROWA GÓRNICZA 00:56:3400:56:3009:25
64BARBARARUBEL23246 GRÓDKÓW 00:57:2200:57:2109:33
65MONIKASOBCZYK23947 MIERZĘCICE 00:58:0700:57:5909:40
66MARTAGĘBKA19048 DĄBROWA GÓRNICZA 00:58:0800:57:5809:40
67BARBARAFOLTYN18849 MYSŁOWICE 00:58:0800:57:5809:40
68MAŁGORZATAKANIOWSKA20450 DĄBROWA GÓRNICZABIEGAM BO LUBIĘ00:58:4200:58:3609:46
69JULIAHERMANN19851 BYTOM 00:58:5600:58:4909:48
70EWADŹWIGAŁ18752 BĘDZINBĘDZIN TEAM00:58:5600:58:5109:48
71LUCJAN GOŁĘBIOWSKI194 19BĘDZINBĘDZIN TEAM00:58:5800:58:5009:48
72KRZYSZTOF ANDRUSZKIEWICZ 171 20DĄBROWA GÓRNICZA 00:59:0200:59:0109:50
73EDYTAZI?ŁKOWSKA24853 SOSNOWIECKIJE W DOBRYCH RĘKACH00:59:0300:59:0309:50
74JOANNAHUDASZEK20054 WOJKOWICE 00:59:0800:59:0109:50
75JOANNA PIEKARCZYK23155 DABROWA GÓRNICZA 00:59:0800:59:0009:50
76EWAOŚCIŁOWICZ 22956 SOSNOWIECMOSIR SOSNOWIEC00:59:3000:59:2309:54
77MAŁGORZATAKAROLUS20657 KATOWICE 00:59:3000:59:2209:54
78MAGDALENAMŁYNARCZYK- WITEK22358 DĄBROWA GÓRNICZA 00:59:4900:59:4909:58
79HENRYKA KLUCZEWSKA20859 SŁAWKÓW 01:00:4301:00:4110:07
80MAREKSOCHA240 21SOSNOWIEC 01:02:5601:02:4610:28
81MATEUSZSOCHA241 22SOSNOWIEC 01:02:5701:02:4510:28
82KAMILSWORECKI193 23BYTOM