Wyniki nieoficjalne live: 04/26/2018 01:01:20 pm
WSB Masakrator
Organizator:Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Data:2018-04-16
Miejsce:Dąbrowa Górnicza
Dystans:Bieg 7km

M-CEIMIĘNAZWISKONRKMMIASTOKLUBFALAKLASA MUNDUROWA CZAS NETTO
1TOMASZOŚLIZŁO133 1GORZYCEXRUNNERSFala 1 00:33:12
2TOMASZGUZDEK105 2BYTOMPSP BYTOMFala 1 00:34:50
3ADAMCISOWSKI155 3MYSŁOWICESOCIOS SILESIAFala 1 00:35:17
4SEBASTIANKULAGA122 4MYSLOWICE1985Fala 1 00:36:11
5TOMASZOKROSKOWICZ132 5RADZIONKÓWTOURSPORT RUNNING TEAMFala 1 00:36:16
6DANIELPIETRASIK154 6SOSNOWIECPROFORMA PIETRASIAKFala 1 00:36:32
7RAFAŁKUŹNIK320 7KATOWICEHUSARIA RACE TEAMFala 3 00:36:45
8JAKUBWYPUKOŁ254 8KATOWICESOCIOS SILESIAFala 2 00:37:53
9TOMASZSZCZESZAK337 9DĄBROWA GÓRNICZAEWSASZ TEAMFala 3 00:40:50
10ŁUKASZKOWAL117 10TYCHYPROFORMAFala 1 00:41:57
11TOMASZTERECH145 11RADZIONKÓWTOURSPORT RUNNING TEAMFala 1 00:42:32
12KAMILŻMUDA153 12TYCHY Fala 1 00:43:09
13MICHAŁHAJEWSKI106 13DĄBROWA GÓRNICZA Fala 1 00:43:44
14JANJARCZYK522 14POZNAŃZESPÓŁ SZKÓŁ GEODEZYJNO-DROGOWYCH IM.R.MODRZEJEWSKIEGO W POZNANIU Fala 5MNDR00:43:47
15TOMASZKOMARNICKI114 15RYBNIKGRUBIORZE LOTAJOMFala 1 00:44:00
16WOJTEKFOLTYN103 16TYCHY Fala 1MNDR00:44:31
17DAWIDWOŻNIAK452 17TYMBARKZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W TYMBARKU Fala 4MNDR00:44:43
18KRZYSZTOFKOENIG617 18KATOWICE Fala 6 00:45:54
19JAKUBWOJAS614 19MYSŁOWICEHUSARIA RACE TEAMFala 6 00:46:00
20SYLWIAŁUKASIK1271 KRAKÓW Fala 1 00:46:19
21KRZYSZTOFŻENO454 20KNURÓWII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZSZ NR 2 W KNUROWIEFala 4MNDR00:47:13
22MICHAŁPRZYBYŁA438 21PSZCZYNAPOWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. KAROLA MIARKI W PSZCZYNIEFala 4MNDR00:47:26
23RAFAŁMAZUR618 22SIEDZINALO W TYMBARKUFala 6MNDR00:47:56
24KAMILDUBIEL208 23DABROWA GORNICZA Fala 2 00:47:56
25MATEUSZKRÓL255 24SOSNOWIECAKADEMIA WSB-CENTRUM PROMOCJIFala 2 00:48:22
26RADOSŁAWŚLIWKA250 25KATOWICENIEPUBLICZNE LO W OLKUSZU ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHFala 2MNDR00:48:29
27IGORPIĄTKOWSKI135 26TYCHYPROFORMAFala 1 00:48:48
28GRZEGORZWĄSOWICZ449 27TYMBARKZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W TYMBARKU Fala 4MNDR00:48:54
29WIESŁAWKOWALCZYK419 28MSZANA GÓRNAZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W TYMBARKU Fala 4MNDR00:49:37
30SZYMONFORNALIK512 29POZNAŃZESPÓŁ SZKÓŁ GEODEZYJNO-DROGOWYCH IM.R.MODRZEJEWSKIEGO W POZNANIU Fala 5MNDR00:50:02
31KRZYSZTOFKUŁACZEWSKI227 30SOSNOWIEC Fala 2 00:50:04
32WOJCIECHGOŁĘBIEWSKI515 31POZNAŃZESPÓŁ SZKÓŁ GEODEZYJNO-DROGOWYCH IM.R.MODRZEJEWSKIEGO W POZNANIU Fala 5MNDR00:50:07
33KACPERGROŃSKI518 32ŻYWIECZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNO - ELEKTRYCZNYCH W ŻYWCUFala 5MNDR00:50:07
34KUBAOPOZDA236 33SOSNOWIEC Fala 2 00:50:15
35SEBASTIANKALIŃSKI526 34BIAŁOGARD"PRYWATNE CENTRUM EDUKACYJNE 'SZKOŁY SUKCES"" I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BIAŁOGARDZIE"Fala 5MNDR00:50:19
36PIOTRBADOWSKI201 35TOMASZÓW MAZOWIECKIZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 IM. JANA PAWŁA II W TOMASZOWIE MAZOWIECKIMFala 2MNDR00:50:44
37DAWIDKOŁTUN314 36ŚWIĘTOCHŁOWICEŚLĄSK RUNNERSFala 3 00:50:48
38ŁUKASZANTOLIK301 37ŚWIĘTOCHŁOWICE Fala 3 00:50:48
39MACIEJKOWALCZYK118 38SOSNOWIWCGYM EL TOROFala 1 00:51:07
40PATRYCJAKLIMAS1122 SOSNOWIECGYM EL TORROFala 1 00:51:12
41PIOTRPRZYBYŁO439 39CZELADŹZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W CZELADZIFala 4MNDR00:51:16
42EWELINAMARKOWICZ6103 KATOWICEHUSARIA RACE TEAMFala 6MNDR00:51:18
43GRZEGORZSEWERYN244 40KATOWICE Fala 2 00:51:21
44PATRYKKOWALISZYN416 41KNURÓWII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZSZ NR 2 W KNUROWIEFala 4MNDR00:51:22
45DANIELPALUCH240 42DĄBROWA GÓRNICZA Fala 2 00:51:22
46ŁUKASZRAJEK540 43KIELCENIEPUBLICZNE TECHNIKUM ZAWODOWE IM. ŻOŁNIERZY SIŁ POKOJOWYCH ONZ ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W Fala 5MNDR00:51:40
47ROBERTBUDNY440 44KNURÓWII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZSZ NR 2 W KNUROWIEFala 4MNDR00:51:44
48JERZYFRYC602 45RUDA ŚLĄSKAAMATORFala 6 00:51:54
49JAKUBMUSIAŁ424 46TYMBARKZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W TYMBARKU Fala 4MNDR00:52:01
50ŁUKASZBEDNARZ401 47KNURÓWII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZSZ NR 2 W KNUROWIEFala 4MNDR00:52:11
51KAMILSUWALSKI247 48KATOWICENIEPUBLICZNE LO W OLKUSZU ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHFala 2MNDR00:52:22
52WOJCIECHMYŚLIWIEC437 49KNURÓWII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZSZ NR 2 W KNUROWIEFala 4MNDR00:52:24
53MICHAŁŚLUSARCZYK623 50KIELCEZDZ KIELCEFala 6 00:53:17
54MATEUSZPAJĄK239 51DĄBROWA GÓRNICZA Fala 2 00:53:21
55PIOTRKRÓLIKOWSKI225 52KATOWICENIEPUBLICZNE LO W OLKUSZU ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHFala 2MNDR00:53:55
56DAWIDKOCIK414 53KNURÓWII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZSZ NR 2 W KNUROWIEFala 4MNDR00:54:11
57JUSTYNAPACHUT1344 TYCHYVIKING CENTER TRAININGFala 1 00:54:12
58WIOLETABIEROŃSKA5055 ŻYWIECZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNO - ELEKTRYCZNYCH W ŻYWCUFala 5MNDR00:54:26
59MICHAŁURBAŃSKI148 54DĄBROWA GÓRNICZA Fala 1 00:54:27
60WIKTORGRUNER411 55CZELADŹZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W CZELADZIFala 4MNDR00:54:31
61ADRIANORZECHOWSKI238 56TOMASZÓW MAZOWIECKIZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 IM. JANA PAWŁA II W TOMASZOWIE MAZOWIECKIMFala 2MNDR00:54:47
62DAMIANKRAJEWSKI315 57ŚWIĘTOCHŁOWICEŚWIĘTOCHŁOWICE HARCIOLEFala 3 00:55:08
63DAWIDOBTUŁOWICZ131 58LĘDZINYVIKING CENTER TRAININGFala 1 00:55:10
64KACPERBUDNY621 59OSTROWIEC ŚWZDZ OSTROWIECFala 6MNDR00:55:10
65KACPERKUROWSKI530 60ŻYWIECZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNO - ELEKTRYCZNYCH W ŻYWCUFala 5MNDR00:55:14
66ANGELIKAPLUTA2416 KATOWICENIEPUBLICZNE LO W OLKUSZU ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHFala 2MNDR00:56:01
67DAWIDRÓŻALSKI542 61KIELCENIEPUBLICZNE TECHNIKUM ZAWODOWE IM. ŻOŁNIERZY SIŁ POKOJOWYCH ONZ ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W Fala 5MNDR00:56:06
68FILIPIMIELSKI220 62KATOWICENIEPUBLICZNE LO W OLKUSZU ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHFala 2MNDR00:56:11
69KAMILNOLEWAJKA427 63TARNOWSKIE GÓRYZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-USŁUGOWYCH IM.JANA PAWŁA II W TARNOWSKICH GÓRACHFala 4MNDR00:56:23
70ANNASTARCZYNOWSKA1427 SOSNOWIECGYM EL TORROFala 1 00:56:23
71JAKUBMROWIŃSKI422 64TYMBARKZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W TYMBARKU Fala 4MNDR00:56:40
72SEBASTIANWIŁNICKI543 65BIAŁOGARD"PRYWATNE CENTRUM EDUKACYJNE 'SZKOŁY SUKCES"" I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BIAŁOGARDZIE"Fala 5MNDR00:56:45
73RAFAŁBRAŃSKI455 66BIAŁOGARDI LOFala 4 00:56:49
74JANDUDA406 67TYMBARKZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W TYMBARKU Fala 4MNDR00:56:51
75MATEUSZTAISTRA445 68CZELADŹZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W CZELADZIFala 4MNDR00:56:52
76DAMIANWIÓRKOWSKI150 69SOSNOWIEC Fala 1 00:57:06
77DARIUSZCHODAKOWSKI615 70DĄBROWA GÓRNICZA Fala 6 00:57:22
78MARTALACH CHODAKOWSKA6168 DĄBROWA GÓRNICZA Fala 6 00:57:23
79ERNESTBOLACKI203 71RADOMSKOZESPÓŁ SZKÓŁ DRZEWNYCH I OCHRONY ŚRODOWISKA W RADOMSKU Fala 2MNDR00:58:13
80ADAMSZYMAŃSKI249 72KATOWICEDZIADY OCRFala 2 00:58:25
81MICHAŁSITKO443 73KRAKÓWZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HTS S.A. W KRAKOWIEFala 4MNDR00:58:38
82BERNARDWIĄZANIA450 74KRAKÓWZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HTS S.A. W KRAKOWIEFala 4MNDR00:58:38
83PIOTRWIĘCEK350 75SOSNOWIEC Fala 3 00:59:10
84BARTOSZDYDUCH209 76KATOWICENIEPUBLICZNE LO W OLKUSZU ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHFala 2MNDR00:59:13
85BARBARAPYTEL1369 SIMORADZŚWIRYSTELAFala 1 00:59:15
86PAWEŁKUŚ123 77SIMORADZŚWIRY STELAFala 1 00:59:16
87DAWIDLISOWSKI532 78KIELCENIEPUBLICZNE TECHNIKUM ZAWODOWE IM. ŻOŁNIERZY SIŁ POKOJOWYCH ONZ ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W Fala 5MNDR00:59:27
88PATRYKPASTERNAK332 79SOSNOWIECPOGORIA MORSUJEFala 3 00:59:27
89BARTŁOMIEJPRZYSŁO539 80POZNAŃZESPÓŁ SZKÓŁ GEODEZYJNO-DROGOWYCH IM.R.MODRZEJEWSKIEGO W POZNANIU Fala 5MNDR00:59:41
90GRZEGORZOCHENDUSZKO330 81DĄBROWA GÓRNICZADKKKFala 3MNDR00:59:42
91KAROLPEDRYCZ537 82KIELCENIEPUBLICZNE TECHNIKUM ZAWODOWE IM. ŻOŁNIERZY SIŁ POKOJOWYCH ONZ ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W Fala 5MNDR00:59:52
92DANIELWRODARCZYK453 83TARNOWSKIE GÓRYZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-USŁUGOWYCH IM.JANA PAWŁA II W TARNOWSKICH GÓRACHFala 4MNDR01:00:01
93DOMINIKWALCZAK252 84KATOWICENIEPUBLICZNE LO W OLKUSZU ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHFala 2MNDR01:00:02
94MARIUSZKONIEC348 85DĄBROWA GÓRNICZAHUSARIA RACE TEAMFala 3 01:00:19
95ADRIANKUROWSKI626 86MAJDÓWZDZ KIELCEFala 6 01:00:29
96ARTURSZCZEŚNIK349 87DĄBROWA GÓRNICZAHUSARIA RACE TEAMFala 3 01:00:36
97PACIOREKWOJCIECH253 88TOMASZÓW MAZOWIECKIZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 IM. JANA PAWŁA II W TOMASZOWIE MAZOWIECKIMFala 2MNDR01:00:38
98JAKUBADAMCZYK627 89KIELCEZDZ KIELCEFala 6 01:00:56
99ADRIANHEBDA625 90KIELCEZDZ KIELCEFala 6 01:00:59
100PATRYKWZIATEK553 91KIELCENIEPUBLICZNE TECHNIKUM W OSTROWCU ŚW. ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACHFala 5MNDR01:01:35
101BARTOSZBIAŁAS304 92BRUDZOWICEDEAF RUNNERFala 3 01:01:48
102KASIAOŚLIZŁO53610 GORZYCEXRUNNERSFala 5 01:01:49
103KAROLINAADAMCZYK40211 KNURÓWII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZSZ NR 2 W KNUROWIEFala 4MNDR01:02:02
104KAMILBIESZCZAD619 93ŚWIĘTOCHŁOWICETERMOKLINAFala 6 01:02:11
105BRAJANSZOŁTYSEK612 94ŚWIĘTOCHŁOWICESEKCJA MORSOWANIA I LODOWEGO PŁYWANIA TERMOKLINA ŚWIĘTOCHŁOWICEFala 6 01:02:12
106ANETAPAWLIKOWSKA43212 TYMBARKZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W TYMBARKU Fala 4MNDR01:02:14
107SZYMONPOTYRAŁA334 95TYCHY Fala 3 01:02:14
108PRZEMYSŁAWMAJEWSKI129 96CHRUSZCZOBRÓD Fala 1 01:02:29
109JEREMIASZKOZIEŁ119 97DĄBROWA GÓRNICZAZIMNO KRWIŚCIFala 1MNDR01:02:31
110MALGORZATAZABAWA15113 CHORZOW Fala 1 01:02:31
111KRYSTIANKISTELA111 98DĄBROWA GÓRNICZA Fala 1 01:02:32
112WIOLETAZYCH15214 PRECZÓW Fala 1 01:02:32
113HIACYNTAPOTONIEC43515 TYMBARKZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W TYMBARKU Fala 4MNDR01:02:33
114MATEUSZPOŁETEK538 99KIELCENIEPUBLICZNE TECHNIKUM W OSTROWCU ŚW. ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACHFala 5MNDR01:02:33
115BARTOSZMACHOLC128 100DĄBROWA GÓRNICZAZIMNOKRWISCIFala 1MNDR01:02:33
116ROBERTFOJT102 101SIEMONIA Fala 1 01:02:49
117ILONAJANIK10816 CHYBIEŚWIRY STELAFala 1 01:02:49
118MARCINŁOBODA126 102USTROŃŚWIRY STELAFala 1 01:02:50
119MAŁGORZATATKOCZ44717 KNURÓWII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZSZ NR 2 W KNUROWIEFala 4MNDR01:02:52
120JAKUBJURECZKO223 103KATOWICENIEPUBLICZNE LO W OLKUSZU ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHFala 2MNDR01:03:06
121RAFAŁSKRZYPEK546 104STASZÓWLICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W STASZOWIEFala 5MNDR01:03:08
122MICHAŁKUCHARSKI226 105KATOWICENIEPUBLICZNE LO W OLKUSZU ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHFala 2MNDR01:03:10
123BOGDANZAJĄC347 106TYCHY Fala 3 01:03:11
124ARTURSZYMANIEC613 107SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Fala 6 01:03:25
125WERONIKAKOŚNA60718 DĄBROWA GÓRNICZA Fala 6 01:03:29
126ANNABUTOR50919 ŻYWIECZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNO - ELEKTRYCZNYCH W ŻYWCUFala 5MNDR01:03:44
127DAMIANPALUCH430 108KRAKÓWZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HTS S.A. W KRAKOWIEFala 4MNDR01:04:03
128KACPERGIEMZA513 109BIAŁOGARD"PRYWATNE CENTRUM EDUKACYJNE 'SZKOŁY SUKCES"" I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BIAŁOGARDZIE"Fala 5MNDR01:04:05
129JAKUBGACEK408 110KRAKÓWZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH HTS S.A. W KRAKOWIEFala 4MNDR01:04:05
130MATEUSZKOST415 111PSZCZYNAPOWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. KAROLA MIARKI W PSZCZYNIEFala 4MNDR01:04:14
131PAWELKRAWCZYK316 112RUDA SLASKAŚLĄSK RUNNERSFala 3 01:04:25
132BERNADETTATROJAK14620 MYSŁOWICEZIMNOKRWIŚCIFala 1 01:04:46
133MARCINHAN107 113MYSLOWICE Fala 1MNDR01:04:48
134MARCINTROJAK147 114MYSŁOWICEZIMNOKRWIŚCIFala 1 01:04:50
135IZABELAKOSĘDKA11621 DĄBROWA GÓRNICZA Fala 1 01:04:50
136GRZEGORZMARCHEWKA609 115MYSZKÓW Fala 6 01:05:36
137KACPERPRAJSNAR436 116IWONICZZESPÓŁ SZKÓŁ W IWONICZUFala 4MNDR01:06:01
138MICHAŁKROGULECKI120 117KATOWICE Fala 1 01:06:20
139NORBERTGODECKI412 118SĄCZÓW Fala 4MNDR01:06:27
140GABRIELPATALAS431 119TARNOWSKIE GÓRYZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-USŁUGOWYCH IM.JANA PAWŁA II W TARNOWSKICH GÓRACHFala 4MNDR01:06:29
141KAJAREKIEĆ13822 DĄBROWA GÓRNICZA Fala 1 01:07:01
142JUSTYNAHULACKA34623 SOSNOWIEC Fala 3 01:07:38
143KAMILPAŁKA345 120CHRUSZCZOBRÓD Fala 3 01:07:45
144WOJCIECHJEZIORNY605 121PIEKARY ŚLĄSKIEHUSARIA RACE TEAMFala 6 01:07:48
145MAREKKOZŁOWSKI344 122KATOWICEMIKI I HANIAFala 3 01:07:58
146JOANNAGREŃ-NOCENTINI21624 DĄBROWA GÓRNICZA Fala 2 01:07:58
147DOMINIKWÓJCIK342 123SOSNOWIECPOZIOM 450Fala 3 01:07:58
148RADOSŁAWPIĘTKA333 124SOSNOWIEC Fala 3 01:07:58
149ANNAKUŹNIK31925 KATOWICEHUSARIA RACE TEAMFala 3 01:07:59
150MAGDALENACETNARSKA20526 SOSNOWIECFACTORYFala 2 01:08:02
151OLIWIABORYCZKA20427 DĄBROWA GÓRNICZA Fala 2 01:08:07
152PAULINAMUSIAŁ53528 STASZÓWLICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W STASZOWIEFala 5MNDR01:08:31
153ALEKSANDRABĄK50429 STASZÓWLICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W STASZOWIEFala 5MNDR01:08:34
154KATARZYNAGRABIAŃSKA10430 KATOWICEVIKING TRAINING CENTERFala 1 01:08:45
155BARTOSZLASOTA531 125STASZÓWLICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W STASZOWIEFala 5MNDR01:08:51
156PIOTRPOBŁOCKI242 126DĄBROWA GÓRNICZA Fala 2 01:09:19
157KATARZYNABANAŚ10131 MIKOŁÓWVIKING TRAINING CENTERFala 1 01:09:21
158ARKADIUSZROSA139 127KATOWICESRTG KATOWICEFala 1 01:09:29
159MAREKDZIUB601 128SOSNOWIEC Fala 6 01:09:35
160MARCINRADOŁA137 129KATOWICESRTG KATOWICEFala 1 01:09:43
161MARIUSZMIZIELIŃSKI326 130SOSNOWIECCROSSFIT SOSNOWIECFala 3 01:10:14
162ANDRZEJFRYCZ311 131SŁAWKÓWCROSSFIT SOSNOWIECFala 3 01:10:15
163SEBASTIANGRODZIKIEWICZ624 132OSTROWIEC ŚWZDZ OSTROWIECFala 6 01:10:27
164DAWIDPAŁASZEWSKI428 133DĄBROWA GÓRNICZAIII LO IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA W DĄBROWIE GÓRNICZEJFala 4MNDR01:10:42
165DAWIDBIELANIN403 134PSZCZYNAPOWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. KAROLA MIARKI W PSZCZYNIEFala 4MNDR01:10:42
166PAWEŁDYRDA407 135PSZCZYNAPOWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. KAROLA MIARKI W PSZCZYNIEFala 4MNDR01:10:42
167HUBERTMRÓZ423 136DĄBROWA GÓRNICZAIII LO IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA W DĄBROWIE GÓRNICZEJFala 4MNDR01:10:47
168DAWIDCZEPIELEWICZ404 137DĄBROWA GÓRNICZAIII LO IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA W DĄBROWIE GÓRNICZEJFala 4MNDR01:10:48
169TOMASZCZEMPAS309 138MYSŁOWICE Fala 3 01:11:03
170SEBASTIANBRZEZIŃSKI622 139OSTROWIEC ŚWZDZ OSTROWIECFala 6MNDR01:11:03
171PIOTRDĄBROWSKI405 140IWONICZZESPÓŁ SZKÓŁ W IWONICZUFala 4MNDR01:11:18
172JAKUBJAKUBOWSKI620 141OSTROWIEC ŚWZDZ OSTROWIECFala 6MNDR01:11:26
173DANIELPLAZA433 142TARNOWSKIE GÓRYZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-USŁUGOWYCH IM.JANA PAWŁA II W TARNOWSKICH GÓRACHFala 4MNDR01:11:59
174MATEUSZKOWALSKI528 143POZNAŃZESPÓŁ SZKÓŁ GEODEZYJNO-DROGOWYCH IM.R.MODRZEJEWSKIEGO W POZNANIU Fala 5MNDR01:12:54
175TOMASZLIPKA608 144POZNAŃ Fala 6 01:12:55
176PAWEŁPYPNO611 145KATOWICEBUJUKANFala 6MNDR01:13:00
177MATEUSZIMIOŁEK603 146BĘDZINBUJUKANFala 6 01:13:09
178MARCINSTRZEMIŃSKI143 147PRECZÓWHUSARIA RACE TEAMFala 1 01:13:18
179ROBERTPURGOŁ441 148TARNOWSKIE GÓRYZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-USŁUGOWYCH IM.JANA PAWŁA II W TARNOWSKICH GÓRACHFala 4MNDR01:13:26
180PAWEŁJEZIOROWSKI606 149WOJKOWICEBUJUKANFala 6 01:13:31
181ELŻBIETASOŁTYSIK44432 DĄBROWA GÓRNICZAIII LO IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA W DĄBROWIE GÓRNICZEJFala 4MNDR01:13:32
182NATALIAWIELIŃSKA45133 DĄBROWA GÓRNICZAIII LO IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA W DĄBROWIE GÓRNICZEJFala 4MNDR01:13:32
183ARTURSOZLAK417 150DĄBROWA GÓRNICZAIII LO IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA W DĄBROWIE GÓRNICZEJFala 4MNDR01:13:33
184WIKTORIAŁABUŚ42034 DĄBROWA GÓRNICZAIII LO IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA W DĄBROWIE GÓRNICZEJFala 4MNDR01:13:35
185MATEUSZJANKOWIAK413 151TARNOWSKIE GÓRYZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-USŁUGOWYCH IM.JANA PAWŁA II W TARNOWSKICH GÓRACHFala 4MNDR01:14:00
186AGNIESZKANOWAK23535 DĄBROWA GÓRNICZA GOŁONÓG Fala 2 01:14:29
187JOLASEWERYN24536 ŁAZY Fala 2 01:14:29
188MAŁGORZATAGŁĄB21337 ŁAZY Fala 2 01:14:30
189SARAJASEK52438 ŻYWIECZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNO - ELEKTRYCZNYCH W ŻYWCUFala 5MNDR01:14:40
190PAWEŁBANASIK502 152STASZÓWLICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W STASZOWIEFala 5MNDR01:15:08
191JOANNAKUŹNIAK22939 RYCZÓW Fala 2 01:15:23
192ROBERTSGODZAJ336 153RUDA ŚLĄSKA Fala 3 01:15:31
193AGNIESZKAHAMERLA21840 SOSNOWIEC Fala 2 01:15:58
194SŁAWOMIRSMOLIK246 154ŚWIĘTOCHŁOWICEGITFITFala 2 01:15:58
195IZAREDZIAK24341 SOSNOWIECGITFITFala 2 01:15:59
196SYLWESTERSITKO141 155PRECZÓW Fala 1 01:16:04
197KAROLINAKAŁKOWSKA10942 POZNAŃDIRTY SPARROWSFala 1 01:16:08
198WERONIKAGŁÓD40943 IWONICZZESPÓŁ SZKÓŁ W IWONICZUFala 4MNDR01:16:47
199KATARZYNAMATYSZCZAK42144 IWONICZZESPÓŁ SZKÓŁ W IWONICZUFala 4MNDR01:16:48
200ALEKSANDRANASTYN42645 IWONICZZESPÓŁ SZKÓŁ W IWONICZUFala 4MNDR01:17:04
201ŁUKASZKACZMARCZYK224 156RADOMSKOZESPÓŁ SZKÓŁ DRZEWNYCH I OCHRONY ŚRODOWISKA W RADOMSKU Fala 2MNDR01:17:14
202PIOTRDZIADKIEWICZ210 157RADOMSKOZESPÓŁ SZKÓŁ DRZEWNYCH I OCHRONY ŚRODOWISKA W RADOMSKU Fala 2MNDR01:17:14
203PATRYKJAROSZ222 158RADOMSKOZESPÓŁ SZKÓŁ DRZEWNYCH I OCHRONY ŚRODOWISKA W RADOMSKU Fala 2MNDR01:17:15
204KAMILSZCZĘSNY248 159RADOMSKOZESPÓŁ SZKÓŁ DRZEWNYCH I OCHRONY ŚRODOWISKA W RADOMSKU Fala 2MNDR01:17:16
205BŁAŻEJGRYGLEWSKI217 160RADOMSKOZESPÓŁ SZKÓŁ DRZEWNYCH I OCHRONY ŚRODOWISKA W RADOMSKU Fala 2MNDR01:17:17
206SZYMONDĘBOWSKI,207 161TOMASZÓW MAZOWIECKIZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 IM. JANA PAWŁA II W TOMASZOWIE MAZOWIECKIMFala 2MNDR01:17:17
207ADRIANKURZYK228 162RADOMSKOZESPÓŁ SZKÓŁ DRZEWNYCH I OCHRONY ŚRODOWISKA W RADOMSKU Fala 2MNDR01:17:18
208NIKODEMBERA202 163RADOMSKOZESPÓŁ SZKÓŁ DRZEWNYCH I OCHRONY ŚRODOWISKA W RADOMSKU Fala 2MNDR01:17:19
209MARCINTYCZYŃSKI251 164RADOMSKOZESPÓŁ SZKÓŁ DRZEWNYCH I OCHRONY ŚRODOWISKA W RADOMSKU Fala 2MNDR01:17:20
210KACPERGÓRECKI215 165RADOMSKOZESPÓŁ SZKÓŁ DRZEWNYCH I OCHRONY ŚRODOWISKA W RADOMSKU Fala 2MNDR01:17:21
211KACPERGAJDA212 166TOMASZÓW MAZOWIECKIZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 IM. JANA PAWŁA II W TOMASZOWIE MAZOWIECKIMFala 2MNDR01:17:22
212NATALIAMOKRUS23446 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEI LO IM. JANA ŚNIADECKIEGO W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICHFala 2MNDR01:17:23
213PATRYKMIKSA233 167TOMASZÓW MAZOWIECKIZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 IM. JANA PAWŁA II W TOMASZOWIE MAZOWIECKIMFala 2MNDR01:17:37
214DOMINIKALATOS41847 DĄBROWA GÓRNICZAIII LO IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA W DĄBROWIE GÓRNICZEJFala 4MNDR01:17:44
215JAKUBORCZYK237 168KATOWICENIEPUBLICZNE LO W OLKUSZU ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHFala 2MNDR01:18:07
216PIOTRJAROSIŃSKI221 169KATOWICENIEPUBLICZNE LO W OLKUSZU ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHFala 2MNDR01:18:11
217DOMINIKMAZURKIEWICZ232 170TOMASZÓW MAZOWIECKIZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 IM. JANA PAWŁA II W TOMASZOWIE MAZOWIECKIMFala 2MNDR01:18:15
218SZYMONORZECHOWSKI429 171DĄBROWA GÓRNICZAIII LO IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA W DĄBROWIE GÓRNICZEJFala 4MNDR01:19:16
219MICHAŁPOSŁUSZNY434 172DĄBROWA GÓRNICZAIII LO IM. GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA W DĄBROWIE GÓRNICZEJFala 4MNDR01:19:16
220AGNIESZKAKRÓLIKOWSKA31748 SOSNOWIECKOŁCZU TEAMFala 3 01:19:30
221PAWEŁBOCHRA306 173SOSNOWIECKOŁCZU TEAMFala 3 01:19:33
222PAWEŁKRÓLIKOWSKI318 174SOSNOWIECKOŁCZU TEAMFala 3 01:19:34
223GRZEGORZKIDAWA313 175SOSNOWIECKOŁCZU TEAMFala 3 01:19:38
224MICHAŁJAROSZ523 176SOSNOWIEC Fala 5 01:20:01
225IGORGOLONKA514 177SOSNOWIEC Fala 5 01:20:04
226MAJAROŻDŻYŃSKA54149 NIEGOWONICZKI Fala 5 01:20:12
227PRZEMYSLAWŁUCZAK533 178POZNAŃZESPÓŁ SZKÓŁ GEODEZYJNO-DROGOWYCH IM.R.MODRZEJEWSKIEGO W POZNANIU Fala 5MNDR01:21:53
228HUBERTŁYSEK534 179STASZÓWLICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W STASZOWIEFala 5MNDR01:22:37
229JAKUBSALKOWSKI442 180TARNOWSKIE GÓRYZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-USŁUGOWYCH IM.JANA PAWŁA II W TARNOWSKICH GÓRACHFala 4MNDR01:22:39
230MARTAWUDECKA34350 SOSNOWIEC Fala 3 01:23:04
231ŁUKASZBOBRYK305 181KATOWICETRI TEAM GPFala 3 01:23:04
232KAROLINAMARCHLIK32451 SOSNOWIEC Fala 3 01:24:04
233JAKUBMARCHLIK307 182SOSNOWIEC Fala 3 01:24:08
234MICHAŁMILKA325 183STRZYŻOWICE Fala 3 01:24:23
235PAWEŁOLEJNICZAK331 184WOJKOWICE Fala 3 01:24:34
236WIKTORIAWOJTASIEWICZ34152 KATOWICE Fala 3 01:25:40
237MAREKWOJTASIEWICZ340 185KATOWICE Fala 3 01:28:05
238ANNAKOŁODZIEJ11353 BĘDZINHUSARIA RACE TEAMFala 1 01:28:44
239ANNAŁAGODZIŃSKA125 186TARNOWSKIE GÓRYSPARTADGFala 1MNDR01:28:45
240MACIEJTELECKI144 187DĄBROWA GÓRNICZASPARTADGFala 1MNDR01:29:29
241DARIUSZKASIŃSKI110 188DĄBROWA GÓRNICZAMA TO SENSFala 1 01:29:32
242MAJASZYMUSIK33854 DĄBROWA GÓRNICZAFIT MODELARNIAFala 3 01:30:15
243EWELINACZAPLA30855 DĄBROWA GÓRNICZAFITMODELARNIAFala 3 01:30:15
244MAŁGORZATASIELAŃCZYK14056 DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA MORSUJEFala 1 01:30:23
245KLAUDIASZYMAŃSKA55057 STASZÓWLICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W STASZOWIEFala 5MNDR01:31:23
246ROBERTMRZYGŁÓD328 189KATOWICE Fala 3 01:32:00
247KINGASOJKA54758 STASZÓWLICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W STASZOWIEFala 5MNDR01:32:43
248ARTURANUS303 190RUDA ŚLĄSKA Fala 3 01:33:05
249AGATAANUS30259 RUDA ŚLĄSKA Fala 3 01:33:10
250JAREKLUBOŃ124 191DĄBROWA GÓRNICZADZIK EXTREME KETTLEBELL TEAMFala 1 01:33:14
251FILIPSTAUDT548 192POZNAŃZESPÓŁ SZKÓŁ GEODEZYJNO-DROGOWYCH IM.R.MODRZEJEWSKIEGO W POZNANIU Fala 5MNDR01:34:34
252KATARZYNAKRZEPICKA51160 BIAŁOGARD"PRYWATNE CENTRUM EDUKACYJNE 'SZKOŁY SUKCES"" I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BIAŁOGARDZIE"Fala 5MNDR01:34:37
253ANITAWARZYWODA52561 BIAŁOGARD"PRYWATNE CENTRUM EDUKACYJNE 'SZKOŁY SUKCES"" I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BIAŁOGARDZIE"Fala 5MNDR01:34:40
254MALWINAMIEDNA54462 BIAŁOGARD"PRYWATNE CENTRUM EDUKACYJNE 'SZKOŁY SUKCES"" I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BIAŁOGARDZIE"Fala 5MNDR01:34:44
255LUCYNALESZCZYŃSKA32263 BĘDZIN Fala 3 01:39:52
256ANNANOWAKOWSKA32964 KRAKÓWBRAKFala 3 01:39:54
257MICHAŁGÓRNY312 193SOSNOWIEC Fala 3 01:40:08
258RENATAMAKSIMOWICZ-LATOS32365 SOSNOWIEC Fala 3 01:40:53
259JUSTYNAMLECZKO32766 SOSNOWIEC Fala 3 01:42:12