TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
VIII Bieg Walentynkowy
Organizator:Pogoria Biega
Data:10.02.2019
Miejsce:Dąbrowa Górnicza
Dystans:NW Parami 5km
 

    

      
 
MCEZAWODNIK 1ZAWODNIK 2NRMIASTOKLUBCZASCZAS NETTO
1MIZGAŁA MARIUSZMIZGAŁA MONIKA971JANÓWKABEX PODKOWA JANÓW00:36:3700:36:37
2KOŁODZIEJ JOANNAADAMUS MARIAN839RUDA ŚLĄSKISTADION ŚLĄSKI SILESIA NORDIC TEAM00:37:0000:37:00
3KOŁEK ADAMKOŁEK AGNIESZKA964JANÓWKABEX PODKOWA JANÓW00:37:0500:37:02
4WOJDYŁA ALEKSANDRAWOJDYŁA ŁUKASZ980JANÓWKABEX PODKOWA JANÓW00:37:4500:37:43
5TREŚCIŃSKA AGNIESZKATREŚCIŃSKI LESZEK979BYSTRZANOWICEKABEX PODKOWA JANÓW00:37:4500:37:44
6BARCHANOWSKA LUCYNABARCHANOWSKI WOJCIECH953SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIEC00:39:4500:39:45
7BOROŃ TOMEKBOROŃ LUIZA956TYCHYRUNHOGS TYCHY00:40:2100:40:19
8STEFANIAK EMILIASTEFANIAK KRZYSZTOF974SOSNOWIEC 00:40:3500:40:35
9RÓŻEWICZ DARIUSZRÓŻEWICZ EWA973TYCHYPANCE00:40:4100:40:41
10KAJCA MIROSŁAWPOLAK KATARZYNA963ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKIE KARLUSY00:41:2800:41:26
11BRZEZINA JÓZEF MACIEJBRZEZINA EWA957SOCHACZEWCHODZEZKIJAMI.PL00:41:4700:41:43
12KOTULA JAKUBGERLE-KOTULA ANNA966KATOWICEUNIA MIAST00:43:0400:43:04
13TAISNER TYMOTEUSZTAISNER ALEKSANDRA990RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACH00:44:2400:44:21
14FRANKI MARCINFARNKI JOANNA959PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:45:0300:44:47
15GRABDA ZOFIAGRABDA ANDRZEJ961DĄBROWA GÓRNICZA 00:46:2300:46:12
16DROZD KRYSTYNADROZD STANISLAW958BYTOM 00:47:0900:46:57
17ADAMUS ANETAADAMUS CZESŁAW951CHORZÓWEKIPA NA KIJACH00:47:1900:47:12
18MIESZCZANIN JOANNAPĄCHALSKI ANDRZEJ970RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACH00:47:2000:47:19
19TKOCZ ALICJATKOCZ ADAM977RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACH00:47:2900:47:18
20BOK JAROSŁAWBOK MONIKA955DĄBROWA GÓRNICZA 00:47:5500:47:36
21KONOPKA TERESAKONOPKA CZESŁAW965SŁAWKÓWWŁÓCZY KIJE00:48:1800:48:15
22NAJBOR RAFAŁNAJBOR AGATA992CZELADŹ#CZELADZBIEGA00:49:0500:49:02
23KRAWCZYK KLAUDIAPIETRUSZKA PRZEMYSŁAW976SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEM / WKURW_TEAM00:49:5900:49:40
24GAZDA DOROTABĄK JERZY960KATOWICESTADION ŚLĄSKI00:50:2600:50:20
25RAFF DAMIANRAFF MONIKA972TYCHYRUNHOGS TYCHY00:51:0700:51:01
26ŁĄCZYK JERZYŁĄCZYK BARBARA969CZELADŹ 00:51:3200:51:32
27BIEŃ MARIUSZBIEŃ ILONA954DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEM00:51:5100:51:29
28TOMCZYK ELŻBIETATOMCZYK DARIUSZ978SŁAWKÓW 00:52:0900:51:52
29ANTOSIEWICZ BOGUSŁAWAANTOSIEWICZ BOGDAN952CZELADŹ#CZELADZBIEGA00:52:1200:52:00
30WYDRZYNSKA-ZAWISTOWSKA ANNAZAWISTOWSKI ARKADIUSZ981SOSNOWIEC 00:52:1900:52:13
31HRYNDIO IRENAHRYNDIO JERZY962KATOWICESTADION ŚLĄSKI00:52:3400:52:25
32ŚWIERCZEK JOANNAŚWIERCZEK WALDEMAR975BYTOM 00:52:5800:52:55
33ZAMARSKA MARIOLAZAMARSKI KAROL982CZELADZZAMARSKI TEAM00:56:4900:56:31
34LUPA ANDRZEJLUPA HELENA968SOSNOWIEC 00:57:3500:57:15
STOLECKI GRZEGORZSTOLECKA ANIA991CHEŁM ŚLĄSKITRUCHTACZ MYSŁOWICE01:02:0301:01:41