TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
Masakryczne Walentynki - Pary
Organizator:MUSIC SPORT EVENTS
Data:16.02.2019
Miejsce:Siemianowice Śląskie
Dystans:ok. 5km
 

    

      
 
MCEZAWODNIK 1ZAWODNIK 2NRPŁEĆMIASTOKLUBPARYCZAS NETTO
1MAGNUSZEWSKA IZABELAPOPIELA MIROSŁAW307K/MKNURÓWCARBON OCR RACING TEAMKM/100:23:13
2ZAPRZAŁKA KLAUDIAWITKOŚ PATRYK303K/MJAWORZNOHARPAGAN BEASTKM/200:26:29
3PYZALSKI WOJCIECHLIBERA CLAUDIA289K/MJAWORZNOHARPAGAN BEASTKM/300:26:31
4HABER PATRYKHABER MONIKA267K/MBYTOMSZTURMKM/400:26:54
5ŚLUSAREK SABINAŚLUSAREK ARTUR297K/MRUDA ŚLĄSKAŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLEKM/500:27:34
6KOLASIŃSKA MONIKAKUBICA ARKADIUSZ219K/MGLIWICESRTG GLIWICEKM/600:28:52
7ORPEL MILENALAZURKO STANISŁAW283K/MKATOWICE KM/700:29:27
8MALINOWSKI KRZYSZTOFMALINOWSKA MAŁGORZATA279K/MGILOWICEPOWOLI DO CELUKM/800:31:06
9STASZEWSKA MARZENAGMYREK WOJCIECH233K/MRUDA ŚLĄSKAŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLE/SOCIOS SILESIAKM/900:31:55
10BORYCZKA SZYMONKAŁKOWSKA KAROLINA205K/MMIEDZYRZECZEPOWOLI DO CELUKM/1000:32:17
11BIEGAŃSKA JOANNAHURAS MICHAŁ251K/MRUDA ŚLĄSKACITYFIT CHORZÓWKM/1100:32:59
12SKOCZYLAS JERZYSERĘGA ANNA291K/MKRAKÓWWKURW_TEAMKM/1200:33:09
13MORAWIEC MAREKGÓRSKA-MORAWIEC DAGMARA229K/MCIESZYNSZAKAL TEAMKM/1300:34:03
14URBANIK ANETATRACZ AGNIESKA305K/KMYSŁOWICEMORSY HUBERTUSKK/100:35:17
15WACHOWSKI JĘDREKIMIOLCZYK BIANKA299K/MLUBLINIEC KM/1400:35:30
16POPCZYK OLAFBENISIEWICZ BARBARA287K/MKATOWICE KM/1500:35:46
17WTOREK ILONABUGANSKI DAMIAN245K/MBEDZIN KM/1600:35:55
18GAJEWSKA MONIKAZAKRZEWSKA AGA263K/KDĄBROWA GÓRNICZA KK/200:35:58
19KRUSZEK MAŁGORZATAROGÓŻ KAMIL221K/MKATOWICEPRZEKOTYKM/1700:36:27
20DENDRA MARCINDENDRA BEATA209K/MCHORZÓWCF KUŹNIA DAMIANAKM/1800:38:07
21BIESZCZAD KAMILSTALMACH MARTYNA253K/MŚWIĘTOCHŁOWICERUGBY RUDA ŚLĄSKAKM/1900:38:53
22CHOMCZYK MICHAŁCHOMCZYK KATARZYNA255K/MSIEMIANOWICEŚLĄSK RUNNERSKM/2000:39:13
23SOSZ ANIASOSZ SEBASTIAN293K/MSZCZEJKOWICE KM/2100:39:25
24DŁUGOSZ PAWEŁPILCH KATARZYNA259K/MSIEMIANOWICEHUSSARIA RACE TEAMKM/2200:39:55
25ZAWISZA BEATAKRZEMIŃSKI MARZENA249K/KŚWIĘTOCHŁOWICEHARCIOLEKK/300:40:03
26MAJCHRZYK SZYMONMAJCHRZYK KATARZYNA277K/MCHORZÓWCITYFIT CHORZÓWKM/2300:40:45
27BIELECKA KATARZYNAKOSMALA SEBASTIAN201K/MSOSNOWIECHUSARIA RACE TEAMKM/2400:40:59
28MAJ MONIKAPINKOWICZ MACIEJ275K/MRUDA ŚLĄSKACITIFIT CHORZÓWKM/2500:41:38
29BINIENDA AGNIESZKASERWATKA ANGELIKA203K/KZABRZEHARCIOLEKK/400:42:05
30ZARZECZNY MARCINHORĘZGA DOROTA247K/MPAWŁOWICEHUSARIA RACE TEAMKM/2600:42:06
31CHYTRY-BUCHTA MAŁGORZATAGROMADZKA JUSTYNA207K/KŚWIĘTOCHLOWICEHARCIOLEKK/500:43:00
32JASEK WIOLAJASEK ARKADIUSZ213K/MZABRZEŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLEKM/2700:43:00
33KUNKA SONIASZERSZEŃ ADAM223K/MCHORZÓWŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLEKM/2800:43:07
34MAZUR KLAUDIAMAZUR MARCIN227K/MŚWIĘTOCHŁOWICACHŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLEKM/2900:43:07
35POJDA WERONIKAKOŁODZIEJ ADRIAN235K/MKATOWICESTG KATOWICEKM/3000:45:46
36KRUKOWSKA MONIKAKIERAT JOANNA271K/KSOSNOWIEC KK/600:46:52
37GOŁAS PATRYCJAGOŁAS MARIUSZ265K/MJAWORZNO KM/3100:47:00
38OCHODEK-BADER PAULINABADER PIOTR281K/MJAWORZNO KM/3200:47:02
39CISZOWSKI ŁUKASZFILIK ANNA257K/MCZELADŹ#CZELADZBIEGAKM/3300:47:42
40ŁYCZKO EWELINATRĄBA ANNA273K/KKOZY KK/700:47:48
41PAJESTKA KATARZYNAPAJESTKA MAREK285K/MRUDA ŚLĄSKA KM/3400:49:01
42PRZYWARKA RAFAŁSZERSZEŃ BARBARA237K/MŚWIĘTOCHŁOWICEŚKM HARCIOLEKM/3500:51:58
43NYCEK MONIKANYCEK KRZYSZTOF231K/MŚWIĘTOCHŁOWICEŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLEKM/3600:52:00
44KOLARCZYK REMIGIUSZZWOLINSKI MARCIN217M/MŚWIĘTOCHŁOWICEŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLEMM/100:52:10
45WOŹNIAK ANNASZMATŁOCH IWONA243K/KBYTOMŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLEKK/800:52:10