TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
VI Harpagańska Dycha
Organizator:Stowarzyszenie Harpagan Sosnowiec
Data:31.03.2019
Miejsce:Sosnowiec
Dystans:NW - 6km
 

    

      
 
MCEIMIĘNAZWISKONRKMPŁEĆMIASTOKLUBKAT WIEKMCE KAT WIEKCZASCZAS NETTOMIN/KM
1ŁUKASZDORS907 1MJANÓWKABEX PODKOWA JANÓWM1100:35:0700:35:0405:51
2KACPERMIZGAŁA954 2MJANÓWKABEX PODKOWA JANÓWM1200:35:1700:35:1505:53
3GRZEGORZDORS906 3MJANÓWKABEX PODKOWA JANÓWM4100:36:2000:36:1806:03
4SŁAWEK KACPRZAK923 4MJUSTYNÓWLZS JUSTYNÓW /NWPLM3100:36:3700:36:3706:06
5PATRYKKOŁEK930 5MJANÓWKABEX PODKOWA JANÓWM1300:37:4700:37:4506:18
6RYSZARD GARBAT912 6MSOSNOWIEC M4200:39:2100:39:2106:33
7ADAMKOŁEK929 7MJANÓW1974M1400:39:3000:39:3006:35
8PAWEŁKACPRZAK922 8MJUSTYNÓWLO WIŚNIOWA GÓRA - KLASA MUNDUROWAM1500:40:0200:40:0206:40
9TOMASZSADOWSKI968 9MSOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMM3200:40:1700:40:1706:43
10DOROTABAGIŃSKA8921 KSŁAWKÓWSŁAWKOWSKIE WŁÓCZYKIJEK4100:40:1700:40:1606:43
11MARCINHINC919 10MZABRZE M2100:40:1800:40:1806:43
12JULIAGAŁĄZKA9102 KJANÓWKABEX PODKOWA JANÓWK1100:40:5300:40:5106:49
13TADEUSZKOWALCZYK938 11MKRAKÓW M5100:41:0000:41:0006:50
14SŁAWOMIRPŁATOS963 12MBĘDZIN M3300:41:1500:41:1306:53
15ANNADANIELEWICZ9533 KKĘDZIERZYN-KOŹLEKE-KO TEAMK3100:41:4800:41:4606:58
16JANDUDEK917 13MSOSNOWIEC M4300:43:0100:43:0007:10
17EMILIASTEFANIAK9704 KSOSNOWIECRECEPTURKIK5100:43:3200:43:3207:15
18GRZEGORZ KOCEL 926 14MNOWA WIEŚ M3400:43:4900:43:4807:18
19JANMACHOWSKI947 15MKOZIEGŁOWY M5200:43:5100:43:5007:18
20EWAJASTRZĘBSKA9215 KKATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEK3200:44:1100:44:1107:22
21MONIKAHAJDUK-DOŁBA9186 KSŁAWKÓWSŁAWKOWSKIE WŁÓCZY-KIJEK3300:44:1700:44:1707:23
22KATARZYNAMARONDEL9517 KBYTOMSILESIA NORDIC TEAMK2100:44:2000:44:1907:23
23MAREKSZCZYGIEŁ973 16MZAWIERCIEGRUPA JURA'PLM5300:44:2800:44:2707:25
24JOANNAKOWALCZYK9378 KKRAKÓW1973K3400:44:3100:44:3007:25
25ELZBIETAŻUCHOWICZ 9909 KDĄBROWA GORNICZADĄBROWA NORDIC TEAMK5200:45:0600:45:0507:31
26MIROSŁAWGLISZCZYŃSKI915 17MMIĘDZYBRODZIE BIALSKIETARNOGÓRSKIE ŁAZĘGIM5400:45:2300:45:2107:34
27ZOFIAKOCZUBIEJ92810 KSOSNOWIEC K5300:45:2500:45:2507:34
28LUCJAWAJZER98111 KZAWIERCIEGRUPA JURA'PLK4200:45:5700:45:5607:39
29KATARZYNAKOŁODZIEJCZYK93912 KCZELADŹ#CZELADZBIEGAK1200:45:5700:45:5707:40
30MAŁGORZATA SZROBARCZYK 97413 KKARCHOWICE K4300:46:4200:46:4107:47
31JOLANTAJACH92014 KCZELADŹ#CZELADZBIEGAK4400:46:5600:46:5407:49
32ADRIANBŁASZCZYK895 18MCZĘSTOCHOWALEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKOM3500:47:0300:47:0007:50
33DANUTABOJDA89615 KKĘDZIERZYN-KOŹLEKE-KO TEAMK4500:47:0500:47:0207:51
34PAWEŁKOCHAŃSKI927 19MSOSNOWIEC M3600:47:0800:47:0707:51
35GABRIELATASAREK97716 KTARNOWSKIE GÓRYTARNOGÓRSKIE ŁAZĘGIK5400:47:1200:47:1007:52
36ALEKSANDRADYLONG90817 KBYTOM K1300:47:3600:47:3607:56
37JÓZEFLESKI944 20MZAWIERCIE M5500:48:1900:48:1908:03
38SYLWIAPURC96618 KSŁAWKÓWPOGORIA MORSUJE K2200:48:1900:48:1908:03
39ELŻBIETAGRZEBIELUCH98919 KSOSNOWIEC K5500:48:2300:48:2308:04
40PAWEŁMAŃCZYKOWSKI950 21MDĄBROWA GÓRNICZA M3700:48:3700:48:2808:06
41JERZYGÓRNIK916 22MKATOWICEKATOWICE 49M5600:48:4100:48:4008:07
42KRYSTYNADOMIN90520 KSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK5600:48:4500:48:4508:08
43WŁODZIMIERZSZYMCZEWSKI976 23MŚWIĘTOCHŁOWICE M5700:48:5300:48:4908:09
44CZESŁAWKONOPKA932 24MSŁAWKÓWSŁAWKOWSKIE WŁÓCZYKIJEM5800:48:5700:48:5708:10
45EWAOŚCIŁOWICZ 95821 KSOSNOWIEC MOSIR SOSNOWIEC/CITY CROSS ZAGÓRZEK3500:48:5900:48:5708:10
46EWAPASZYŃSKA96022 KKATOWICE K4600:49:1100:49:0908:12
47MONIKAMACIEJEWSKA94823 KSOSNOWIEC K3600:49:2400:49:2108:14
48ANNA CISZEWSKA89924 KSKAŁKAGRUPA JURA'PLK5700:49:3000:49:2108:15
49ANNAMATERNY95225 KCZELADŹ#CZELADZBIEGA K3700:49:3900:49:3508:16
50URSZULACIEŚLA89826 KKATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEK5800:49:4000:49:3808:17
51ANNAPĘCHERCZYK96227 KCZELADŹ#CZELADZBIEGA K4700:49:4800:49:4608:18
52ZUZANNAKWAŚNIAK-MINOR94328 KCZELADŹ/BĘDZIN K3800:49:5300:49:5208:19
53HELENAKOŁTON93129 KZAWIERCIEGRUPA JURA' PLK5900:50:0300:50:0208:20
54MONIKANOWAK95730 KSOSNOWIEC K3900:50:3200:50:2408:25
55MONIKAWÓJCIK98631 KSOSNOWIEC K2300:51:0100:50:5708:30
56MAŁGORZATACZOPEK90132 KSKAŁKAGRUPA JURA'PLK4800:51:1500:51:1308:33
57WIOLETTADESZYŃSKA90433 KGLIWICE K31000:51:1600:51:1108:33
58MARIAWOWER98534 KKATOWICECSC ADVENTURE ACADEMYK51000:51:2400:51:2308:34
59EWASKRZYCKA-GOŁĘBIOWSKA96935 KCHORZÓWBĘDZIN TEAM K2400:51:2900:51:2308:35
60ALEKSANDRAKUPFER94236 KRUDA ŚLĄSKAFUCHS OIL TEAMK31100:52:0000:51:5608:40
61ŁUKASZCZECZOT900 25MSOSNOWIEC M2200:52:1300:52:0508:42
62ELŻBIETAGĘBSKA91437 KBĘDZINKIJE W DOBRYCH RĘKACH/RECEPTURKIK51100:52:3100:52:3108:45
63KATARZYNAKASZUBA92538 KCZELADŹ#CZELADZBIEGAK31200:52:4300:52:4008:47
64STANISŁAWA WIESNER98239 KKATOWICE K4900:52:5200:52:5008:49
65TERESAKUCYPERA94140 KTARNOWSKIE GÓRYTARNOGÓRSKIE ŁAZĘGIK51200:52:5400:52:5208:49
66TERESAKONOPKA93341 KSŁAWKÓWSŁAWKOWSKIE WŁÓCZYKIJEK41000:53:0000:53:0008:50
67ELŻBIETATOMCZYK97942 KSŁAWKÓW"SŁAWKOWSKIE WŁÓCZY-KIJE ""SAMO SIĘ NIE PRZEJDZIE"""K51300:53:0100:53:0008:50
68AGATADELOWSKA90343 KSOSNOWIEC K2500:53:0200:52:5208:50
69URSZULA ZIELIŃSKA98744 KKATOWICE K41100:53:0300:52:5908:50
70DAWIDKOWAL936 26MCZELADŹ M1600:53:0500:53:0408:51
71AGATAKOWAL93545 KCZELADZ#CZELADZBIEGAK31300:53:0600:53:0508:51
72WIOLETTA KORCZAK 93446 KSOSNOWIEC K41200:53:0600:53:0008:51
73AGNIESZKAMAŃCZYKOWSKA94947 KDĄBROWA GÓRNICZA K2600:53:2400:53:1708:54
74BOGUSŁAWAANTOSIEWICZ89148 KCZELADŹ#CZELADZBIEGAK51400:53:4200:53:4108:57
75MAGDARUTA97149 KSOSNOWIECRECEPTURKIK31400:53:4200:53:3808:57
76ADAMLUBOWIECKI945 27MKATOWICE M4400:54:0600:54:0409:01
77KATARZYNAROMAŃSKA96750 KKATOWICE#CZELADZBIEGA K31500:54:0800:54:0509:01
78JUSTYNAŁOSZAJĆ94651 KSOSNOWIECWIRUSY K31600:54:1100:54:0909:02
79LIDIASTYBLIŃSKA97252 KSOSNOWIEC K41300:54:4900:54:4409:08
80IWONAURANTÓWKA98053 KSOSNOWIEC K41400:54:4900:54:4409:08
81BEATA WIĘCEK98354 KSOSNOWIEC K41500:55:0800:54:5909:11
82JOANNAKASPERCZYK92455 KSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE K31700:55:0900:55:0709:11
83MATEUSZMUSKAŁA955 28MSOSNOWIECWIRUSYM2300:55:2700:55:1909:14
84PIOTR RUTZE964 29MDĄBROWA GÓRNICZA M3800:56:1900:56:1509:23
85NATALIABUGIEL89756 KTYCHY K1400:56:5100:56:4309:29
86ŁUKASZWITCZYK984 30MCZĘSTOCHOWA M2400:56:5200:56:4209:29
87PAWEŁKRAJEWSKI940 31MBYTOMFUCHS OIL TEAMM4500:56:5900:56:5509:30
88EDWARDZOBEK988 32MSOSNOWIEC M5900:57:0400:56:5809:31
89EWAFUGLEWICZ90957 KWOLBROMWOLBROM TEAMK31800:57:3300:57:2709:35
90RYSZARD PATYK 961 33MCZELADŹ #CZELADZBIEGA M4600:57:3500:57:3309:36
91MARTASZUBA97558 KBRZESKO K41600:58:3200:58:2609:45
92ANNAGAŁKA91159 KBRZESKO K41700:58:4000:58:3309:47
93TADEUSZBARCHANOWSKI894 34MSOSNOWIEC M51001:00:0801:00:0610:01
94MARIABARCHANOWSKA89360 KSOSNOWIEC K51501:00:1101:00:1010:02
95BARBARAPOGORZELSKA96561 KSOSNOWIECFIS-SST TEAMK51601:01:3501:01:3010:16
96JAROSŁAWCZUB902 35MSOSNOWIECWIRUSY M4701:03:2801:03:2110:35
97DANUTANAWROCKA 95662 KDABROWA GORNICZADĄBROWA NORDIC TEAMK51701:03:3101:03:2510:35