TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
VI Cross Błędowa
Organizator:Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej
Data:25.05.2019
Miejsce:Dąbrowa Górnicza
Dystans:Bieg ok 8,5 km
 

    

      
 
M-CEIMIĘNAZWISKONRKMMIASTOKLUBM-CE - KATCZASCZAS NETTO
1ŁUKASZ HRABIA 8 1DĄBROWA GÓRNICZA6 BATALION POWIETRZNODESANTOWYM30/100:32:4500:32:45
2PAWEŁWIDAWSKI45 2SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECM30/200:33:1600:33:16
3ADRIAN LAMPA22 3CZESTOCHOWA M20/100:34:3700:34:37
4ROMANZIUZIAŃSKI49 4DĄBROWA GÓRNICZA M30/300:35:2800:35:28
5MAREKSOKOŁOWSKI42 5MYSŁOWICE-WESOŁAALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMM50/100:36:1100:36:11
6KRZYSZTOFSOBÓR41 6DĄBROWA GÓRNICZAVIACON POLSKAM40/100:36:1900:36:19
7ARTURLAMPA23 7CZĘSTOCHOWA M40/200:36:5100:36:51
8IGORBATORYK1 8CZESTOCHOWA M40/300:37:2000:37:19
9GRZEGORZPOTĘGA36 9DĄBROWA GÓRNICZA M50/200:40:1200:40:12
10MARIUSZBIEŃ3 10DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMM50/300:40:2600:40:26
11GRZEGORZARMATYS59 11DĄBROWA GÓRNICZAORANGE POLSKAM50/400:40:4300:40:43
12KRZYSZTOFKUŁACZEWSKI20 12DĄBROWA GÓRNICZA BBKTS M30/400:41:2100:41:21
13KONRADPIRÓG32 13DĄBROWA GÓRNICZA M30/500:41:2300:41:23
14MAREKFAJER7 14MYSZKÓWZBIEGANIEM MI DO TWARZY MYSZKÓW BIEGAM60/100:41:3400:41:33
15PIOTRLEGOMSKI58 15KRAKÓWESKADRA KRAKÓWM40/400:41:4300:41:42
16PAWELIWAN9 16DĄBROWA GÓRNICZABETIWANM30/600:41:5100:41:51
17EUGENIUSZWOJTAŚ52 17DĄBROWA GÓRNICZA M60/200:42:0100:42:01
18KRZYSZTOFPRÓCHNIEWICZ37 18ZELKÓWDZIKIE ŻYCIE RUN TEAMM60/300:42:1000:42:10
19MAREKKARWETA13 19KATOWICEFUJITSU RUNNING TEAMM30/700:43:3200:43:32
20PAWEŁBĘDKOWSKI2 20CZELADŹ#CZELADZBIEGAM20/200:43:5700:43:56
21PAWEŁKORZUS62 21SOSNOWIECLUBIĘ BURPEESM30/800:44:0000:43:59
22DARIUSZSZMIGIEL43 22MYSŁOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEM50/500:44:0000:44:00
23PIOTRSZYMONEK44 23DĄBROWA GÓRNICZA M30/900:44:0200:44:01
24JANMAJEWSKI28 24DĄBROWA GÓRNICZA M60/400:44:0400:44:04
25ADRIANMALINOWSKI61 25BĘDZINCZELADŹ BIEGAM40/500:44:1500:44:14
26PIOTRMICHALSKI60 26DĄBROWA GÓRNICZA M30/1000:44:3800:44:36
27PAWEŁKACZWIŃSKI12 27DĄBROWA GÓRNICZAZIMNOKRWIŚCIM40/600:44:4500:44:45
28BARTOSZWOJTAŚ51 28DĄBROWA GÓRNICZA M20/300:45:0700:45:07
29MARCINŁAZINKA54 29DĄBROWA GÓRNICZA M30/1100:45:3200:45:32
30DARIUSZKĘDZIOR14 30DĄBROWA GÓRNICZA M40/700:45:5700:45:53
31SZYMONWOCH55 31GLIWICEENERGIA TEAM RYBNIKM30/1200:46:0000:45:58
32ZBIGNIEWADAMOWSKI56 32MYSZKÓWSTART BIELSKO BIAŁAM40/800:46:1400:46:13
33MICHAŁ KOŚNY16 33KATOWICE M30/1300:46:1600:46:15
34KAMILCZERNY4 34ZAWIERCIE M30/1400:46:1700:46:13
35URSZULAKUCHARSKA-KIELAN181 DĄBROWA GÓRNICZANAJPRZÓD BUGAJK30/100:46:3800:46:36
36JUSTYNAKOŚNY152 DĄBROWA GÓRNICZA K30/200:46:4900:46:47
37ŁUKASZDUDZIŃSKI6 35BĘDZIN M30/1500:47:0000:46:59
38GRZEGORZLIPNICKI25 36KRAKÓW M50/600:47:0400:47:02
39KAMILAKLIMEK-MARSZAŁEK633 SOSNOWIEC K30/300:47:1600:47:15
40GRZEGORZPOPCZYK33 37SOSNOWIEC M40/900:47:4400:47:42
41MARTYNAOLESIŃSKA644 DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMK20/100:47:5300:47:52
42PIOTRPATRYARCHA53 38SOSNOWIEC M40/1000:48:4900:48:46
43AGNIESZKANOWAK305 SOSNOWIECPOGORIA BIEGAK40/100:48:5500:48:54
44KRZYSZTOFJANUS10 39DĄBROWA GÓRNICZA M60/500:49:0100:49:01
45ADRIANKOTARBA57 40MYSZKÓW M20/400:49:4800:49:48
46TOMASZMACIUSZEK27 41DĄBROWA GÓRNICZA BETIWANM30/1600:50:5600:50:56
47SŁAWOMIRLITWIN26 42SOSNOWIECPOGORIA BIEGAM40/1100:51:0900:51:09
48KAROLINAKULIG196 DĄBROWA GÓRNICZASAINT GOBAIN-SQUADK20/200:51:2500:51:24
49MAREKWOŹNIAK69 43WOJKOWICEPOGORIA BIEGAM50/700:51:2900:51:29
50ALEKSANDRA POWĄZKA-NABIAŁEK 657 DĄBROWA GÓRNICZA K40/200:51:3500:51:32
51WŁODZIMIERZKALIŃSKI95 44DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAM50/800:51:5400:51:53
52WIOLETAZYCH508 PRECZÓWZIMNOKRWIŚCIK40/300:52:4100:52:38
53GABRIELAJASTRZĘBSKA-SZYMONEK119 DĄBROWA GÓRNICZA K30/400:52:4300:52:41
54KRZYSZTOFZEMŁA48 45CHRZANÓW M50/900:52:5100:52:49
55SYLWESTERSITKO39 46PRECZÓWZIMNOKRWIŚCIM40/1200:53:1200:53:09
56DAWIDWÓJCIK47 47DĄBROWA GÓRNICZAARUE CAPOEIRA POLSKAM40/1300:53:3900:53:36
57ANNADELEWSKA510 DĄBROWA GÓRNICZA K50/100:53:5200:53:47
58EWARUSIN3811 DĄBROWA GÓRNICZA K50/200:54:4400:54:44
59MARCINLALEWICZ21 48SOSNOWIECDZIABNIĘCI TEAM M30/1700:55:5200:55:48
60ANNAPOSŁUSZNY3412 DĄBROWA GÓRNICZA K40/400:56:1200:56:11
61DOMINIKPOSŁUSZNY35 49DĄBROWA GÓRNICZA M40/1400:56:1200:56:10
62FRANCISZEK PENDOLSKI31 50KATOWICE M60/600:56:1600:56:13
63TOMASZSKUTA40 51DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAM40/1500:56:3100:56:29
64JANMICUDA29 52MYSŁOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEM60/701:00:5301:00:50
65GRZEGORZKUBAS17 53PSARYPAPESYM40/1601:03:4701:03:47
66WERNERLEGOMIŃSKI24 54MYSŁOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICE DNFDNF