TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
IV Eco Cidry Cross
Organizator:Stowarzyszenie Cidry Lotajom
Data:08.06.2019
Miejsce:Radzionków
Dystans:NW - 5 km
 

    

      
 
MCEIMIĘNAZWISKONRKMPŁEĆMIASTOKLUBKAT. WIEK.MCE KAT. WIEK.CZAS BRUTTOCZAS NETTOMIN/KMŻÓŁTE KARTKI
1KAROLSTILLER399 1MKUSIĘTAKABEX PODKOWA JANÓWM30-39100:32:0600:32:0606:25
2PIOTRNIECHWIEJCZYK371 2MŚWIĘTOCHŁOWICEOPEL ACTIVE TEAMM40-49100:32:3900:32:3806:32
3PAWEŁSŁUPIANEK393 3MKATOWICELECYMY DURŚM40-49200:33:1400:33:1406:39
4BOGDANBARCZYK310 4MCZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAM50+100:34:3200:34:3106:54
5MARIANMAŁKA360 5MGLIWICE M50+200:35:2800:35:2807:06
6JOANNA KOŁODZIEJ 3471 KRUDA ŚLĄSKA K50+100:35:4200:35:4207:08
7MAREKKOWALSKI351 6MSTRZEBIŃUNIA MIASTM50+300:36:2000:36:1907:16
8TADEUSZWILK446 7MSOSNOWIEC M50+400:36:4300:36:4207:21
9MARCINŚLUSARCZYK407 8MPRUDNIKWESOŁY BORSUK TEAMM40-49300:36:4600:36:4607:21
10MARIUSZNOWICZ377 9MKSIĘŻY LASCIDRY LOTAJOMM16-29100:36:5300:36:5207:23
11ADAMTKOCZ409 10MRUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHM50+500:37:3600:37:3407:31
12JANDUDEK315 11MKĘDZIERZYN-KOŹLEKE-KO TEAM M50+600:38:0900:38:0907:38
13ANDRZEJŚLUSARCZYK403 12MPRUDNIKWESOŁY BORSUK TEAMM50+700:38:1400:38:1307:39
14ANNADANIELEWICZ3112 KKĘDZIERZYN-KOŹLEKE-KO TEAM K40-49100:38:1700:38:1707:39
15IRENAJANOSZKA3313 KRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM K50+200:38:2200:38:2207:40
16AGNIESZKASZAJNOWSKA4374 KGLIWICEZDROWE KROKI ZPM 4 GLIWICEK40-49200:38:4000:38:4007:44
17JOANNATOKARZ4115 KPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚK30-39100:38:4100:38:4107:44
18TOMASZMIKA366 13MRUDA ŚLEKIPA NA KIJACHM40-49400:38:4400:38:4307:45
19TOMASZTAISNER408 14MRUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHM40-49500:38:4500:38:4407:45
20MARIANADAMUS443 15MSOSNOWIEC M50+800:39:1800:39:1707:521 (+2 min)
21MARIANNIESPOREK372 16MPIEKARY ŚL.LECYMY DURŚM50+900:39:4900:39:4107:58
22ANETAKOSMAŁA 3496 KLISÓW K40-49300:39:4400:39:4207:57
23EMILIASTEFANIAK3977 KSOSNOWIEC K50+300:40:0000:39:5808:00
24KATARZYNAHILGNER3298 KTARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICAK40-49400:40:2500:40:2408:05
25AGNIESZKA MARCINKOWSKA4349 KLUBLINIEC UNIA MIAST 100:40:4100:40:4108:08
26ANGELIKAPUSKARZ38510 KBALICEWŁÓCZYKIJ K30-39200:40:5200:40:4508:101 (+2 min)
27MIROSLAWKROLIKOWSKI352 17MKATOWICEKATOWICEM50+1000:40:5100:40:5008:10
28MAŁGORZATAWOJDANOWSKA41611 KTARNOWSKIE GÓRYLECYMY DURŚK30-39300:41:0100:40:5408:12
29BARBARAPAWŁOWSKA-SOSIN38112 KCHORZÓW KLUB STADION SLĄSKIK50+400:41:0800:41:0808:14
30ZBIGNIEWUJEJSKI412 18MMYSZKÓWSTOWARZYSZENIE KIJOMANIACYM50+1100:41:3100:41:2008:18
31MAGDALENA MARĘDZIAK 36213 KBYTOM CIDRY LOTAJOM K30-39400:41:5300:41:4908:23
32MAŁGORZATA SZROBARCZYK 44014 KKARCHOWICE K50+500:42:0100:42:0008:24
33KRZYSZTOFŻELEZIK428 19MBĘDZIN M30-39200:42:0300:42:0208:252 (+4 min)
34DARIUSZ MRÓZ369 20MRADZIONKÓW M50+1200:42:0900:42:0608:26
35ZYGMUNTZAWADZKI422 21MBYTOMCIDRY LOTAJOMM50+1300:42:1800:42:1308:28
36TADEUSZKASPRZAK338 22MOSIEK M50+1400:42:2300:42:2308:291 (+2 min)
37ANNAMIŚKOWICZ36715 KGŁOGÓWEKBRAKK50+600:42:2700:42:2608:291 (+2 min)
38URSZULAGRZENIA32816 KBYTOMCIDRY LOTAJOMK50+700:42:3200:42:2808:30
39KINGANIECHWIEJCZYK37017 KŚWIĘTOCHŁOWICEUNIA MIAST 100:42:3100:42:2808:30
40GRZEGORZŚLUSARCZYK405 23MPRUDNIKWESOŁY BORSUK TEAMM40-49600:42:3300:42:3008:311 (+2 min)
41EWAFRENKIEL - ZYDEK31818 KDOBIESZOWICEBOBRY WALKINGK50+800:42:3700:42:3308:31
42KATARZYNASĘDZIK43619 KBYTOMLECYMY DURŚK40-49500:42:3400:42:3308:31
43KRZYSZTOFBIAŁASIK305 24MPTAKOWICE M40-49700:42:3900:42:3908:322 (+4 min)
44KRZYSZTOFSTRUŻYNA431 25MBYTOM M40-49800:42:4600:42:4408:331 (+2 min)
45KAZIMIERAGANSINIEC32120 KBYTOM CIDRY LOTAJOMK50+900:42:5800:42:5408:36
46STANISŁAWDROZD314 26MBYTOMCIDRY LOTAJOMM50+1500:43:1100:43:0608:38
47WOJCIECH SZEWCZYK346 27MBYTOM M50+1600:43:1600:43:0608:39
48LILIANNAZAWADZKA42021 KBYTOMCIDRY LOTAJOMK50+1000:43:1400:43:1008:39
49LIDIAGALICZEK32022 KGLIWICEOPEL ACTIVE TEAMK50+1100:43:1900:43:1208:40
50BARTŁOMIEJKAZIROD341 28MTARNOWSKIE GÓRY M30-39300:43:2000:43:1208:40
51GRAŻYNAZIELIŃSKA42423 KDOBIESZOWICEBOBRY WALKINGK50+1200:43:2700:43:1208:41
52BOGDANTHOMALLA445 29MNIEZNANE M50+1700:44:5300:43:1308:59
53TOMASZŻURECKI430 30MBYTOM M40-49900:43:1900:43:1308:40
54ROBERT SKALSKI 392 31MRADZIONKÓW CIDRY LOTAJOMM40-491000:43:2600:43:1908:41
55JERZY ŁĄCZYK 356 32MCZELADŹ OPTYKA K.M. SZCZERBA M50+1800:43:2400:43:2208:41
56AGNIESZKAGĄSEWICZ - FILIPIAK32224 KTARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICAK40-49600:43:4000:43:3608:44
57DAMIANCZEKŁAŃSKI447 33MNIEZNANE M30-39400:43:4800:43:3908:46
58TOMASZKLOC345 34MBYTOM M50+1900:43:5100:43:4708:46
59MARIOLAKIRSZ34325 KTARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICAK40-49700:43:5700:43:5508:47
60DANUTABOJDA30726 KKĘDZIERZYN-KOŹLE K50+1300:43:5900:43:5708:48
61BARBARAJEZUSEK33227 KRUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHK50+1400:44:0400:44:0208:49
62KATARZYNA PYCLIK-KARGÓL38628 KRADZIONKÓWSIECHODZIK30-39500:44:1700:44:1708:51
63KAROLINAŚLUSARCZYK40629 KPRUDNIKWESOŁY BORSUK TEAM 100:44:2900:44:2508:54
64AGNIESZKAMACHOWSKA - LAZAR35730 KZABRZETARNOGÓRSKIE ŁAZĘGIK40-49800:44:3100:44:2908:54
65ELŻBIETAGRZEBIELUCH32631 KSOSNOWIEC K50+1500:44:3600:44:3408:551 (+2 min)
66BRONISŁAWGALICZEK319 35MGLIWICEOPEL ACTIVE TEAMM50+2000:45:0300:44:5509:011 (+2 min)
67KATARZYNA MIECZKOWSKA36532 KKOZIEGŁOWYSTOWARZYSZENIE KIJOMANIACYK40-49900:45:0500:44:5509:01
68AGATAOGRODNIK37933 KDOBIESZOWICEBOBRY WALKINGK40-491000:45:0000:44:5709:00
69STANISLAWSOSIN396 36MCHORZÓW STADION SLASKIM50+2100:45:0700:45:0509:01
70IRENAMAŁKA35934 KGLIWICE K50+1600:45:1600:45:1509:03
71ADAMOSADNIK439 37MBYTOMEKIPA NA KIJACHM40-491100:45:3700:45:3209:07
72AGATASNOCHOWSKA39435 KBYTOMEKIPA NA KIJACHK40-491100:45:5000:45:4609:10
73IZALIPIŃSKA35436 KBYTOMEKIPA NA KIJACHK30-39600:45:5000:45:4609:10
74JOANNANOWAK37437 KRADZIONKÓW CIDRY LOTAJOMK40-491200:45:5700:45:5109:11
75ANNAGRABOWSKA44438 KNIEZNANE K30-39700:45:5500:45:5109:11
76KRYSTYNADROZD31339 KBYTOMCIDRY LOTAJOMK50+1700:46:0100:45:5609:12
77LUCYNAORMINSKA38040 KBYTOMCIDRY LOTAJOMK40-491300:46:0500:45:5909:13
78KATARZYNAOCHMAN37841 KRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMK40-491400:46:2100:46:1609:161 (+2 min)
79AGATAŻELAZKO42742 KPIEKARY ŚLĄSKIE K40-491500:46:3500:46:2909:19
80MARIAWOWER41843 KKATOWICE K50+1800:46:4100:46:3809:20
81KATARZYNAROMAŃSKA38844 KKATOWICE#CZELADZBIEGAK40-491600:46:5400:46:4409:23
82KATARZYNA KASZUBA 33945 KCZELADŹ #CZELADZBIEGAK40-491700:47:0000:46:5009:24
83OLIWIASAGAN39046 KZAWIERCIE K30-39800:47:1000:47:0009:26
84IZABELAKERGER34247 KSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE K50+1900:47:1400:47:1009:27
85BARBARA ŁĄCZYK 35548 KCZELADŹ OPTYKA K.M. SZCZERBA K50+2000:47:1800:47:1509:28
86BARBARA GIERLOTKA - BUK32349 KCHORZÓW CIDRY LOTAJOMK40-491800:47:2800:47:2309:30
87JOANNA FRANKI 31650 KPIEKARY ŚLĄSKIE LECYMY DURŚ K30-39900:47:4200:47:3309:321 (+2 min)
88BOGUSIA TRAUTMANN 43851 KZBROSŁAWICEOFIARNY KAMIEŃCA K50+2100:47:3800:47:3409:32
89TOMASZSADOWSKI389 38MSOSNOWIECCZELADZKI DUCH HARPAGANAM40-491200:47:4000:47:4009:32
90SYLWIAHARBACZ-MBENGUE43352 KCHORZÓW K30-391000:48:1000:47:5909:381 (+2 min)
91MARTABIELSKA-WRAŻY30653 KPIEKARY ŚLĄSKIECIDRY LOTAJOMK40-491900:48:0700:48:0009:37
92ANNAFRĄCZEK31754 KRADZIONKÓW K40-492000:48:0900:48:0409:38
93MAREKWYLĘŻEK419 39MŚWIERKLANIECUFOKI ŚWIERKLANIECM40-491300:48:1600:48:0509:39
94MARZENAŻELEZIK 42955 KBĘDZIN K50+2200:48:1100:48:0909:381 (+2 min)
95URSZULA ZIELIŃSKA42556 KKATOWICE K50+2300:48:4700:48:3609:45
96AGATAKUBICA35357 KTARNOWSKIE GÓRY K16-29100:48:4300:48:3709:45
97NATALIAMAJCHRZYK35858 KGLIWICECIDRY LOTAJOM K50+2400:48:5000:48:4309:46
98MARIAMROWIEC43259 KBYTOMSTADION SLASKIK50+2500:48:4900:48:4409:46
99HALINAKALAGA33460 KBYTOM K50+2600:49:2000:49:1309:52
100ALINANOWAKOWSKA37561 KŻORYRUNWDALK40-492100:50:0100:49:4910:00
101BARBARAPISARSKA38462 KTARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICAK40-492300:50:0800:49:5210:02
102ELWIRAKALINO33663 KTARNOWSKIE GÓRY K40-492200:50:0400:49:5510:011 (+2 min)
103TADEUSZMROZIŃSKI368 40MTARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICAM50+2200:50:1000:49:5710:02
104DANUTAŚLUSARCZYK40464 KPRUDNIKWESOŁY BORSUK TEAMK50+2700:50:0800:50:0010:02
105ARTURGRZEBIELA325 41MTARNOWSKIE GORYNORDICUS STRZYBNICAM40-491400:50:1700:50:0310:03
106EWAJURECZKO-GRZEBIELA33365 KTARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICAK40-492500:50:1700:50:0310:03
107JUSTYNALEWANDOWSKA44266 KNIEZNANE K40-492400:50:1000:50:0710:021 (+2 min)
108LUCYNAZIECINA42367 KCZERWIONKA K50+2800:50:4300:50:3710:091 (+2 min)
109ANNAMATERNY36468 KCZELADŹ#CZELADZBIEGAK40-492600:51:1500:51:0410:15
110BOGUSŁAWAANTOSIEWICZ30269 KCZELADŹ#CZELADZBIEGAK50+2900:51:1600:51:0510:15
111WŁODZIMIERZSZYMCZEWSKI402 42MŚWIĘTOCHŁOWICE M50+2300:51:2100:51:1110:16
112ALDONADOBRZYŃSKA31270 KŻORYRUNWDALK40-492700:52:0000:51:4910:241 (+2 min)
113DANUTASZALA40071 KTARNOWSKIE GÓRY K50+3000:54:4100:54:3510:561 (+2 min)
114DANUTAWEGLINSKA41472 KKRAKOWBORSUCZEKK50+3100:55:0700:54:5911:01
115IWONAPĘDZIK38273 KKRAKÓWBORSUCZEKK50+3200:56:1000:56:0311:142 (+4 min)
116BRYGIDAKANDORA33774 KRADZIONKÓW K30-391100:57:5700:57:5211:35
117WOJCIECH MARĘDZIAK 435 43MLESZCZYNYCIDRY LOTAJOM M50+2400:57:5900:57:5511:36
118JOLANTANIEZGODA37375 KKRAKÓWBORSUCZEKK50+3300:59:1100:59:0411:501 (+2 min)
119BERENIKAKISZKA-MAZIARCZUK34476 KCHORZÓWLECYMY DURŚ K30-391301:06:1301:06:0313:15
120ANNAMUZYKA44177 KPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ K30-391201:06:1301:06:0413:15
121JOLANTAJAJSZCZOK33078 KPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚK50+3401:20:4801:20:4616:10