TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
I Mysłowicki Dogtrekking
Organizator:Fundacja Psi Wybieg i Miasto Mysłowice
Data:11.08.2019
Miejsce:Mysłowice
Dystans:Mid - 10km
 

    

      
 
M-CEIMIĘNAZWISKONRPŁEĆMIASTOKLUBPUNKTY KONTROLNEDYSTANSZESPOŁYCZASCZAS NETTO
1MICHAŁ GRUSZKA211MMARKOWICE WILD DOGS TEAMWSZYSTKIEMID 10 KM 01:03:3501:03:32
2JACEKWEGNER239MRYBNIKHDR ALFA TEAM POLANDWSZYSTKIEMID 10 KM 01:03:3501:03:34
3ANGELIKA IDZIKOWSKA212KŚWIĘTOCHŁOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEWSZYSTKIEMID 10 KMZESPÓŁ-101:03:3501:03:31
4SŁAWOSZGŁODEK210MCHORZÓWOKIEM WILKAWSZYSTKIEMID 10 KM 01:03:5201:03:51
5SARASAŁAPATEK231KGRZECHYNIA WSZYSTKIEMID 10 KM 01:04:5501:04:54
6RAFAŁMISZTAL224MCHRZANÓW WSZYSTKIEMID 10 KM 01:04:5601:04:55
7DOROTAWIŚNIOWSKA 240KMASZKÓW WSZYSTKIEMID 10 KM 01:05:3001:05:29
8DOROTAKISIEL215KKATOWICE WSZYSTKIEMID 10 KM 01:22:5001:22:40
9BEATASALBERT230KBYTOM WSZYSTKIEMID 10 KMZESPÓŁ-201:24:0701:24:04
10BARTOSZNYĆKOWIAK225MSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE WSZYSTKIEMID 10 KM 01:31:0401:30:55
11ANNATUCHOWSKA237KSOSNOWIECLISKIWSZYSTKIEMID 10 KMZESPÓŁ-301:43:0501:42:58
12ADAM I BEATAMATYSKA222MRUDA ŚLĄSKA- HALEMBATRIADA ZDROWIAWSZYSTKIEMID 10 KMZESPÓŁ-401:43:4401:43:44
13MARCINBROL203MKATOWICE WSZYSTKIEMID 10 KM 01:53:2401:53:20
14KATARZYNADĄBROWSKA205KWARSZAWAPSIA SZKOŁA BEMOWOWSZYSTKIEMID 10 KM 01:54:2301:54:17
15JOLANTA ZAWADZKA 242KIMIELIN NO COMMENTS WSZYSTKIEMID 10 KM 01:59:1101:59:08
16JADWIGAPIECHOCKA227KGLIWICE WSZYSTKIEMID 10 KM 01:59:2401:59:11
17KAMILADUDEK207KDĄBROWA GÓRNICZA WSZYSTKIEMID 10 KMZESPÓŁ-501:59:2801:59:20
18EWARECMANIK 228KŚWIĘTOSZÓWKA WSZYSTKIEMID 10 KM 02:00:1702:00:11
19MARIAWOJTCZAK241K43-100 TYCHY WSZYSTKIEMID 10 KM 02:01:5802:01:56
20ELŻBIETAPIECHNIK226KKRAKÓW WSZYSTKIEMID 10 KMZESPÓŁ-602:02:0802:02:04
21SANDRASZYMAŃSKA235KKATOWICE WSZYSTKIEMID 10 KM 02:02:3702:02:20
22MIROSŁAWASZOPA234KRYBNIK WSZYSTKIEMID 10 KM 02:12:4702:12:40
23KATARZYNA KOCHUT 216KMIKOŁÓW KORIAMIWSZYSTKIEMID 10 KM 02:13:4202:13:32
24AGNIESZKAMACHA219KBYTOM WSZYSTKIEMID 10 KM 02:37:4002:36:35
25AGNIESZKAMARKWICA220KBYTOMKZPZ POLAREXWSZYSTKIEMID 10 KM 02:37:4202:36:36
26ANGELIKARUDZIEWICZ229KCZĘSTOCHOWA WSZYSTKIEMID 10 KMZESPÓŁ-703:04:2103:04:12
27BARTŁOMIEJTWARDOSZ238MWIŚNIOWABUKA TEAM MID 10 KM 01:05:0301:05:03