TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
VIII Cross Czwórki
Organizator:Pogoria Biega
Data:29.09.2019
Miejsce:Dąbrowa Górnicza
Dystans:Bieg 8km
 

    

      
 
MIEJSCE OPENIMIĘNAZWISKONR. STARTOWYPŁEĆMIASTOKLUBCZASCZAS NETTO
1MACIEJGARNOWSKI232MSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEAUTHOR BICYCLES00:34:1300:34:12
2DAMIANBRZEZIŃSKI212MWYSOKAFAST FOOT SIEWIERZ00:34:2200:34:22
3MICHAŁSAWICKI289MŁAZY 00:34:3700:34:36
4KACPERLACHETA257MDĄBROWA GÓRNICZA 00:35:4600:35:46
5MIŁOSZCITAK219MDĄBROWA GÓRNICZA 00:36:0900:36:08
6BARTŁOMIEJKNOPEK248MBIERUŃ 00:36:1000:36:10
7PRZEMEKMORMUL267MWYSOKAPANALPINA00:36:3400:36:33
8DANIELWYPYSIŃSKI322MDĄBROWA GÓRNICZA 00:37:3000:37:29
9ŁUKASZKRZĄPA254MDĄBROWA GÓRNICZA 00:38:0000:38:00
10MARCINDERDA224MDĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEM00:39:3900:39:36
11JAKUBNOCOŃ269MZAŁĘŻE 00:40:3000:40:28
12PRZEMYSŁAWOCZKOWICZ270MDĄBROWA GÓRNICZAAKTYWUJ ZDROWIE00:41:1500:41:12
13SEBASTIANPLESINSKI278MSOSNOWIECDSV RUNNING TEAM00:42:4200:42:42
14PIOTRBRUZDA211MBĘDZINBIEGOWA KUŹNIA00:42:4900:42:46
15MAGDALENAMITUSIŃSKA265KJAROSZOWIECANTRANS BIS OLKUSZ00:43:2000:43:19
16TOMASZBORCZ208MDĄBROWA GÓRNICZAZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE00:44:1700:44:12
17AGNIESZKAŁUKASZEWSKA318KDĄBROWA GÓRNICZA 00:44:2000:44:19
18GRZEGORZBUDEK215MŁAZYPALETY PALEGO00:44:2800:44:28
19PIOTRSZYMAŃSKI300MBYTOM 00:45:2100:45:18
20KONRADMALOTTA263MSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 00:45:5800:45:53
21ANORIIMYKHOLKIV319M 00:46:5400:46:54
22JOANNABRUZDA210KBĘDZINBIEGOWA KUŹNIA00:46:5800:46:56
23TOMASZRYBAK287MRUDA ŚLĄSKA 00:47:1500:47:04
24BARTOSZBĄCHÓR202MZAŁĘŻE-00:48:2100:48:13
25MATEUSZWOLNY311MOLKUSZ 00:48:2800:48:19
26ARTURBŁASIAK205MSŁAWKÓW 00:48:3200:48:27
27DAMIANKAJZER245MBEDZIN 00:48:3600:48:36
28RAFAŁHONUDA320MPSARYOPP KATOWICE00:49:0400:48:56
29DARIAHAŚNIK239KBIERUŃŚWIRSZCZYNIEC RUNNING00:49:1000:49:02
30RAFAŁDOMICZ227MBĘDZIN 00:49:1300:49:01
31JOANNAKUŹNIAK256KRYCZÓW 00:49:1900:49:18
32ŁUKASZKOWALEWSKI250MSOSNOWIEC 00:49:5000:49:42
33AGATABROŻEK209KSŁAWNIÓW 00:50:0800:50:00
34NORBERTLATACZ258MSOSNOWIEC 00:50:0800:49:58
35BARTEKWOJAS309MDĄBROWA GÓRNICZA 00:50:1100:50:10
36ALEKANDRAHEBDA-OLSZÓWKA323KCHORZÓWBRR+00:50:2100:50:08
37KINGAMAJ262KWIELICZKAPILKINKTON IGP00:50:4200:50:29
38PIOTRPĘCHERCZYK274MCZELADŹ 00:50:4600:50:33
39MAŁGORZATABURAKOWSKA216KSOSNOWIECZABIEGANI NAUCZYCIELE00:51:0600:50:53
40ARKADIUSZMACIEJEWSKI261MSOSNOWIEC 00:51:1000:51:03
41GERARDDĘDEK225MBĘDZINSAINT GOBAIN _ SQUAD00:52:4500:52:41
42DAMIANSTRUZIK295MDĄBROWA GÓRNICZA 00:52:5100:52:38
43AGNIESZKAKOWALEWSKA321KSOSNOWIEC 00:52:5100:52:45
44MAŁGORZATACHMIELORZ217KBYTOM 00:52:5600:52:42
45MICHAŁJEŻEWSKI244MSOSNOWIECWIKING TEAM JEŻEWSCY00:53:1100:53:11
46JAKUBBOJDA206MCHORZÓWSZNAPSRUNNERS00:53:2100:53:05
47JOANNAROJEK284KTYCHYWARSZTAT FORMY00:53:3400:53:23
48MONIKAKRAJEWSKA253KŚWIĘTOCHŁOWICEŚLĄSK RUNNERS00:53:3600:53:19
49IWONASZMATŁOCH298KCHORZÓW BATORYŚLĄSK RUNNERS00:53:3600:53:18
50MARIUSZGILNER233MSOSNOWIECTELEGILIXTEAM00:54:0200:53:53
51PIOTRWOŹNIAK312MSOSNOWIECSAINT-GOBAIN SQUAD00:54:2600:54:21
52KATARZYNATRĄBAŁA307KKATOWICE 00:54:4000:54:40
53ADAMTRĄBAŁA306MMYSŁOWICE 00:54:4000:54:40
54ARKADIUSZDŁUGOŁĘCKI226MSOSNOWIECSAINT-GOBAIN SQUAD00:55:0700:55:07
55MAGDALENAGŁADKOWSKA234KDĄBROWA GÓRNICZAFIT OLAA TEAM00:55:0900:55:04
56IWONAPATOŃ273KBYTOM 00:55:3000:55:20
57PRZEMYSŁAWPIĄTEK276MKATOWICEHUSARIA RACE TEAM00:55:3800:55:24
58MATEUSZBARCZYK201MZAŁĘŻE 00:55:4100:55:32
59PIOTRKRAINSKI252MCZELADŹ#CZELADZBIEGA00:55:4300:55:37
60PATRYCJASZALENIEC296KBĘDZINBĘDZIN TEAM00:55:4400:55:39
61MACIEJBOMBA207MRUDA ŚLĄSKASZNAPSRUNNERS00:55:4400:55:44
62ELŻBIETAKOWACKA249KSOSNOWIEC 00:56:0100:55:56
63AGATASTRUZIK294KSOSNOWIECCITY FITNESS ZAGÓRZE00:56:1800:56:14
64JUSTYNAMAZAN264KTWARDOWICE 00:56:2800:56:21
65ŁUKASZPIĄTEK275MKATOWICE 00:56:4100:56:27
66ANNATOMALIK304KSARNÓW 00:57:0000:56:55
67KATARZYNASTAFIEJ293KDĄBROWA GÓRNICZA 00:57:4800:57:42
68NATALIABIEŃ204KDĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEM00:58:2300:58:12
69MACIEJGRZMIELEWSKI237MDĄBROWA GÓRNICZA 00:58:5500:58:38
70JEREMIASZLOTKO259MDĄBROWA GÓRNICZA 00:59:1500:59:02
71MAGDALENAPOPCZYK279KBĘDZINDECATHLON SOSNOWIEC #SZYBKISZPIL00:59:2000:59:06
72DOROTAKUKIER255KSOSNOWIECDECATHLON SOSNOWIEC #SZYBKISZPIL00:59:2100:59:06
73PAWEŁBRZEZIŃSKI213MSOSNOWIEC 00:59:5800:59:46
74ROMANDYLĄG231MDĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZA BIEGA01:00:0001:00:00
75LUIZARUTKOWSKA286KMIKOŁÓW 01:02:1701:02:11
76EWELINAGOLENIAK235KDĄBROWA GÓRNICZA 01:02:2601:02:16
77MARZENACZECH222KSOSNOWIEC 01:02:2601:02:16
78MARTYNATOMICZEK305KMIKOŁÓW 01:02:3101:02:25
79SEBASTIANSZALENIEC297MBĘDZINBĘDZIN TEAM01:02:3501:02:28
80ZBIGNIEWMROŻEK268MDĄBROWA GÓRNICZABRAK01:02:5201:02:38
81BOŻENASZYSZKA303KDĄBROWA GÓRNICZAFITOLAA TEAM01:03:0601:03:01
82ZUZIAIMIOŁEK240KSOSNOWIEC 01:05:1201:05:01
83JOANNAGREŃ-NOCENTINI236KDĄBROWA GÓRNICZA 01:05:1201:05:01
84ANNAWÓJCIK313KSOSNOWIECDRUŻYNA ING01:05:2501:05:21
85JOANNADULIBAN230KSOSNOWIECSPONTAN SPEED01:05:4601:05:39
86JUSTYNAWINKLER308KRACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERS01:05:5701:05:46
87EWELINASPIRYDOWICZ291KSOSNOWIECFITOLAA01:05:5701:05:52
88GRZEGORZZIELIŃSKI316MRACIBORZ 01:06:0301:06:03
89ANNARYDZEWSKA288KKATOWICEPADEREWA01:07:2501:07:13
90ULARUDNER285KGLIWICECROSSFIT HELLWOOD GLIWICE01:07:4501:07:36
91JOANNAJANKOWSKA243KDĄBROWA GÓRNICZA 01:07:4601:07:37
92MAGDALENADRAJEWICZ228KRACIBÓRZWAWRZINEK TEAM01:08:2001:08:09
93KAROLINAOSZEK271KRACIBÓRZWAWRZINEK TEAM01:08:2001:08:10
94MONIKAKLONOWSKA247KRACIBÓRZWAWRZINEK TEAM01:09:2701:09:17
95KRZYSZTOFBĄCZEK203MZAWIERIEGRUPA JURAPL01:09:2701:09:13
96KATARZYNAKOZDĘBA251KRACIBÓRZWAWRZINEK TEAM01:09:2701:09:17
97MAJASZYMUSIK301KDĄBROWA GÓRNICZAFITOLAA TEAM01:10:1301:10:08
98TOMASZSZYMUSIK302MDĄBROWA GÓRNICZA 01:10:1301:10:07
99MAGDALENAJAGODZIŃSKA241KDĄBROWA GÓRNICZASPONTAN SPEED01:41:0801:41:02
*JANUSZWÓJTOWICZ314MDĄBROWA GÓRNICZA