TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
Zawierciański Bieg Niepodległości
Organizator:Stowarzyszenie Zawierciańska Inicjatywa Narodowa
Data:09.11.2019
Miejsce:Zawiercie
Dystans:NW 7km
 

    

      
 
MCEIMIĘNAZWISKONRPŁEĆKMMIEJSCOWOŚĆKLUBKAT. WIEK.MCE KAT. WIEK.CZAS BRUTTOCZAS NETTOMIN/KM
1KACPERMIZGAŁA218M 1ZŁOTY POTOK D16100:42:3200:42:3206:04
2TOMASZSADOWSKI234M 2SOSNOWIECZAGŁĘBIOWSKI WOJOWNIKM20100:47:2900:47:2906:47
3NADIAMIZGAŁA219K1 ZŁOTY POTOK D16200:47:5800:47:5806:51
4TADEUSZWILK183M 3SOSNOWIEC M20200:48:5700:48:5706:59
5TOMASZRAJEK228M 4CZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA M20300:49:1000:49:1007:01
6ZBIGNIEWSZCZĘŚNIAK240M 542-290 BLACHOWNIANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA M20400:49:2900:49:2907:04
7MAGDALENARAJEK227K2 CZĘSTOCHWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA K20100:50:1300:50:1207:10
8GRZEGORZWOŁOSZCZUK246M 6ZAWIERCIEZUTWM20500:50:4500:50:4407:15
9DARIUSZRÓŻEWICZ232M 7TYCHYPANCEM20600:50:5400:50:5107:16
10MICHALBAGNIEWSKI185M 8BYTOM M20700:51:0400:51:0207:17
11DARIUSZKUREK175M 9ZAWIERCIEGRUPA JURA.PLM20800:51:3900:51:3907:22
12MAREKSZCZYGIEŁ241M 10ZAWIERCIEGRUPA JURA'PLM20900:52:2000:52:2007:28
13JANUSZPAPIERNIK223M 11TRZEBINIA M201000:52:2300:52:2207:29
14EWARÓŻEWICZ233K3 TYCHYPANCEK20200:52:5000:52:5007:32
15JERZYJANOSKA196M 12OGRODZIENIEC M201100:53:2800:53:2807:38
16NELMIZGAŁA220K4 ZŁOTY POTOK D16300:53:2800:53:2807:38
17MAŁGORZATASZROBARCZYK242K5 KARCHOWICE K20300:53:3500:53:3507:39
18ŁUKASZPOLAK226M 13OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIM201200:55:0900:55:0407:52
19GENADIUSZCIEMNOŁOŃSKI188M 14DĄBROWA GÓRNICZA M201300:55:4100:55:4107:57
20KRYSTYNADOMIN191K6 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAMK20400:56:2200:56:2108:03
21JOANNASIKORA236K7 DĄBROWA GÓRNICZA K20500:57:0600:57:0208:09
22MAŁGORZATACZOPEK190K8 SKAŁKAGRUPA JURA'PLK20600:57:3600:57:3508:13
23MONIKAMACIEJEWSKA210K9 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE K20700:57:4000:57:3808:14
24ANNAPASTERNAK224K10 GLIWICEOPEL ACTIVE TEAMK20800:57:5800:57:5508:16
25JÓZEFLESKI204M 15ZAWIERCIE M201400:58:0000:57:5708:17
26MAŁGORZATAKALAGA201K11 CHRUSZCZOBRÓDGRUPA JURAPL K20900:58:0100:58:0108:17
27MICHAŁMAJEWSKI213M 16DĄBROWA GÓRNICZA M201500:58:2000:58:1508:20
28ŁUKASZMAJEWSKI212M 17DĄBROWA GÓRNICZA M201600:58:2100:58:1508:20
29MICHAŁMĘTLAK216M 18ZAWIERCIE M201700:59:2300:59:2008:29
30ADAMSTRUZIK238M 19ZAWIERCIE D16400:59:2300:59:2008:29
31MIESZKOROBAKOWSKI230M 20MYSZKÓW D16500:59:2400:59:2408:29
32IWONAMĘTLAK215K12 ZAWIERCIE K201000:59:2500:59:2108:29
33ALEKSANDRAJABŁOŃSKA195K13 MYSZKÓW D16600:59:2500:59:2408:29
34KRYSTIANLUDYGA206M 21BYTOM M201800:59:3100:59:2408:30
35DARIUSZRÓŻEWICZ232M 22TYCHYPANCEM201901:00:4901:00:4908:41
36MAŁGORZATAGŁĄB193K14 ŁAZY K201101:01:1601:01:1508:45
37URSZULAZIELIŃSKA184K15 KATOWICE K201201:02:0301:02:0008:51
38JUSTYNACZERNIK189K16 DĄBROWA GÓRNICZA K201301:02:0301:01:5708:51
39MARCINPATER225M 23NIEGOWONICE M202001:02:1101:02:1108:53
40IWONAZARADNA-SZYMAŃSKA247K17 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAMK201401:02:1101:02:1008:53
41LUCYNAZIECINA248K18 CZERWIONKA K201501:02:1601:02:1508:53
42KATARZYNAROMAŃSKA231K19 KATOWICE#CZELADZBIEGAK201601:02:2501:02:2208:55
43JERZYŁĄCZYK207M 24CZELADŹOPTYKA K.M. SZCZERBA M202101:02:3001:02:3008:55
44AGNIESZKAGĄSEWICZ-FILIPIAK192K20 TARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICAK201701:02:3101:02:2908:55
45BARBARAZIELIŃSKA-WOŹNICA249K21 WILCZYCE K201801:02:5701:02:5208:59
46MARTALIPIEC205K22 ŁAZY K201901:03:2001:03:2009:02
47BOJANAKOZA203K23 NIEGOWONICZKI K202001:03:2001:03:2009:02
48IZAREDZIAK229K24 SOSNOWIEC K202101:03:2801:03:2409:04
49AGNIESZKAKACPEROWSKA198K25 NIEGOWONICE KACPERKIK202201:04:1901:04:1709:11
50AGNIESZKABIERNACKA186K26 NIEGOWONICE K202301:04:2101:04:1909:11
51MARIOLAKACPEROWSKA199K27 SOSNOWIEC KACPERKIK202401:04:2101:04:1809:11
52JOANNASIKORA237K28 TARNOWSKIE GÓRY K202501:04:3201:04:3209:13
53EWABREGUŁA187K29 TARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICAK202601:04:3201:04:2709:13
54DOROTAMANSFELD214K30 TARNOWSKIE GORYNORDICUS STRZYBNICAK202701:04:3401:04:3009:13
55JOLANTAGÓRSKA194K31 ZAWIERCIEFUNDACJA LOKLALNIE Z UŚMIECHEMK202801:05:0901:05:0409:18
56KATARZYNAJURCZAK197K32 CZELADŹDA VINCI TEAMK202901:05:0901:05:0809:18
57JOANNASUPERNAK239K33 NIEGOWONICE K203001:05:1001:05:0609:18
58DOMINIKAKONDAS202K34 ZAWIERCIEFUNDACJA LOKALNIE Z UŚMIECHEMK203101:05:1101:05:0509:18
59JUSTYNAŁOSZAJĆ208K35 SOSNOWIECWIRUSYK203201:05:2101:05:1909:20
60ALEKSANDRAMORAWSKA221K36 SOSNOWIECPOGORIA MORSUJEK203301:05:2101:05:2109:20
61GRAŻYNAMAJEWSKA211K37 DĄBROWA GÓRNICZA K203401:05:2301:05:1709:20
62MIROSŁAWAKACPEROWSKA200K38 NIEGOWONICE KACPERKIK203501:05:2301:05:1909:20
63KORNELIAMILANOWSKA217K39 ZAWIERCIE K203605:18:1205:18:1245:27:00