TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
II Tyski Bieg Morsów
Organizator:Music Sport Events
Data:17.11.2019
Miejsce:Tychy
Dystans:Mokre Majtki - Bieg
 

    

      
 
MCEIMIĘNAZWISKONRPŁEĆKMMIEJSCOWOŚĆKLUBCZAS BRUTTOCZAS NETTOMIN/KM
1ARNOLDPEREZ158M 1STALOWA WOLASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA00:29:1200:29:1004:52
2DAWIDSTWORA218M 2BIELSKO-BIAŁAPOLICJA BIELSKO-BIAŁA00:29:2700:29:2704:54
3ANDRZEJKOWALCZYK96M 3TYCHYSPORTOWA PERSPEKTYWA00:29:4000:29:4004:56
4SEBASTIANKROSNY99M 4MIKOŁÓWGP BIEGATONU LEŚNA SZARAŃCZA - STS BIEGATON MIKOŁÓW00:29:4800:29:4804:58
5MAREKNOWAK142M 5LIGOTARYTM CZECHOWICE - DZIEDZICE00:31:3100:31:3105:15
6KRZYSZTOFSZYMAŃSKI228M 6SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIEC00:31:3200:31:3205:15
7ANDRZEJLISTOWSKI113M 7NAMYSŁÓW 00:31:3700:31:3705:16
8JÓZEFPAWELCZYK157M 8RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM00:31:3900:31:3905:16
9MICHAŁJAREMCZUK70M 9KATOWICE 00:32:3600:32:3205:26
10BARTOSZSPRATEK214M 10RYDUŁTOWY 00:32:3700:32:3605:26
11PIOTREKSIKORA200M 11PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURS00:32:4000:32:4005:26
12KRZYSZTOFPOŚPIECH176M 12GORZYCEXRUNNERS00:32:4500:32:4505:27
13BARTOSZPANEK151M 13KRAKÓW 00:32:5000:32:4605:28
14JANUSZSKRZYSZOWSKI205M 14GORZYCZKI 00:33:0000:32:5805:30
15ARKADIUSZKANDORA76M 15TYCHYLAKE RUNNERS00:33:0100:32:5905:30
16PIOTRPETELCZYC277M 16BRAKBRAK00:33:0500:33:0405:30
17KRZYSZTOFMAGDA121M 17WARSZAWA 00:33:0700:32:4905:31
18ŁUKASZTARGIEL233M 18TYCHYBUMERANG TEAM00:33:1500:33:1405:32
19MICHAŁJELEŃ72M 19CHEŁM ŚLĄSKI 00:33:2900:33:2505:34
20MARIUSZSZCZENDZINA220M 20ZABRZEMARIOXTEAM00:33:3300:33:2705:35
21SZYMONRUSZNICA188M 21CIESZYN 00:33:3800:33:3805:36
22MARCINKAMIŃSKI75M 22JASTRZĘBIE ZDRÓJGRUBIORZE LOTAJOM00:33:4400:33:4405:37
23TOMASZSZCZESZAK221M 23DĄBROWA GÓRNICZAEWSASZ TEAM00:33:4800:33:4805:38
24MARCINRIM183M 24ŁAZISKA GÓRNEBIEGAM BO LUBIĘ MIKOŁÓW00:34:0300:33:5205:40
25PATRYKRYCHLIK191M 25KLUCZELISY PUSTYNI00:34:1000:34:1005:41
26KONRADJAUBCZYK275M 26BRAKBRAK00:34:1400:34:1305:42
27KRZYSZTOFPANEK152M 27BIERUŃTEAM PAPRY 2000:34:1500:34:1205:42
28NATALIAJARAWKA69K1 KATOWICENATALCZYWI BIEGACZE00:34:1900:34:1505:43
29SŁAWOMIRLITWIŃSKI114M 28TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:34:2100:34:1305:43
30DARIUSZFILIPEK41M 29TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:34:2200:34:1605:43
31GRZEGORZDUDA34M 30TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:34:2200:34:1505:43
32LESZEKKUDLIŃSKI103M 31LUBLINIEC 00:34:3100:34:0405:45
33KRZYSZTOFPIETRASZ163M 32RADLINRUNPATOLA00:34:5200:34:3905:48
34PATRYKFRYDRYCH44M 33PSZÓWRUNPATOLA00:34:5300:34:4705:48
35RAFAŁŚLUSARSKI231M 34CHMIELNIKRUN TEAM CHMIELNIK00:35:0800:35:0805:51
36KRZYSZTOFCZUWAJ28M 35BRZESZCZE 00:35:0800:35:0605:51
37GRZEGORZDRĄG32M 36TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:35:1300:35:1005:52
38WALDEMARSZYDŁOWSKI225M 37TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:35:1300:35:0605:52
39MAREKJELEŃ71M 38TRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓW00:35:1400:34:5505:52
40MARCINBEDNARZ8M 39RADLINRUNPATOLA00:35:1500:35:0205:52
41KAMILPERLIKOWSKI159M 40RYBNIK 00:35:1700:35:1105:52
42PAWEŁKACZWIŃSKI74M 41DĄBROWA GÓRNICZAZIMNOKRWIŚCI00:35:2700:35:2505:54
43MARIAPOCZĄTEK274K2 BRAKBRAK00:35:3100:35:2505:55
44DANIELPYKA179M 42PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:35:3100:35:3105:55
45SŁAWOMIRSMOLIK208M 43ŚWIĘTOCHŁOWICEGITFIT00:35:3800:35:2605:56
46MICHAŁCHROBOK22M 44GOŁKOWICERUNPATOLA00:35:4800:35:3505:58
47SEBASTIANOŻGA150M 45TYCHY 00:35:4900:35:4305:58
48DAWIDDROST33M 46PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURS00:35:4900:35:4905:58
49SEBASTIANRYCHLIK192M 47KLUCZELISY PUSTYNI00:35:4900:35:4905:58
50MARIUSZFATALSKI37M 48CIESZYN 00:36:0500:36:0506:00
51ARTURNYKIEL146M 49MYSŁOWICESOCIOS SILESIA00:36:1200:35:5906:02
52PAWEŁTIAHNYBOK234M 50KALETYSOCIOS SILESIA00:36:1400:36:1206:02
53BOGUSŁAWBIENIASZ12M 51ORZESZEDEAF00:36:1500:36:1206:02
54ADAMFREJ43M 52ŁĄKA 00:36:3500:36:2306:05
55ADAMSKORUPA203M 53ZABRZEMIRAZ RACE TEAM00:36:4600:36:3706:07
56BRAJANSZOŁTYEK269M 54BRAKBRAK00:36:4700:36:2706:07
57DOMINIKCIUĆKA24M 55LEŚNA 00:36:4700:36:4706:07
58SZYMONBORYCZKA18M 56MIEDZYRZECZEPOWOLI DO CELU00:36:5000:36:4906:08
59MATEUSZLEWANDOWSKI112M 57TYCHY 00:36:5400:36:3606:09
60DARIUSZPOMPA174M 58TYCHYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:36:5400:36:4706:09
61ŁUKASZPIDANTY161M 59JASTRZĘBIE ZDRÓJ 00:36:5600:36:5506:09
62PRZEMEKSOŁTYSIK210M 60TYCHYMUNDUROWA SFORA00:36:5600:36:4806:09
63WOJCIECHKROPKA98M 61TYCHY 00:37:0600:36:5306:11
64JAROSŁAWPOLOCZEK173M 62WISŁA WIELKA 00:37:0800:36:5606:11
65DAREKWRONA256M 63PIASEKWINNICZEK TEAM00:37:0900:37:0006:11
66AGNIESZKASZYMAŃSKA226K3 MSTYCZÓWCARBON OCR RACING TEAM00:37:1300:37:1206:12
67TOMASZGRUŹLA60M 64TYCHYTOMASZ GRUŹLA 2 BINARY CODE00:37:2200:37:1206:13
68KAMILBIESZCZAD13M 65ŚWIĘTOCHŁOWICE 00:37:3000:37:1106:15
69MICHAŁMICHNA129M 66CHORZÓWFORUM TRENINGU00:37:4200:37:3306:17
70TOMASZRYBAK190M 67RUDA ŚLĄSKA 00:37:4200:37:2606:17
71OLIWIAPLEWIŃSKA169K4 TARNOWSKIE GÓRY 00:37:4500:37:4206:17
72ROBERTWOJDAT254M 68ŻORYDRUŻYNA SZPIKU00:37:4800:37:4006:18
73CZESŁAWCHRZANOWSKI23M 69SOSNOWIECMYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.I00:37:5200:37:4606:18
74SYLWIAFAJ36K5 KATOWICE 00:37:5300:37:4506:18
75RAFAŁWAJDA242M 70BYTOM 00:37:5700:37:5506:19
76MARCINHOLECZEK64M 71CHORZÓWBORN TU BI LOTAC00:38:0900:37:4606:21
77PAWEŁSTROCZYŃSKI217M 72TYCHYTYSKIE SINICE00:38:3000:38:0406:25
78PIOTRWRZESIŃSKI259M 73CZĘSTOCHOWAGAPPAG TEAM00:38:3700:38:3706:26
79DAMIANGRUDNIOK58M 74KATOWICECARBON OCR RACING TEAM00:38:3900:38:2906:26
80KRZYSZTOFKULIK104M 75DĄBROWA GÓRNICZA 00:38:4100:38:1906:26
81PIOTRBOROWIECKI17M 76KRAKÓWAPIWAST KRAKÓW00:38:4500:38:3206:27
82ZBIGNIEWGONSIOR52M 77BYTOM 00:38:5900:38:5906:29
83MAREKKAPŁON79M 78BOJSZOWYWINNICZEK TEAM00:39:0100:38:5306:30
84MARCINWYPYCH260M 79JASTRZĘBIE-ZDRÓJFARTLEK00:39:0300:38:5906:30
85KAMILGRUSZKA59M 80JAWORZNOICE FEVER - LODOWA GORĄCZKA00:39:1300:39:1306:32
86SEBASTIANGRUSZKA278M 81BRAKBRAK00:39:1600:39:0506:32
87KAMILNIESZCZESNY140M 82ROGÓW 00:39:3800:39:3106:36
88WOJCIECHKLIMAS83M 83CZĘSTOCHOWA 00:39:3900:39:1206:36
89RAFALKOJDER89M 84TYCHY 00:39:4000:39:3706:36
90MATEUSZWICHEREK248M 85MIKOŁÓW 00:39:4200:39:2706:37
91ASIAGRENIUCH-BŁASZKO56K6 LEWIN BRZESKI 00:39:4200:39:2106:37
92ELŻBIETAPROKOP177K7 GLIWICEBIEGAJ Z TRENERAMI00:39:4200:39:3706:37
93ANDY ANDRZEJGRUBA57M 86WODZISŁAW ŚLĄSKI 00:39:4300:39:3906:37
94MARCINMAZIARZ125M 87MIELEC 00:39:5100:39:5106:38
95PAWEŁKARLIK80M 88KOBIÓRCARBON OCR RACING TEAM00:39:5600:39:4706:39
96IWONASZMATŁOCH223K8 CHORZÓW BATORYŚLĄSK RUNNERS00:40:0100:39:5006:40
97BARTŁOMIEJŚMITKOWSKI232M 89JAWORZNOSOFIXY STRACHU00:40:0200:39:4506:40
98MICHAŁMAJOWSKI123M 90RUDA ŚLĄSKACARBON OCR RACING TEAM00:40:0500:40:0506:40
99WOJCIECHŁĄCKI116M 91RUDA ŚLĄSKAGRUBIORZE LOTAJOM00:40:0600:39:5406:41
100JOANNAPRZYROWSKA270K9 BRAKBRAK00:40:1300:39:4606:42
101ARTURPASTUSZKA155M 92BIERUŃRUN STUNT00:40:1700:40:0506:42
102GRZEGORZŻELECH263M 93WOLAPOWOLI DO CELU00:40:1700:39:5206:42
103PIOTRRYDZ193M 94TYCHYTYCHY00:40:2100:40:0806:43
104DARIUSZPASOŃ154M 95BĘDZINŻÓŁWIKERSI00:40:2500:40:1306:44
105RENATAGORCZEWSKA53K10 RYBARZOWICEKS ISKRA RYBARZOWICE00:40:3500:40:1606:45
106REMIGIUSZRYBAK189M 96RUDA ŚLĄSKA 00:40:4200:40:2606:47
107WOJCIECHFIGURA40M 97OŚWIĘCIMSTUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK00:40:4500:40:3906:47
108GRZEGORZPARAFIŃSKI153M 98TYCHY 00:40:5700:40:3706:49
109JAROSŁAWMEJER126M 99WYRYKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA00:41:0200:41:0206:50
110WOJCIECHTOMASZEWSKI236M 100TYCHY 00:41:0300:41:0306:50
111BARTEKMACHOLC118M 101DĄBROWA GÓRNICZAZIMNOKRWIŚCI00:41:0300:40:4806:50
112MARCINTROJAK239M 102MYSŁOWICEZIMNOKRWIŚCI00:41:0400:40:4906:50
113ANNAPIOTROWSKA167K11 KATOWICEHURAGAN LIGOTA00:41:0400:40:4306:50
114PAWEŁNIEWIADOMSKI141M 103TYCHYTEAM BONUS BGC00:41:0600:40:5106:51
115RAFAŁBACŁAWSKI4M 104TYCHY 00:41:0800:41:0506:51
116ŁUKASZDOMAN31M 105RUDA ŚLĄSKASOCIOS SILESIA00:41:1100:40:5506:51
117PAWEŁKRZYŻOWSKI102M 106KATOWICE 00:41:1100:40:5006:51
118PIOTRKLUSKA276M 107BRAKBRAK00:41:1400:40:5206:52
119ANETADĄBROWSKA29K12 MYSZKÓW 00:41:2100:41:2106:53
120MARCINTORBUS271M 108BRAKBRAK00:41:2500:41:1906:54
121ŁUKASZCZERECH27M 109BĘDZINRMF4RT GLADIATORS00:41:2800:41:2006:54
122SEBASTIANMADEJSKI120M 110CHORZÓWHARCIOLE ŚWIĘTOCHŁOWICE00:41:3100:41:0906:55
123KLAUDIARZEŹNICZEK196K13 PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:41:3200:41:3206:55
124SEBASTIANKOSMALA95M 111SOSNOWIECHUSARIA RACE TEAM00:41:3800:41:3406:56
125NINAROZY185K14 RYBNIKSTUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK00:41:4000:41:3606:56
126MONIKASZEWCZYK222K15 KRAKÓWKKM KALORYFER00:41:4400:41:2506:57
127DOMINIKAMATUSIAK272K16 BRAKBRAK00:42:0000:41:4607:00
128WOJCIECHKŁOPOCKI273M 112BRAKBRAK00:42:0200:41:4707:00
129DANIELKORBA93M 113GOGOŁOWA 00:42:0200:41:4007:00
130SYLWIAKLUSKA84K17 KATOWICEHURAGAN LIGOTA00:42:0300:42:0307:00
131BOGDANKMIECIAK85M 114RADLINRUNPATOLA00:42:0800:41:4907:01
132TADEUSZNAZIM138M 115SKAWINAKKM KALORYFER00:42:2300:42:1807:03
133WOJCIECHGÓRECKI54M 116CZERWIONKA-LESZCZYNYPĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMI00:42:2500:42:0807:04
134DARIATRZOS240K18 CZERWIONKA-LESZCZYNYPĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMI00:42:2500:42:0807:04
135MAGDALENABALCAREK5K19 POŁOMIA 00:42:2800:42:0707:04
136ZDZISŁAWASOŁTYSIK211K20 RYBNIKPĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMI00:42:5200:42:3607:08
137ADAMWROŻYNA258M 117RYBNIKPĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMI00:42:5300:42:3507:08
138LUTKAWALEWSKA245K21 TARNOWSKIE GÓRY 00:42:5400:42:5207:09
139MARCINLECHOWICZ110M 118BIELSKO-BIAŁA 00:43:0000:42:4007:10
140PAWEŁFAJ35M 119KATOWICE 00:43:0100:42:5107:10
141ŁUKASZWILCZEK250M 120CIESZYN 00:43:0200:43:0107:10
142URSZULAKOBA87K22 PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:43:0400:42:4307:10
143JOANNATOKARZ235K23 PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:43:0400:42:4407:10
144SZYMONPIEŁA162M 121RYDUŁTOWY 00:43:0500:43:0407:10
145MARIUSZSEIFERT198M 122MYSŁOWICEROZBIEGANE MYSŁOWICE00:43:1000:43:0107:11
146SEBASTIANRAK180M 123RYDUŁTOWYSTUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK00:43:1400:43:1007:12
147GRZEGORZKOZYRA97M 124TYCHYTOP-THIMM00:43:1500:42:5507:12
148ELŻBIETAKORDOS94K24 KRAKÓW80R00:43:2100:43:0307:13
149MICHALINAWARDENGA246K25 JEJKOWICESTUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK00:43:2300:43:1907:13
150MONIKAWRONA257K26 PIASEKWINNICZEK TEAM00:43:4100:43:3107:16
151MAGDALENAKAPŁON78K27 BOJSZOWY 00:43:4100:43:3107:16
152MARIUSZGILNER47M 125SOSNOWIECTELEGILIXTEAM00:43:4400:43:4407:17
153DAGMARAPISOWŁODZKA168K28 DĄBROWA GÓRNICZA 00:43:5100:43:5007:18
154TOMASZMOJ132M 126CHORZÓW 00:43:5400:43:4107:19
155BARBARANAWOJSKA137K29 CHORZÓW 00:43:5400:43:4207:19
156PAULINANECHLING139K30 RYBNIKKRA WODZISŁAW ŚLĄSKI00:44:0200:44:0007:20
157ANNACUDAK26K31 SOSNOWIEC 00:44:0300:43:4907:20
158KATARZYNAGRABIAŃSKA55K32 KATOWICEVIKING TRAINING CENTER00:44:1100:43:4407:21
159RAFAŁGAJ46M 127CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓW00:44:1300:43:5407:22
160EWASABAT197K33 TYCHY 00:44:1500:44:1407:22
161TOMASZKWIATKOWSKI108M 128TYCHYVIKING TRAINING CENTER / BIEGNĘ BYLE DOBIEC00:44:1900:44:0407:23
162ARTURHANDZLIK62M 129KĘTY 00:44:2100:43:5407:23
163ALEKSANDERBEŃKOWSKI10M 130ŻORY 00:44:2200:44:1007:23
164MARIUSZMOTYL133M 131ŻORY 00:44:2200:44:1107:23
165KASIAHALEK61K34 PIEKARY ŚLĄSKIE 00:44:4100:44:2107:26
166MICHAŁDĄBROWSKI30M 132RYBNIK 00:44:5100:44:4607:28
167WIESŁAWWINKIEL252M 133JASTRZĘBIE ZDRÓJSZARE MORSY00:44:5500:44:4007:29
168GABRIELAPOCH172K35 CZĘSTOCHOWA 00:44:5700:44:4107:29
169SONJAMUSIOŁ136K36 KRAKÓW 00:44:5800:44:4107:29
170ŁUKASZPIĄTEK160M 134KATOWICE 00:45:2600:45:1807:34
171MAŁGORZATAWAJDZIK243K37 TYCHYPARKRUN TYCHY00:45:3200:45:2307:35
172SABINAMUSIALIK135K38 PIEKARY SLLECYMY DURS00:45:3300:45:1307:35
173RAFALSIKORA201M 135PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURS00:45:3600:45:3507:36
174LESZEKMADEJ119M 136JAROSŁAW 00:45:4000:45:1507:36
175MIROSŁAWCHLEBUS265M 137BRAKBRAK00:45:4000:45:1407:36
176ADAMJURASZCZYK73M 138RYBNIKKLUB DZIKA00:45:4700:45:4707:37
177EWABORODZIUK16K39 KRAKÓW 00:45:4800:45:4207:38
178KAROLINAULFIK241K40 STRZEBIŃ 00:45:5200:45:2507:38
179PATRYKGOLONKA50M 139GORLICE 00:45:5200:45:4607:38
180SZYMONFRĄCKOWIAK42M 140TYCHY 00:45:5600:45:3207:39
181MAGDACHORĄŻY21K41 KATOWICEŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSOW HARCIOLE E00:46:0000:45:3507:40
182PAWEŁCHOLEWIŃSKI20M 141CHORZÓWHARCIOLE00:46:0000:45:3507:40
183ALEKSANDRAPŁANICA170K42 RYBNIKS.U.K.A. TEAM00:46:0500:45:4807:40
184IWONAŚLEDŹ229K43 ŚWIĘTOCHŁOWICE 00:46:0500:45:5507:40
185KLAUDIAWARMIŃSKA247K44 SOSNOWIEC 00:46:0600:45:5107:41
186MAŁGORZATAKOCYAN88K45 GLIWICEBIEGAJ Z TRENERAMI00:46:1000:45:4707:41
187MICHALSIKORA199M 142PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURS00:46:1000:46:0907:41
188EWASZYMAŃSKA227K46 SOSNOWIEC 00:46:1200:46:1107:42
189AMELIAMICHALCZYK127K47 KATOWICECARBON OCR RACING TEAM00:46:2000:46:1007:43
190MAGDALENAPIĘKOSZ164K48 TARNÓW 00:46:2100:46:0407:43
191KAROLINAMICHALCZYK128K49 KATOWICECARBON OCR RACING TEAM00:46:2800:46:1907:44
192WIOLETTAKANIA77K50 TRZEBINIA 00:46:3200:46:2507:45
193KASIASTABLA215K51 STANOWICEDECATHLONPRZYJACIELE00:46:3300:46:2607:45
194MARIUSZKONIEC92M 143DĄBROWA GÓRNICZACARBON OCR RACING TEAM00:46:3400:46:2507:45
195MAŁGORZATAKUREK106K52 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIECARBON OCR RACING TEAM00:46:3600:46:2807:46
196WOJCIECHKRÓL100M 144RYBNIKKLUB DZIKA00:47:0100:46:3807:50
197ANNABOKSA14K53 KRAKÓWKKM KALORYFER00:47:0100:46:3707:50
198KONRADOKNIŃSKI148M 145KRAKÓWKKM KALORYFER00:47:0200:46:3707:50
199ANDRZEJWALCZYK244M 146KRAKÓWKKM KALARYFER00:47:0200:46:4207:50
200WERONIKABARCZYK6K54 ORZESZE 00:47:1600:46:5307:52
201MARCINPATALONG156M 147TYCHY 00:47:2600:47:1307:54
202ALEKSANDRALESZCZYŃSKA111K55 ZABRZE 00:47:3900:47:2607:56
203DARIUSZHORBACZ65M 148SOSNOWIECZIMNOKRWIŚCI00:48:1200:47:5808:02
204ANNASOWIŃSKA213K56 JAROSŁAWGORĄCE MORSY JAROSŁAW00:48:2000:47:5408:03
205MARIANSOKÓŁ209M 149DĄBROWA GÓRNICZADZIADY OCR RADA00:48:4600:48:3508:07
206MONIKAPOSŁUSZNA175K57 BIELSKO-BIAŁA 00:48:5200:48:4208:08
207ZOFIAPŁÓCIENNIK171K58 TYCHY 00:48:5700:48:4708:09
208EDYTAHEJDUK63K59 TYCHY 00:49:0100:48:3908:10
209EWATOMCZYK237K60 TYCHYELMAX TEAM00:49:1000:49:0908:11
210ANETABARTOSIK7K61 MYSŁOWICE 00:49:1000:49:0808:11
211GRAŻYNAKMIECIAK86K62 RADLINRUNPATOLA00:49:1200:48:5408:12
212KARINAMAZUR268K63 BRAKBRAK00:49:1600:49:1208:12
213SABINAKOTOCKA267K64 BRAKBRAK00:49:1600:49:1308:12
214KATARZYNABIELECKA11K65 SOSNOWIECHUSARIA RACE TEAM00:49:1900:49:1608:13
215WOJCIECHKASZOWSKI266M 150BRAKBRAK00:49:2100:48:5408:13
216SANDRALASKOWSKA109K66 KOBIÓR 00:49:2200:49:1008:13
217KATARZYNAMAGNUCKA122K67 TYCHYPRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY00:49:2800:49:0608:14
218SYLWIAPRZYGODA178K68 TYCHYKRA00:49:5300:49:5008:18
219ANIASOSZ212K69 SZCZEJKOWICE 00:50:0700:49:5508:21
220JAROSŁAWIWANECKI66M 151KATOWICEŚWIRY STELA00:50:0900:50:0208:21
221EDYTAADAMIAK2K70 SKOCZÓWŚWIRY STELA00:50:0900:50:0208:21
222BERENIKAKISZKA-MAZIARCZUK82K71 CHORZÓWŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSÓW HARCIOLE / LECYMY DURŚ00:50:1500:49:5408:22
223EMILIAADAMCZYK1K72 ŻYWIEC 00:50:2800:50:2508:24
224JOANNACIUĆKA25K73 ŻYWIEC 00:50:3200:50:3008:25
225KATARZYNAWIECZOREK249K74 BĘDZINPTSE00:51:1000:50:5408:31
226MICHAŁZUBEL262M 152OŚWIĘCIMZADYSZKA OŚWIĘCIM00:51:1000:51:0408:31
227BOGUSŁAWKOŁODZIEJ91M 153PSZCZYNAPSZCZYŃSKIE MORSY BOSAKI00:52:2100:51:5808:43
228BOGUSŁAWRÓŻNOWICZ186M 154BIERUŃ 00:53:0200:52:3708:50
229MAGDALENASKWAREK206K75 KATOWICECARBON OCR RACING TEAM00:53:2100:53:1008:53
230EWELINAŁYCZKO117K76 KOZYENKA TEAM00:53:3900:53:3508:56
231ANIATRĄBA238K77 BIELSKO-BIAŁAENKA TEAM00:53:3900:53:3508:56
232KLAUDIAOZAJST149K78 BIELSKO BIAŁAENKA00:53:4000:53:3508:56
233ROBERTREDZIAK182M 155SOSNOWIECGITFIT00:53:4600:53:3008:57
234IZABELAREDZIAK181K79 SOSNOWIECGITFIT00:53:4600:53:3008:57
235CECYLIAZIMNY261K80 RYBNIKMAM ZAJAWKĘ00:55:0900:55:0209:11
236KATARZYNAJAMROZ67K81 WOLABIEGNĘ BYLE DOBIEC00:55:3300:55:2309:15
237PIOTRSŁADKOWSKI264M 156GODÓWWODZISŁAWSKI LUB MORSÓW KRA00:55:5900:55:5609:19
238PIOTRSKORUPSKI204M 157TYCHYTYSKIE SINICE00:57:4200:57:1709:37
239TOMASZBUDZIOSZ19M 158TYCHY 00:57:4200:57:4209:37
240MARIAMUCHOWSKA134K82 TYCHYBYLE DO PRZODU MW00:57:4200:57:1809:37
241BARBARAKOŁODZIEJ90K83 PSZCZYNAPSZCZYŃSKIE MORSY BOSAKI01:06:2001:05:5611:03
242LIDIAFURTOK45K84 PSZCZYNAPSZCZYŃSKIE MORSY BOSAKI01:06:2001:05:5411:03
243SYLWIARZEWUSKA195K85 TYCHYTYSKIE SINICE01:14:5001:14:2612:28
244DONASKO202K86 KRAKÓWKALORYFER01:14:5001:14:2612:28