TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
Pierwsza Mila dla Marty
Organizator:Stowarzyszenie Cidry Lotajom Radzionków
Data:24.11.2019
Miejsce:Radzionków
Dystans:Bieg
 

    

      
 
MCEIMIĘNAZWISKONRPŁEĆKMMIEJSCOWOŚĆKLUBCZAS NETTOMIN/KM
1RAFAŁKARGÓL504M 1TARNOWSKIE GÓRYLOGTECH TEAM RADZIONKÓW 00:05:0603:11
2MATEUSZKAMINSKI501M 2RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:05:0903:13
3BŁAŻEJHORZELA495M 3RADZIONKÓWBETA-TRANS00:05:1103:14
4MACIEKROGOWSKI503M 4TARNOWSKIE GÓRYFANTASTIC 4/SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY00:05:1203:15
5RAFAŁWACHLA319M 5RADZIONKÓWTOURSPORT RUNNING TEAM00:05:1503:16
6TOMEKWÓJCIK499M 6PIEKARY ŚLĄSKIE DĄBROWSKI TEAM 00:05:1803:18
7SZYMONKRAUSE498M 7TARNOWSKIE GÓRYSREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY 00:05:2403:23
8ARTURBOŻEK207M 8BYTOMCIDRY LOTAJOM 00:05:2903:25
9DOMINIKDUŹNIAK223M 9GLIWICESTEP-DANCE00:05:2903:25
10MAREKGRUND500M 10STRZEBIŃMAFIA TEAM LUBLINIEC00:05:3303:28
11DAMIANSZULC487M 11RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:05:3603:30
12WOJCIECHWIĘZIK321M 12TARNOWSKIE GÓRYCIDRY LOTAJOM00:05:3603:30
13WOJCIECHPAKUŁA481M 13RADZIONKÓW 00:05:3603:30
14MICHAŁHARWIG494M 14RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:05:3703:30
15WOJCIECHTYCZKA485M 15RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:05:3803:31
16ROBERTWRĘCZYCKI497M 16KALETYO CO BIEGA W KALETACH00:05:3803:31
17RYSZARDTYCZYŃSKI318M 17PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURS00:05:4003:32
18MARCINSIWEK502M 18PIEKARY ŚLĄSKIE MDT00:05:4603:36
19MILENAMICHALSKI272M 19RADZIONKÓW 00:05:5003:38
20ARKADIUSZGNUS229M 20BYTOM 00:05:5103:39
21ARKADIUSZGORCZYCKI492M 21CHORZÓWMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:05:5203:40
22KRZYSZTOFPACANA477M 22TARNOWSKIE GÓRY 00:05:5303:40
23JAKUB ŚWIERCZYNA531M 23RADZIONKÓWSPMS BYTOM00:05:5303:40
24TOMASZHARWIG496M 24RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:05:5403:41
25MATEUSZ PIETRYGA 489M 25RADZIONKÓW KLUB SPORTOWY RUCH RADZIONKÓW 00:05:5403:41
26IRENEUSZKONIK474M 26RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:05:5803:43
27DANIEL SKALSKI 490M 27RADZIONKÓW KLUB SPORTOWY RUCH RADZIONKÓW 00:06:0003:45
28MAREKKAPICA467M 28BYTOM 00:06:0303:46
29PATRYKPACANA476M 29TARNOWSKIE GÓRYDRUŻYNA ŚWIĘTEGO MARCINA00:06:0703:49
30ADAMMUCHA475M 30RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:06:1003:51
31ARKADIUSZGÓRECKI233M 31RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:06:1003:51
32PATRYKSTWORA304M 32RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:06:1003:51
33PAWEŁHUTTA242M 33RADZIONKÓW 00:06:1203:52
34PAWEŁPAKUŁA418M 34RADZIONKÓW 00:06:1403:53
35SEBASTIANGWIŻDŻ486M 35PIEKARY ŚLĄSKIE 00:06:1403:53
36ARKADIUSZPUDŁO510M 36 00:06:1603:55
37BEATAADAMCZYK-NOWAK491K1 BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:06:1703:55
38MAREKKURZ480M 37KATOWICE 00:06:1803:56
39KRZYSZTOF ALEKSA201M 38RADZIONKÓWROJCA BASKET00:06:1903:56
40MATEUSZWYLĘŻEK464M 39NAKŁO ŚLĄSKIE 00:06:2003:57
41DAMIAN ZIENTEK 465M 40RADZIONKÓW CIDRY LOTAJOM00:06:2203:58
42KRZYSZTOFCISZEWSKI460M 41BYTOM 00:06:2303:59
43IREKMAZUR466M 42KALETYO CO BIEGA W KALETACH00:06:2504:00
44ALEKSANDERRATAJCZAK298M 43PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ 00:06:2604:01
45GRZEGORZHOLEWA428M 44RADZIONKÓW 00:06:2604:01
46ELŻBIETAPRZYBYŁ471K2 RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:06:2704:01
47PIOTRNADOLSKI468M 45RADZIONKÓW 00:06:2704:01
48SEBASTIAN BOŻEK 209M 46BYTOM TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY00:06:2804:02
49DAWIDHARWIG414M 47RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:06:2904:03
50WOJTEKRATAJCZAK299M 48PIEKARY ŚLĄSKIE 00:06:3104:04
51DAWIDKRZYKAWSKI446M 49RADZIONKÓW 00:06:3204:05
52GABRIELTYCZKA441M 50RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:06:3304:05
53WOJCIECHZAJĄC453M 51RADZIONKÓWEKO TECH TT00:06:3404:06
54MARCINNIEWALDA455M 52RADZIONKÓWLET'S WOD RADZIONK?W00:06:3504:06
55MACIEJROMAŃSKI482M 53TARNOWSKIE GÓRYTRIDIVISION TRIATHLON TEAM 00:06:3504:06
56BOZENAMUSIAŁ461K3 ZABRZE 00:06:3504:06
57KRZYSZTOFZAJĄC442M 54RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:06:3704:08
58DOMINIK SOREMSKI421M 55RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:06:3904:09
59ARTURPANUŚ470M 56KATOWICE 00:06:4104:10
60LESZEK ADAMUS448M 57RADZIONKÓW 00:06:4104:10
61ROBERTPREFICZ419M 58RADZIONKÓW 00:06:4204:11
62DANIELMACIEJEWSKI356M 59MIASTECZKO ŚLĄSKIE 00:06:4204:11
63RAFAŁGRUDNIEWSKI473M 60TARNOWSKIE GÓRYSREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY 00:06:4304:11
64LESZEKSOKOŁOWSKI376M 61SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 00:06:4304:11
65BARTOSZ ROMIK437M 62PIEKARY ŚLĄSKIELET'S WOD RADZIONK?W00:06:4404:12
66JUSTYNAHAJDA459K4 RADZIONKÓWFANTASTIC 400:06:4404:12
67ARTURNIEWIADOMSKI285M 63RADZIONKOW 00:06:4404:12
68DARIANIEWIADOMSKA284K5 RADZIONKÓW 00:06:4404:12
69PAWEŁMARKUSIK264M 64RADZIONKÓW 00:06:4504:13
70JACEKKLICA451M 65RADZIONKÓW 00:06:4604:13
71DARIUSZHALCZOK479M 66BYTOMFINANSE Z LUDZKĄ TWARZĄ00:06:4604:13
72ŁUKASZZIELIŃSKI444M 67TARNOWSKIE GÓRY 00:06:4704:14
73KRZYSZTOFFRĄCZEK227M 68BYTOM 00:06:4704:14
74KRZYSZTOFNOCOŃ288M 69TARNOWSKIE GÓRY 00:06:4704:14
75GRZEGORZZADĘCKI329M 70ORZECHMOSIR RADZIONKÓW00:06:4804:15
76DAWIDSOBCZYK445M 71BRYNEKDAVIDS CAMSTUDIO00:06:4904:15
77ZBYSZEKSIEJA483M 72PIEKARY ŚLLECYMY DURŚ00:06:5004:16
78MARCINBENDKOWSKI424M 73RADZIONKÓW 00:06:5004:16
79SZYMONMALOK431M 74RADZIONKÓW 00:06:5004:16
80KAROLINAPIĘKOŚ374K6 RADZIONKÓW1LO IM JANA SMOLENIA00:06:5104:16
81DANIELHAJDA 426M 75RADZIONKÓW 00:06:5104:16
82RAFAŁ SZCZEPAŃSKI307M 76BYTOMOPEL ACTIV TEAM00:06:5204:17
83PIOTRWÓJCIK323M 77PIEKARY ŚLĄSKIEMEBLE KEFA00:06:5204:17
84SEBASTIANFREJ228M 78RADZIONKÓW 00:06:5304:18
85MICHAŁKAPICA248M 79RADZIONKÓWMAŁY ŚLĄSK00:06:5604:20
86ADAMSTAŃCZYK 452M 80RADZIONKÓW 00:06:5704:20
87KRZYSZTOF PAKUŁA417M 81RADZIONKÓW 00:06:5804:21
88ADRIAN STASICZEK456M 82BYTOMWATAHA TEAM00:07:0104:23
89MARCELCHUDZIK210M 83RADZIONKOWMAŁY ŚLĄSK00:07:0304:24
90ADRIAN WOŹNIAK534M 84PIEKARY ŚLĄSKIE 00:07:0304:24
91MARCINWAWER320M 85RDZIONKÓWLET'S WOD RADZIONK?W00:07:0504:25
92PIOTRMARYNIAK 266M 86BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:07:0504:25
93ADAMSZASTOK422M 87RADZIONKÓW 00:07:0704:26
94WOJCIECHKONOPKA402M 88RADZIONKÓWGOŁYMBIORZE00:07:1004:28
95ZBIGNIEW PASTERNAK 435M 89GLIWICE OPEL ACTIVE TEAM00:07:1104:29
96SZYMONNIEWIADOMSKI286M 90RADZIONKÓW 00:07:1104:29
97MICHAŁROSŁANIEC411M 91TARNOWSKIE GÓRYFOREST RUN00:07:1204:30
98MICHAŁTATERKA462M 92RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:07:1304:30
99ALAN RÓŻYCKI412M 93ORZECH 00:07:1304:30
100SEBASTIANMATEJA267M 94RADZIONKÓW 00:07:1404:31
101ROMANROŻEK420M 95TARNOWSKIE GÓRY 00:07:1504:31
102SŁAWOMIR GMEREK405M 96BYTOMMEBLE KEFA00:07:1604:32
103ARTURŁUKAWSKI416M 97RADZIONKÓW 00:07:1904:34
104MARTYNAMARYNIAK432K7 BYTOMCIDRY LOTAJOM00:07:2004:35
105MARCINWYRWOL325M 98RADZIONKÓWOLDBOJE MAŁY ŚLASK00:07:2004:35
106KRZYSZTOFSUKIENNIK305M 99GLIWICE 00:07:2104:35
107KONRADKAMIŃSKI246M 100RADZIONKÓW 00:07:2204:36
108JANPAC295M 101BYTOMCIDRY LOTAJOM00:07:2304:36
109MARIAN SWATEK 407M 102RADZIONKÓW CIDRY LOTAJOM 00:07:2304:36
110MATEUSZKURDA387M 103RADZIONKÓW 00:07:2404:37
111DAWIDSOBOTA375M 104CHORZÓW 00:07:2504:38
112KATARZYNASZASTOK399K8 RADZIONKÓW 00:07:2504:38
113BARTOSZNIEWIADOMSKI 287M 105RADZIONKÓW 00:07:2604:38
114RAFAŁPRZYBYŁ410M 106RADZIONKÓW 00:07:2804:40
115JACEKKOZICKI528M 107BYTOMOCR POLSKA00:07:2904:40
116BARTOSZKUCHAREWICZ258M 108RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:07:3004:41
117SEBASTIANKRUPA255M 109ORZECHGOŁYMBIORZE00:07:3404:43
118MARCINOCHMAN458M 110RADZIONKÓW 00:07:3604:45
119ANTONIHORZELA239M 111RADZIONKÓW 00:07:3904:46
120PAWEŁJĘDRASIK522M 112RADZIONKÓW 00:07:4004:47
121JOZEFHAŃCZUR427M 113BYTOMB T M RUNNERS00:07:4004:47
122MIKOŁAJ MUSIOŁ 280M 114RADZIONKÓW MAŁY ŚLĄSK00:07:4204:48
123RAFAŁFLIGIER519M 115BYTOM 00:07:4304:49
124PIOTRRYRKO398M 116RADZIONKÓW 00:07:4304:49
125KATARZYNA LESISZ 409K9 ZABRZE 00:07:4404:50
126EWELINAMARYNIAK368K10 BYTOM 00:07:4404:50
127ZOSIAKOZICKA527K11 BYTOMOCR POLSKA00:07:4404:50
128PAWEŁ ZAJĄCZKOWSKI380M 117WOŹNIKILET'S WOD RADZIONKÓW00:07:4404:50
129NATASZA DEREŃ-HALCZOK447K12 BYTOMFINANSE Z LUDZKĄ TWARZĄ00:07:4404:50
130JANUSZJURASZEK389M 118RADZIONKÓWLET'S WOD RADZIONK?W00:07:4404:50
131DAWID TOMCZYK315M 119RADZIONKÓW 00:07:4804:52
132PATRYCJAGRYBOŚ360K13 RADZIONKÓW 00:07:4804:52
133WOJCIECHCIESZYŃSKI 396M 120TARNOWSKIE GÓRY RUCH RADZIONKÓW00:07:4904:53
134ANDRZEJPIONTEK394M 121BYTOMCIDRY LOTAJOM00:07:4904:53
135MIROSŁAW DRAGON 408M 122TARNOWSKIE GÓRY 00:07:5004:53
136KAROLINABANDURA203K14 ZAWIERCIEHAGER SPORT TEAM00:07:5104:54
137AGNIESZKADMOCHOWSKA413K15 RADZIONKÓW 00:07:5204:55
138MAREKHUS240M 123PIEKARY ŚLĄSKIEHUSARSKI00:07:5404:56
139JAKUB ZIELIŃSKI 383M 124TARNOWSKIE GÓRY SMS RADZIONKOW 00:07:5404:56
140BARBARAKARWAT363K16 RADZIONKÓW 00:07:5504:56
141DANUTAGÓRECKA232K17 RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:07:5604:57
142PATRYCJA KNEBEL365K18 ZABRZE 00:07:5604:57
143WOJCIECHKLICA386M 125RADZIONKÓW 00:08:0005:00
144KINGAHARWIG415K19 RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:08:0005:00
145BERNADETA BOŻEK 208K20 BYTOM CIDRY LOTAJOM00:08:0105:00
146KARINASIWEK388K21 PIEKARY ŚLĄSKIE 00:08:0205:01
147MONIKAKLAKLA532K22 RADZIONKÓW 00:08:0205:01
148MILENAMAZUR-RUBINSKA271K23 BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:08:0305:01
149PIOTRCIEŚLA216M 126RADZIONKÓW 00:08:0405:02
150TOMASZMACHOŃ384M 127RADZIONKÓW 00:08:0405:02
151BOGNAGAWRON535K24 PIEKARY ŚLĄSKIE 00:08:0405:02
152TOMASZ TERECH484M 128RADZIONKÓW TOURSPORT RUNNING TEAM00:08:0505:03
153AGNIESZKAMARKER-DZIUBOSZ390K25 BYTOM 00:08:0505:03
154MICHAŁGWÓŹDŹ351M 129BYTOM 00:08:0605:03
155RAFAŁ SZYMSKI 378M 130RADZIONKOW 00:08:0605:03
156KATARZYNAMIŚ403K26 RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:08:0705:04
157JANUSZDUBIEL529M 131TARNOWISKIE GÓRY 00:08:0705:04
158ANETTAGRAŻYŃSKA234K27 PIEKARY ŚLĄSKIE 00:08:0805:05
159STEFANCZAJA218M 132NAKŁO ŚLĄSKIE 00:08:1005:06
160JAKUB SZYDŁO 526M 133BYTOMSMS RADZIONKOW 00:08:1105:06
161ROBERT MYRCIK357M 134RADZIONKÓW GOŁYMBIORZE00:08:1305:08
162ALICJASZLĘK309K28 RADZIONKÓW 00:08:1305:08
163JANHAŃCZUR237M 135BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:08:1405:08
164MAGDALENAKLIMASARA364K29 KATOWICELECYMY DURŚ00:08:1405:08
165WOJCIECHCIEŚLA217M 136RADZIONKÓW 00:08:1505:09
166IZABELA ZARAŃSKA443K30 BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:08:1505:09
167ALEKSANDERHALCZOK354M 137BYTOMFINANSE Z LUDZKĄ TWARZĄ00:08:1805:11
168MARIAZAJĄC359K31 RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:08:1805:11
169TOMASZDALIBÓG525M 138RADZIONKÓWROJCA BASKET00:08:1805:11
170KAROLINALETOCHA-TERECH366K32 RADZIOKOW 00:08:1905:11
171MAGDALENASZYMSKA377K33 RADZIONKÓW 00:08:2105:13
172IRENAJANOSZKA518K34 00:08:2505:15
173MARIANJANOSZKA244M 139RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:08:2505:15
174PATRYCJAHOLEWA362K35 RADZIONKÓW 00:08:2605:16
175PIOTRSTASICZEK395M 140BYTOMWATAHA TEAM00:08:3005:18
176DANKAMAZUR369M 141KALETYO CO BIEGA W KALETACH00:08:3005:18
177EWASZUSTER-KURZ 385K36 KATOWICE 00:08:3205:20
178BOŻENA PIONTEK 436K37 BYTOM CIDRY LOTAJOM00:08:3305:20
179MONIKAGRYZAK361K38 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 00:08:3405:21
180IWONAWRĘCZYCKA463K39 KALETYO CO BIEGA W KALETACH00:08:3505:21
181AGATA GRZEJDZIAK338K40 BYTOMGOŁYMBIORZE 00:08:3505:21
182ADAMSZYDŁO 346M 142BYTOMROJCA BASKET 00:08:3505:21
183ANNAKANDORA247K41 RADZIONKOW 00:08:3705:23
184PATRYCJACICHY213K42 RADZIONKÓW 00:08:3805:23
185MONIKASTELMASZYK302K43 RADZIONKÓW 00:08:3905:24
186ANNADOBRAS391K44 RADZIONKÓW 00:08:4105:25
187ALEKSANDRASZYDŁO 524K45 BYTOMUKS GWIAZDA TG00:08:4105:25
188ELAMACIEJEWSKA SIWY352K46 RADZIONKÓW 00:08:4205:26
189DAWIDKUPSKI516M 143 00:08:4205:26
190ALEKSANDRAZAJĄCZKOWSKA326K47 TARNOWSKIE GÓRYLET'S WOD RADZIONK?W00:08:4205:26
191JOANNAHAJDA425K48 RADZIONKÓW 00:08:4305:26
192LESZEK SUDER439M 144RADZIONKÓWLABA RADZIONKÓW00:08:4505:28
193IZABELAWYCZYDŁO538K49 RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:08:4805:30
194MARCINKRZEMIŃSKI256M 145TARNOWSKIE GÓRY 00:08:4805:30
195MARTASZYDŁO 523K50 BYTOMSIKRET GLIWICE00:08:4905:30
196TOMASZJAROSZ506M 146BYTOM 00:08:4905:30
197MARCJANNALANGOŚ259K51 BYTOMCROSSFIT MUSA00:08:4905:30
198JULIA KOLODZIEJ341K52 BYTOM 00:08:5105:31
199PAWEŁJONCZYK 245M 147RADZIONKÓW GOŁYMBIORZE00:08:5105:31
200KLAUDIAJASINSKA 340K53 BYTOM 00:08:5205:32
201ALICJA CICHY212K54 RADZIONKÓW 00:08:5305:33
202CELINACIEŚLA214K55 RADZIONKÓW 00:08:5305:33
203GRAŻYNALUCIK262K56 BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:08:5305:33
204MONIKASZALACKA306K57 GLIWICE 00:08:5305:33
205DARIUSZMATUĆ270M 148BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:08:5305:33
206KRZYSZTOFSORYCHTA301M 149RADZIONKÓW 00:08:5405:33
207ANNAFREJ392K58 RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:08:5405:33
208ANNA PASTERNAK372K59 GLIWICEOPEL ACTIVE TEAM00:08:5405:33
209MARTYNAMICHALIK515K60 PIEKARY ŚLĄSKIEPCK BYTOM00:08:5705:35
210JÓZEFKORPAK335M 150RADZIONKÓW 00:08:5705:35
211ADAMAMBROŻY336M 151BYTOM 00:08:5705:35
212AGNIESZKAPACYNA PRZYBYLAK296K61 MYSZKOWICE 00:08:5805:36
213PAWEŁKOWOLIK254M 152RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:08:5905:36
214ANDRZEJKOWOLIK253M 153RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:08:5905:36
215ALEKSANDRAMATUĆ269K62 BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:09:0705:41
216KLAUDIA MORAWIEC278K63 RADZIONKÓW 00:09:0905:43
217MARIANMATONIA268M 154RADZIONKÓW 00:09:1205:45
218JOANNAGRYBOŚ235K64 RADZIONKÓW 00:09:1305:45
219AGNIESZKAKOWOLIK252K65 RADZIONKÓW 00:09:1305:45
220AGNIESZKAWASILEWSKA-BAZAN507K66 BYTOM 00:09:1505:46
221MIKOŁAJKONIK401M 155RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:09:1605:47
222IZABELATOBOR311K67 RADZIONKÓW 00:09:2005:50
223BARBARAOCHOJSKA-KUBIK290K68 NAKŁO ŚLĄSKIE 00:09:2105:50
224BRYGIDAJACHIMCZYK400K69 RADZIONKÓW 00:09:2405:52
225MAREKZAJĘCKI382M 156BYTOMCIDRY LOTAJOM00:09:2505:53
226ADAMKUCHAREWICZ257M 157RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:09:2705:54
227KAROLINAHUS241K70 BYTOMHUSARSKI 00:09:2805:55
228ANETA CHUDZIŃSKA 211K71 BYTOM 00:09:2805:55
229ALEKSANDRAKLICA250K72 RADZIONKÓW 00:09:3305:58
230MACIEJŁAZOWSKI343M 158BYOM 00:09:3505:59
231GABRIELATOBOR310K73 RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:09:3505:59
232KATARZYNA MAJZA350K74 42-690CIDRY LOTAJOM00:09:3706:00
233AGNIESZKAGOLUS230K75 RADZIONKÓW 00:09:3706:00
234STANISŁAWROSÓŁ514M 159BYTOM 00:09:3806:01
235AMELIAAMBROŻY337K76 BYTOM1LO IM JANA SMOLENIA00:09:3806:01
236EDYTASOREMSKA345K77 RADZIONKÓW 00:09:3806:01
237EWAZAJĘCKA381K78 BYTOM 00:09:4006:02
238KRZYSZTOFCZAJKA219M 160TARNOWSKIE GÓRY 00:09:4106:03
239MAGDALENACZAJKA220K79 TARNOWSKIE GÓRY 00:09:4106:03
240URSZULAURBANIK513K80 PIEKARY ŚLĄSKIEPCK BYTOM00:09:4706:06
241MARTYNAMYRCIK281K81 RADZIONKÓW GOŁYMBIORZE 00:09:4906:08
242DOMINIKATOBOR344K82 RADZIONKÓW 00:09:5006:08
243JUSTYNA SZULC339K83 RADZIONKÓW 00:09:5006:08
244FRANCISZEKJOCHLIK509M 161RADZIONKÓW 00:09:5106:09
245DANUTA FILIPCZYK226K84 BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:09:5106:09
246SEBASTIANDZIUBEK225M 162ORZECHCIDRY LOTAJOM00:09:5306:10
247KSAWERYMITAS276M 163RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:09:5906:14
248DAMIANMITAS275M 164RADZIONKÓW 00:10:0006:15
249ANNAMUSIEDLAK279K85 TARNOWSKIE GÓRY 00:10:0106:15
250SYLWIAPIĘKOŚ330K86 RADZIONKÓW 00:10:0106:15
251KACPERJOCHLIK508M 165RADZIONKÓW 00:10:0206:16
252TOMASZOKROSKOWICZ294M 166RADZIONKÓW 00:10:0206:16
253MAREKSOBIESKI349M 167TYCHY 00:10:0306:16
254JOANNADON221K87 RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:10:0406:17
255BEATAURUPA505K88 ORZECH 00:10:0606:18
256SŁAWOMIR TRELA 317M 168BYTOM 00:10:0706:19
257ANETA MORAWIEC277K89 RADZIONKÓW 00:10:0706:19
258JANINACIEŚLA215K90 RADZIONKÓW 00:10:0906:20
259MIROSŁAW STWORA303M 169RADZIONKÓW 00:10:1206:22
260FRANCISZEKOKROSKOWICZ293M 170RADZIONKÓW 00:10:1706:25
261EDYTATYLKA358K91 RACIBÓRZ 00:10:2206:28
262JUSTYNADZIUBEK224K92 ORZECHCIDRY LOTAJOM00:10:2306:29
263ANNATRELA 316K93 BYTOM 00:10:2306:29
264MARTYNAKOZIOŁEK430K94 TARNOWSKIE GÓRY 00:10:3106:34
265MAGDALENA ALEKSY202K95 RADZIONKÓW 00:10:3306:35
266MARZENANIEJODEK283K96 RADZIONKÓW 00:10:3406:36
267AGATA LIZAK260K97 BYTOMOLDBOJE MAŁY ŚLASK00:10:3806:38
268BEATAHOJKA238K98 RADZIONKÓW 00:10:4906:45
269BARBARABOCHNIA331K99 RADZIONKÓW 00:10:5106:46
270PAULINAKOZIOŁEK 342K100 PIEKARY ŚLĄSKIE 00:10:5306:48
271CELINAKOZIOŁ521K101 RADZIONKÓW 00:10:5406:48
272PAULINAMATEJA512K102 RADZIONKÓW 00:11:0406:55
273AGNIESZKAMATEJA511K103 00:11:1407:01
274TOMASZMICHALSKI274M 171RADZIONKÓW 00:11:1707:03
275MIŁOSZMICHALSKI273M 172RADZIONKÓW 00:11:1707:03
276EMILIAMORAWIEC537K104 RADZIONKÓW 00:11:4907:23
277KATARZYNALIZAK261K105 BYTOMOLDBOJE MAŁY ŚLASK00:12:2707:46
278ANETAŁAPSKA-SOBOTA367K106 CHORZÓW 01:05:3203:27
279JAKUB PALECZNY297M 173BYTOMOLDBOJE MAŁY ŚLASK
280PRZEMYSŁAW SZKLARSKI 440M 174RADZIONKÓW LET'S WOD RADZIONK?W