TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
Pierwsza Mila dla Marty
Organizator:Stowarzyszenie Cidry Lotajom Radzionków
Data:24.11.2019
Miejsce:Radzionków
Dystans:NW
 

    

      
 
MCEIMIĘNAZWISKONRPŁEĆKMMIEJSCOWOŚĆKLUBCZAS NETTOMIN/KM
1PAWEŁSŁUPIANEK105M 1KATOWICEKATOWICKI NORDIC WALKING00:09:2305:51
2MARIAN MAŁKA106M 2GLIWICE 00:09:4806:07
3JOANNA KOŁODZIEJ 15K1 RUDA ŚLĄSKA STADION ŚLĄSKI 00:09:5306:10
4RYSZARDKŁYŚ104M 3GLIWICE 00:10:0206:16
5TADEUSZWILK115M 4SOSNOWIEC 00:10:3606:37
6SYLWIA LIBARDI-KŁYŚ101K2 GLIWICE 00:11:0006:52
7PIOTRSKRZĄTEK89M 5TARNOWSKIE GÓRY 00:11:0706:56
8ADRIAN DZIACKO 9M 6BYTOM 00:11:1907:04
9ALEKSANDRATAISNER36K3 RUDA ŚLĄSKANORDIC TEAM RUDA ŚLĄSKA00:11:2207:06
10SONIASŁUPIANEK97K4 KATOWICEKATOWICKI NORDIC WALKING00:11:2507:08
11ADRIANMARKS94M 7BYTOM 00:11:2807:10
12DOROTA MARKS92K5 BYTOM 00:11:2807:10
13KORNELIACZEMPIK5K6 CHORZÓW STADION ŚLĄSKI00:11:3207:12
14KRZYSZTOFADAMSKI1M 8BOBROWNIKIBOBRY WALKING00:11:4107:18
15BARTOSZKULIK99M 9RADZIONKÓW 00:11:4207:18
16DARIUSZ MRÓZ22M 10RADZIONKÓW 00:11:4807:22
17ILONASZENDZIELORZ35K7 RUDA ŚLĄSKASTADION ŚLĄSKI00:11:4907:23
18ALEKSANDRADRYGALSKA91K8 BĘDZINKIJE W DOBRYCH RĘKACH00:11:5007:23
19URSZULAGRZENIA75K9 BYTOMCIDRY LOTAJOM00:11:5807:28
20AGATAOGRODNIK86K10 DOBIESZOWICEBOBRY WALKING00:12:0007:30
21ARKADIUSZHUTTA58M 11RADZIONKÓW 00:12:0107:30
22GRAŻYNAZIELIŃSKA87K11 DOBIESZOWICEBOBRY WALKING00:12:0607:33
23MARIAANYŻ102K12 BĘDZINKIJE W DOBRYCH RĘKACH00:12:0707:34
24STANISLAWDROZD8M 12BYTOM 00:12:0807:35
25ANIELACZEMPIK4K13 CHORZÓWSTADION ŚLĄSKI00:12:0807:35
26KRYSTYNABIEDRA90K14 BĘDZINKIJE W DOBRYCH RĘKACH00:12:1207:37
27AGNIESZKAGĄSEWICZ - FILIPIAK96K15 TARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICA00:12:1307:38
28RYSZARDNIESŁONY23M 13CHORZÓW STADION ŚLĄSKI00:12:1407:38
29BARBARAJEZUSEK12K16 RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACH00:12:1707:40
30KRYSTIAN LUDYGA 69M 14BYTOM 00:12:2307:44
31AGNIESZKAMIKLAS-KOŻUSZEK95K17 BĘDZINAKTYWNE KIJANKI GRODZIEC00:12:2407:45
32JOANNAKOŚCIEŃ76K18 BYTOM 00:12:2607:46
33ZYGMUNTZAWADZKI93M 15BYTOM CIDRY LOTAJOM00:12:3007:48
34LUCYNASKRZĄTEK73K19 TARNOWSKIE GÓRY 00:12:3707:53
35PIOTRSOMIAK33M 16TARNOWSKIE GÓRY 00:12:4007:55
36AGATAŻELAZKO72K20 PIEKARY ŚLĄSKIE 00:12:4607:58
37IRENA MAŁKA85K21 GLIWICE 00:12:4707:59
38ANNAWYRWOL46K22 RADZIONKÓWOLDBOJE MAŁY ŚLASK00:12:5108:01
39BEATASORYCHTA34K23 RADZIONKÓW 00:12:5208:02
40IWONAJUREK110K24 BYTOMRUSZ TYŁEK00:12:5208:02
41ZOFIA NOWAK70K25 BYTOM 00:12:5308:03
42MARTA SOMIAK32K26 TARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICA00:12:5508:04
43ANNADOBIES6K27 BYTOM 00:12:5608:05
44MAURYCYKOŻUSZEK98M 17BĘDZIN AKTYWNE KIJANKI GRODZIEC00:13:0008:07
45AGNIESZKAHUTTA57K28 RADZIONKÓW 00:13:0008:07
46BEATAHORYŃ109K29 BYTOMRUSZ TYŁEK00:13:0808:12
47DAMIANMITAS21K30 RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:13:0808:12
48BARBARAPOPŁAWSKA-MIŚ29K31 BYTOMSROKA TEAM00:13:1308:15
49JOANNANOWAK25K32 RADZIONKÓW CIDRY LOTAJOM00:13:1608:17
50BARBARA ZIENTEK 88K33 RADZIONKÓW CIDRY LOTAJOM00:13:1608:17
51KRYSTYNARZEPECKA-KLOC61K34 BYTOM 00:13:1908:19
52GRAŻYNASIWCZYK31K35 PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:13:2008:20
53WOJCIECHDUDKIEWICZ84M 18TARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICA00:13:2008:20
54URSZULA ODACHOWSKA71K36 BYTOM 00:13:2008:20
55SYLWIAWYLĘŻEK45K37 BYTOM 00:13:2008:20
56MAGDALENAMAŚLANKIEWICZ20K38 RADZIONKÓW 00:13:2308:21
57MAŁGORZATACIESZYŃSKA-SOKOŁOWSKA56K39 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 00:13:2308:21
58KATARZYNAGWÓŻDŻ108K40 RADZIONKÓW RUSZ TYŁEK00:13:2308:21
59AGNIESZKA KRYSIK-SYREK 59K41 GORZÓW 00:13:3108:26
60LILIANNAZAWADZKA49K42 BYTOMCIDRY LOTAJOM00:13:3308:28
61ANNADUDKIEWICZ83K43 TARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICA00:13:3408:28
62ANDRZEJGLIMOS51M 19GLIWICE 00:13:3608:30
63MILENA TAISNER 39K44 RUDA ŚLĄSKA NORDIC TEAM RUDA ŚLĄSKA00:13:3608:30
64MACIEJGWÓŻDŻ107M 20RADZIONKÓW RUSZ TYŁEK00:13:3708:30
65KRYSTYNADROZD7K45 BYTOMCIDRY LOTAJOM00:13:4108:33
66JERZYSOKÓŁ77M 21MALECCIDRY LOTAJOM00:13:4408:35
67MARTYNAWYRWOL47K46 RADZIONKÓWOLDBOJE MAŁY ŚLASK00:13:4508:35
68DOROTAMANSFELD65K47 TARNOWSKIE GORYNORDICUS STRZYBNICA00:13:5108:39
69ARTURGRZEBIELA67M 22TARNOWSKIE GORYNORDICUS STRZYBNICA00:14:0008:45
70JOANNAKUCHAREWICZ17K48 RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:14:0508:48
71JOANNAKOSMALA JASKÓLSKA16K49 TARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICA00:14:0508:48
72MARIAMROWIEC80K50 BYTOMSTADION ŚLĄSKI00:14:1008:51
73HALINAKALAGA74K51 BYTOM 00:14:1308:53
74EWAJURECZKO-GRZEBIELA66K52 TARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICA00:14:1508:54
75TOMASZKLOC79M 23BYTOM 00:14:1908:56
76MAŁGORZATAPILARSKA28K53 BYTOM 00:14:2509:00
77BEATA OZIMEK27K54 BYTOM 00:14:3109:04
78SYLWIA ZIELIŃSKA 103K55 TARNOWSKIE GÓRY 00:14:3409:06
79JADWIGAZAJĄC64K56 RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM00:14:3709:08
80ANNAGRABOWSKA81K57 BYTOMBOBRY WALKING00:14:3809:08
81ELŻBIETAGĘBSKA78K58 BĘDZINKIJE W DOBRYCH RĘKACH00:14:4009:10
82BOŻENA WALL42K59 BYTOMNIEZRZESZONA00:14:4009:10
83DANUTASZALA63K60 TARNOWSKIE GÓRY 00:14:4109:10
84KATARZYNA NOWAK82K61 BĘDZINAKTYWNE KIJANKI GRODZIEC00:14:4909:15
85JERZY ŁĄCZYK 19M 24CZELADŹ OPTYKA K.M. SZCZERBA00:14:5309:18
86IWONASOKOŁOWSKA62K62 MIKOŁÓW 00:14:5809:21
87AGNIESZKAGLIMOS50K63 GLIWICE 00:15:0009:22
88BARBARA ŁĄCZYK 18K64 CZELADŹ OPTYKA K.M. SZCZERBA00:15:0909:28
89ANETA NOLBERT52K65 ZABRZE 00:15:1409:31
90DOROTAHAJDA116K66 RADZIONKÓW 00:15:1809:33
91BOGUSŁAWANOWAK24K67 RADZIONKÓW 00:15:1909:34
92JOANNAAMBROŻY55K68 BYTOM 00:15:4409:50
93KRYSTYNA WILCZEK43K69 WIESZOWAOLDBOJE MAŁY ŚLASK00:15:4509:50
94LIDIAREKUS30K70 BYTOM 00:15:4509:50
95BRYGIDAKANDORA14K71 RADZIONKÓWMDT00:15:4609:51
96ANNASZYDŁO111K72 00:15:4709:51
97JUSTYNAJURASZEK13K73 RADZIONKÓW 00:16:0510:03
98ANNAKRUSIEC53K74 BĘDZIN 00:16:1510:09
99BRONISŁAWACICHY2K75 RADZIONKÓW 00:16:1610:10
100MARZENA ZAWADZKA-KLOSKA 54K76 BYTOMCIDRY LOTAJOM00:16:2010:12
101TYMOTEUSZTAISNER38M 25RUDA ŚLĄSKA NORDIC TEAM RUDA ŚLĄSKA00:16:5410:33
102DOMINIKKOŻUSZEK68M 26BĘDZIN AKTYWNE KIJANKI GRODZIEC00:17:0610:41
103TOMASZTAISNER37M 27RUDA ŚLĄSKANORDIC TEAM RUDA ŚLĄSKA00:17:1010:43
104IRENAZAWADZKA48K77 BYTOM CIDRY LOTAJOM00:17:5111:09