TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
Półmaraton Zimowy i bieg towarzyszące
Organizator:MEvents
Data:05.01.2020
Miejsce:Sosnowiec
Dystans:21km
 

    

      
 
MCEIMIĘNAZWISKONRPŁEĆKMMIEJSCOWOŚĆKLUBKAT. WIEK.MCE KAT. WIEK.CZAS BRUTTOCZAS NETTOMIN/KM
1ADRIANWOJTACHA90M 1OLKUSZKS OLKUSZM1101:19:1401:19:1403:45
2NORBERTJACHYMCZYK60M 2JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOM2101:26:0101:26:0104:04
3MAREKŻABA113M 3SOSNOWIECVEGE RUNNERSM2201:26:5001:26:5004:06
4BŁAŻEJHORZELA52M 4RADZIONKÓWBETA-TRANSM1201:28:5901:28:5904:13
5WOJCIECHKAŁUS92M 5KATOWICEROZBIEGANA LIGOTAM1301:29:4201:29:4204:15
6MATEUSZMUSKAŁA114M 6CHORZÓWHURAGAN LIGOTAM1401:30:2001:30:2004:16
7PAWEŁWRÓBEL89M 7KATOWICENA BANI WYBIEGANIM1501:30:4901:30:4904:18
8RADOSŁAWKAWCZYŃSKI131M 8SOSNOWIEC M2301:30:5001:30:4904:18
9PIOTRPYTEL101M 9GŁUCHOŁAZYWIERUSZOWSKI KLUB KOLARSKIM1601:30:5001:30:5004:18
10SANDRAMIKOŁAJCZYK108K1 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESILESIA RUNNERS CLUBK2101:34:4401:34:4204:29
11MARCINURBAŃCZYK110M 10SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESILESIA RUNNERS CLUBM1701:35:4301:35:4104:32
12MARCINJAMROŻY48M 11SOSNOWIECMARELLI SOSNOWIEC POLANDM2401:36:2301:36:2304:34
13ZBIGNIEWHASIK72M 12SOSNOWIEC M3101:37:4101:37:4104:37
14MICHAŁMACIEJOWSKI15M 13ŚWIĘTOCHŁOWICE M1801:38:3401:38:2904:40
15KAZIMIERZSZUMLIŃSKI66M 14DĄBROWA GÓRNICZA M2501:39:1001:39:0104:41
16PAWEŁCIEŚLIK87M 15SOSNOWIECPO ROBOCIEM2601:39:1901:39:1204:42
17MICHAŁPODSTAWSKI49M 16RUDA ŚLĄSKA M1901:40:1501:40:0804:44
18MARIUSZTRZCIONKOWSKI111M 17OLKUSZOSV TEAM OLKUSZM2701:41:0701:41:0404:47
19SŁAWOMIRHAŁGAS93M 18BĘDZINMARELLI SOSNOWIEC POLANDM2801:41:5401:41:4804:49
20JANZBORUCKI55M 19KRAKOWERT MIND OVER MATTERM2901:42:1401:42:1204:50
21ALEKSANDERCZUK95M 20ZABRZEG#TEAMCZUKM11001:42:4601:42:4604:52
22PIOTRBUCKI122M 21WADOWICEOGÓRYM11101:44:0201:43:5704:55
23MATEUSZCABAN120M 22OŚWIĘCIMOGÓRYM11201:44:0201:43:5704:55
24HENRYKZORAN102M 23RUDA ŚLĄSKAPANDA TEAMM3201:45:2001:45:1804:59
25KAMILKASPER88M 24SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE M11301:48:0501:48:0305:07
26BOGDANGODLEWSKI45M 25DĄBROWA GÓRNICZA M3301:48:2101:48:1805:08
27BOGDANGAWEŁ21M 26OŚWIĘCIM-ZABORZEFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY-ZDRÓJM3401:48:4901:48:4905:09
28PAWEŁBIELIK91M 27KATOWICE M21001:49:4201:49:4005:11
29WOJCIECHKRĘŻEL62M 28SOSNOWIEC M21101:50:1701:50:0605:13
30SŁAWOMIRFLORKIEWICZ30M 29SOSNOWIEC M3501:50:5301:50:5105:15
31GRZEGORZARMATYS85M 30DĄBROWA GÓRNICZAORANGE POLSKAM3601:51:5801:51:2305:16
32ŁUKASZDZIANO107M 31SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAMM21201:51:5401:51:4705:17
33DAMIANDUDEK127M 32DĄBROWA GÓRNICZA M21301:52:0701:51:5605:18
34MICHAŁDUDA40M 33MIKOŁÓW M11401:52:0601:52:0005:18
35DAMIANFOKS13M 34WARSZOWICERUNTEAM PAWŁOWICEM3701:52:0301:52:0205:18
36MARIUSZIZDEBSKI50M 35OLKUSZOSV TEAMM21401:52:0901:52:0505:18
37WALDEMARBATOR2M 36DĄBROWA GÓRNICZA M21501:53:0301:52:0905:18
38PAWEŁOWCZAREK59M 37BIELSKO-BIAŁA M21601:52:3101:52:2205:19
39ŁUKASZBAJOREK3M 38GLIWICE M21701:52:2601:52:2305:19
40ADRIANNAMEGGER37K2 MIKOŁÓW K1101:52:3201:52:2605:19
41ANDRZEJTRELA84M 39PIASKIGRANDPAGANGM21801:52:2701:52:2705:19
42ALEKSANDRAJANASIK57K3 MIKOŁOWA K2201:52:3401:52:2805:19
43KRZYSZTOFHELBIN18M 40DĄBROWA GÓRNICZA M21901:53:1001:53:0605:21
44ARADIUSZŚLIWKA76M 41CIESZYNOLZA CIESZYNM22001:53:2701:53:2505:22
45MICHAŁLIPTAK58M 42KATOWICECARBON SILESIA SPORTM11501:54:4201:54:0805:24
46MARCINFLISZTA22M 43SOSNOWIEC M22101:55:1401:55:0905:27
47ARTURKALISZ35M 44MARCINKOWICE M22201:55:4301:55:3905:28
48MIŁOSZROCH115M 45DABROWA GORNICZASAINT-GOBAIN SQUADM22301:56:0401:55:5205:29
49MATEUSZTELECKI134M 46KATOWICE M11601:56:2601:55:5505:29
50RADOSŁAWGOŁKOWSKI133M 47ZAWIERCIE M22401:56:3901:56:1305:30
51ARTURWYSZYŃSKI135M 48SOSNOWIEC M22501:56:3901:56:3105:31
52BARTLOMIEJPASIERB69M 49BIERUŃ M11701:58:2701:58:1805:36
53MICHAŁTARGOŚ32M 50PIEKARY SLASKIE M22601:58:4001:58:2805:36
54MIŁOSZKOWALIK96M 51GLIWICE M11801:58:4901:58:4605:37
55SEBASTIANKANTOR26M 52NOWY SĄCZRUN 4 FUN TEAMM22701:59:3001:59:2605:39
56ANNAPOGRZEBA51K4 KATOWICE K2301:59:3901:59:3205:39
57MARCINRUSZKIEWICZ112M 53KATOWICEBUYERS’ WORLDM22802:00:1101:59:5505:41
58DARIUSZSTACHOWIAK73M 54MYSŁOWICE M22902:00:0702:00:0205:41
59ADAMPATOŁA77M 55SOSNOWIEC M3802:00:1402:00:0805:41
60LECHDENYSENKO4M 56KATOWICEOLDBOYS UNIWERSYTECKAM3902:00:2402:00:1005:41
61GRZEGORZBIGOS61M 57JAWORZNOGRAMMIM23002:00:4002:00:1105:41
62AGNIESZKASTRUK23K5 BĘDZINZDZIERAJ KAPCIEK2402:00:4702:00:4405:43
63SEBASTIANWÓJCIAK125M 58GDAŃSK M23102:01:1602:00:4705:43
64DAGNAWOJCIAK124K6 GDAŃSK K1202:01:1602:00:4705:43
65MARCINKOSIOREK46M 59KATOWICE M11902:01:1802:00:5905:44
66DAWIDFILUSZ56M 60RYBNIKSTUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKM12002:01:0802:00:5905:44
67KAMILHARASIMOWICZ12M 61WROCŁAWPRZECINAKIM12102:02:2202:02:0105:47
68LUDWIKKOZIOŁEK82M 62KATOWICE M31002:02:3202:02:0605:47
69MONIKAJACKOWSKA86K7 BEDZINBIEGOWA KUZNIAK2502:02:1402:02:0605:47
70NATALIAWALTER-DZIWAK27K8 TYCHY K2602:02:5202:02:4605:49
71JACEKOLBROMSKI67M 63DĄBROWA GÓRNICZA M12202:03:2402:02:5405:49
72WOJCIECHPALUCH11M 64MYSŁOWICEPRZECINAKIM12302:03:2702:03:0605:50
73MARIUSZKOTOWSKI25M 65BĘDZIN M23202:04:1402:03:2705:51
74MAREKWOCHNIK83M 66KATOWICECARBON OCR RACING TEAMM23302:05:3602:04:5905:55
75ALINANORAS100K9 IMIELINPWC SERVICE DELIVERY CENTERK2702:05:5702:05:3905:57
76ŁUKASZKRAWCZYK103M 67KATOWICESTUDIO GTS KATOWICEM23402:06:3702:05:5405:58
77LIGIAMYNARSKA104K10 BIELSKO-BIAŁADALEKO JESZCZE?K2802:06:2602:06:0805:58
78PATRYCJAOCHUDLO74K11 GLIWICE K1302:06:4302:06:3205:59
79MARIUSZKACZMARCZYK34M 68SIEMIANOWICE SLASKIEREXERM31102:07:1302:06:5706:01
80GRZEGORZWOJSA47M 69DĄBROWA GÓRNICZA M23502:07:4002:07:1306:01
81ZDZISŁAWAWOJSA24K12 DĄGROWA GÓRNICZA K2902:07:4002:07:1306:01
82AGNIESZKAHRYNISZYN64K13 ZABRZE K1402:07:5502:07:5006:03
83JAREKKLAR41M 70MIKOŁÓW M12402:08:5802:08:5106:06
84PAWEŁKARLIK43M 71KOBIÓRCARBON OCR RACING TEAMM23602:09:5502:09:2006:07
85ARKADIUSZKOPCIAK29M 72JAWORZNOSZALONE STPY JAWORZNAM23702:09:4102:09:3506:08
86KATARZYNASTOCHNIJ121K14 CHORZÓW K21002:10:5902:10:2406:10
87DARIUSZCUPIAŁ81M 73SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMM31202:10:4902:10:3906:11
88GRZEGORZŻYDEK99M 74ROCZYNY M31302:11:5102:11:3306:14
89KINGABADEK1K15 SOSNOWIEC K1502:12:0702:11:5106:14
90IZABELAFULARA10K16 KATOWICE K21102:12:3302:12:2206:16
91MARCINDĄBROWIAK128M 75SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECM23802:14:2702:14:1006:21
92MAŁGORZATALAL130K17 PYRZYCEPYRZYCE BIEGAJĄK3102:16:3002:15:5706:26
93PAWEŁ M.NOWAK7M 76PILCHOWICE M23902:16:3902:16:1206:27
94ADRIANNAWRÓBEL19K18 ŁAZY K21202:18:1802:17:5806:32
95BARBARAKISIELEWSKA8K19 ŁAZY K21302:18:5102:18:2906:33
96ANDRZEJSTAŃCZYK53M 77KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEM31402:19:2702:18:5306:34
97SŁAWOMIRSIARCZYŃSKI14M 78MYSŁOWICEKLUB BIEGACZY JYSKM24002:19:5802:18:5506:35
98JAROSŁAWBORYSZKO17M 79SOSNOWIEC M31502:19:0002:18:5606:35
99BOGDANKOWALCZYK9M 80WARSZAWAWARSZAWA-BRÓDNOM31602:19:3002:19:1606:36
100RUDOLFSOBIERAJSKI44M 81DĄBROWA GÓRNICZA M24102:19:4902:19:3206:36
101PIOTRSALBERT6M 82BYTOMOKIEM WILKAM31702:20:1402:20:0206:38
102KRZYSZTOFOPIELA39M 83RZESZÓW M12502:20:0902:20:0306:38
103PIOTRSOBOLEWSKI98M 84CZELADŹTOPO CZELADŹM31802:20:3402:20:2306:39
104MARCINBŁASZCZYK79M 85SOSNOWIEC M12602:21:2302:20:4306:40
105FILIPKACPROWSKI36M 86TYCHY M24202:21:2902:21:1506:41
106ZBIGNIEWGONSIOR132M 87BYTOM M24302:23:1102:22:3406:45
107JOANNAKOPEĆ65K20 PSARY K21402:23:0702:23:0706:47
108TOMEKHAJDUK116M 88SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE M24402:24:1902:23:4706:48
109KRZYSZTOFMIĘTKA16M 89KRAKÓW M24502:24:5102:24:1106:50
110MARCINKUBSKI75M 90TYCHY M24602:24:4002:24:2706:50
111ZDZISŁAWMAŁOLEPSZY33M 91ŁÓDŹJEDNOOSOBOWY TEAMM24702:26:0702:25:3106:53
112KAMILABRODZIŃSKA94K21 SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEM/BIEGOWA KUŹNIAK21502:25:5002:25:4106:54
113MILENAKALETA123K22 ZAWIERCIELEŚNI OLIMPIJCZYCYK21602:27:1102:27:1006:58
114ARKADIUSZKOPCIAK28M 92JAWORZNOSZALONE STOPY JAWORZNAM24802:30:0702:29:1807:04
115ALDONAKURKOWSKA38K23 CHORZÓWAUGUSTEAMK3202:31:0802:30:3407:08
116KAROLSTOCHNIJ118M 93CHORZÓW M12702:34:2302:33:4807:17
117RAFAŁDZIAGACZ20M 94BYTOM M12802:35:4202:35:2707:22
118RAFAŁKOHUT63M 95GORZÓW WIELKOPOLSKI M31902:36:3802:35:5607:23
119MARTAŚCIBISZ97K24 CZELADZTKKF SATURN CZELADZK21702:36:1502:36:1307:24
120MARCINGŁÓWKA117M 96RACIBÓRZINSTAL-TECH TEAMM24902:37:0002:36:3807:25
121GRZEGORZDROZDOWSKI31M 97KATOWICE M12902:37:1902:37:0007:26
122ROBERTPNIAK129M 98JAWORZNOSZALONE STOPY JAWORZNAM32002:38:2902:37:4007:28
123EWAKOŁODZIŃSKA126K25 GLIWICE K21802:39:1602:38:5507:31
124LILIANAWYKUCZ5K26 WOJKOWICE K21902:40:0502:39:5807:34
125JAKUBUHORCZAK68M 99BEDZIN M25002:40:3302:40:1607:35
126MAREKKLAR42M 100MIKOŁÓW M32105:18:4905:17:1215:02
127JANGAŁUK119M 101RACIBÓRZ M13005:40:0105:39:3816:05
128MARIOLACUPIAŁ80K27 SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMK3306:01:5906:01:4917:09