TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
Półmaraton Zimowy i bieg towarzyszące
Organizator:MEvents
Data:05.01.2020
Miejsce:Sosnowiec
Dystans:5km
 

    

      
 
MCEIMIĘNAZWISKONRPŁEĆKMMIEJSCOWOŚĆKLUBCZAS BRUTTOCZAS NETTOMIN/KM
1RAFAŁCZUBAK538M 1CHORZÓWCHORZOWSKI KLUB ROWEROWY00:21:3300:21:3204:18
2PIOTRBUJOK532M 2SOSNOWIEC 00:21:4500:21:4504:21
3KAROLRĄPAŁA549M 3JASŁOROWEREM PRZEZ JASŁO00:23:1300:23:0204:36
4DARIUSZWRZESIEŃ521M 4GLIWICE 00:23:1100:23:1104:38
5JAKUBMAZUR541M 5DĄBROWA GÓRNICZABENTELER00:23:3800:23:3804:43
6MARCINŁUKASZEWSKI543M 6DĄBROWA GÓRNICZA 00:23:5100:23:5104:46
7AGNIESZKAŁUKASZEWSKA542K1 DĄBROWA GÓRNICZA 00:25:2400:25:2405:04
8TOMASZBUJOK539M 7SOSNOWIEC 00:25:3200:25:3205:06
9WACŁAWKWIATKOWSKI517M 8BIELSKO-BIAŁABEKATHLON00:26:2800:25:5005:10
10FILIPJEŻEWSKI562M 9SOSNOWIECWIKING TEAM00:25:5100:25:5105:10
11ŁUKASZZIĘBA508M 10KATOWICE 00:26:2500:26:1605:15
12DOMINIKAODIAS558K2 KATOWICEHURAGAN LIGOTA00:26:2300:26:2305:16
13ŁUKASZKOWALEWSKI518M 11SOSNOWIEC 00:27:1700:27:1105:26
14DOMINIKDURCZAK522M 12KATOWICE 00:27:1400:27:1405:26
15JUSTYNACHRONOWSKA526K3 KATOWICE 00:27:2100:27:1905:27
16MARCINROSÓŁ536M 13SOSNOWIEC 00:27:4700:27:3705:31
17KRYSTIANSZLACHTA577M 14MYSŁOWICE 00:27:4600:27:4105:32
18ARTURSIEMION572M 15KATOWICE 00:27:5400:27:5005:34
19JACEKTORZEWSKI570M 16CZELADŹ 00:28:4100:28:1305:38
20DANIELTORZEWSKI563M 17CZELADŹ 00:28:4100:28:1405:38
21WOJCIECHSTACH501M 18SOSNOWIECSTACHU TEAM00:28:4100:28:3205:42
22PAWEŁSKAWIŃSKI512M 19TRZEBINIASIERSZANIE00:28:4100:28:3305:42
23ANNAŚLIWA502K4 DĄBROWA GÓRNICZAHDR WATAHA DĄBROWA GÓRNICZA00:28:5200:28:4105:44
24MATEUSZSTOKFISZ510M 20MYSŁOWICE 00:29:0800:29:0305:48
25KAROLSICHMA568M 21SWIETOCHLOWICE 00:29:2700:29:2205:52
26MARCINURBANKIEWICZ527M 22KATOWICE 00:29:2900:29:2905:53
27ARTURSKRABEL531M 23RYBNIKSTUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK00:29:5900:29:5105:58
28PAWEŁCAŁKA519M 24SOSNOWIEC 00:29:5600:29:5405:58
29WOJCIECHJURECZKA529M 25BIELSKO-BIAŁA 00:30:1900:30:0206:00
30KRZYSZTOFSROKA579M 26SOSNOWIEC 00:30:5400:30:0606:01
31KAROLINASROKA578K5 SOSNOWIEC 00:30:5400:30:0606:01
32DAWIDPOPOWICZ544M 27SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 00:30:2700:30:1406:02
33MARCINPRYK555M 28DĄBROWA GÓRNICZA 00:30:2900:30:1606:03
34KASIASZEWCZYK515K6 SOSNOWIECWIRUSY00:30:4000:30:1606:03
35JOANNAGĘBSKA559K7 SOSNOWIEC 00:31:2200:31:0706:13
36ANNAPRUKOP548K8 KATOWICE 00:31:1500:31:1306:14
37ZDZISŁAWTEPER546M 29SOSNOWIEC 00:31:4000:31:2906:17
38RAFAŁFRAŃCZAK552M 30STRZYŻOWICESWIECE-ZAPLONOWE.PL00:32:1200:31:4806:21
39KARINAFRAŃCZAK567K9 STRZYŻOWICESWIECE-ZAPLONOWE.PL00:32:2000:31:5506:23
40MARIUSZGILNER537M 31SOSNOWIECTELEGILIXTEAM00:32:1400:32:0206:24
41MAŁGORZATABURAKOWSKA506K10 SOSNOWIECZABIEGANI NAUCZYCIELE00:32:3200:32:0906:25
42KRZYSZTOFKULIK524M 32DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA MORSUJE00:32:3800:32:1106:26
43ANNASTOKFISZ511K11 MYSŁOWICE 00:32:2500:32:1806:27
44ALEKSANDRAKOŁODZIEJCZYK565K12 ŚWIĘTOCHŁOWICE#BYLEDOMETY00:32:3100:32:2106:28
45JAKUBWĄSIK528M 33CZELADŹDA VINCI TEAM00:32:5900:32:3006:30
46ANNASIKORA507K13 KRAKÓW 00:32:4400:32:3006:30
47ARTURWAWRZYNEK554M 34STRZELCE OPOLSKIE 00:32:5700:32:3206:30
48PATRYCJAMASTALERZ520K14 BIELSKO BIAŁA 00:33:1000:32:3206:30
49BARTOSZBIAŁAS516M 35BRUDZOWICEDEAF RUNNER00:33:1400:32:5206:34
50AGNIESZKAŚPIKOWSKA569K15 CHRZĄSTOWICE 00:33:3700:33:1206:38
51PRZEMYSŁAWOKOŃ547M 36KATOWICEMARELLI POLAND00:33:4300:33:1406:38
52TOMEKWACŁAWEK540M 37GLIWICE 00:33:4100:33:1706:39
53EWASZYMAŃSKA556K16 SOSNOWIEC 00:33:4100:33:3006:42
54KATARZYNAFORNALIK545K17 BĘDZINFORNALOSTEAM00:33:5800:33:3106:42
55KRZYSZTOFSKAWIŃSKI514M 38TRZEBINIASIERSZANIE00:33:5000:33:4306:44
56AGNIESZKASZLENDAK-KONOPKA574K18 CZELADZ 00:34:0700:33:5906:47
57MAREKFORNALIK571M 39BĘDZINFORNALOSTEAM00:34:1400:34:0306:48
58KLAUDIAJASIŃSKA503K19 BYTOM 00:34:4200:34:0306:48
59KAROLINASIWY534K20 BĘDZIN 00:34:3500:34:0406:48
60AGATAGRĘBSKA-BODZĘTA509K21 TRZEBINIA 00:34:1800:34:0906:49
61GRZEGORZTOMCZYK564M 40SOSNOWIECZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE00:35:0100:34:2906:53
62ANDRZEJGRABDA504M 41DĄBROWA GÓRNICZA 00:34:4000:34:3106:54
63MARTAMATUSZCZYK553K22 KATOWICE 00:34:5000:34:3406:54
64MICHAŁPARYŻ550M 42BĘDZIN 00:35:3700:34:3906:55
65BOŻENAKOZŁOWSKA533K23 ŚWIĘTOCHŁOWICE 00:35:3100:35:1207:02
66SONIAKOSIUR505K24 SOSNOWIECWALECZNE SERCA00:36:1600:35:3307:06
67JOANNAMARCINEK561K25 OŻAROWICEUKS OŻAROWICE00:35:5300:35:3707:07
68KATARZYNAKWIECIEŃ560K26 SIEWIERZANIMMALS/UKS OŻAROWICE00:35:5300:35:3807:07
69MARCINGRUSZCZYŃSKI573M 43KATOWICE 00:36:5400:36:0807:13
70GRAŻYNAPRZYŁUCKA557K27 PRECZÓWGRAMMI00:36:4400:36:2007:16
71TOMASZTREFFON525M 44GLIWICE 00:36:5500:36:2707:17
72DARIUSZDZIAŁOWSKI566M 45DĄBROWA GÓRNICZA 00:37:0500:36:3407:18
73JOANNAGOLIK551K28 BĘDZIN 00:38:4600:37:4807:33
74MAGDALENAKULIK523K29 DĄBROWA GÓRNICZA 00:38:4600:38:1907:39
75MARTAREJEK530K30 DĄBROWA GÓRNICZA 00:39:2300:39:1807:51
76MAGDALENASKAWIŃSKA513K31 TRZEBINIASIERSZANIE00:44:2800:44:1908:51
77JUSTYNATREFFON535K32 GLIWICE 00:45:5700:45:2809:05
78IGORSALBERT576M 46BYTOM 00:47:0200:46:4509:21
79BEATASALBERT575K33 BYTOMOKIEM WILKA00:47:0200:46:4509:21