TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
IX BIEG WALENTYNKOWY
Organizator:Stowarzyszenie Pogoria Biega w Dąbrowie Górniczej
Data:02.02.2020 r.
Miejsce:Dąbrowa Górnicza
Dystans:Bieg Indywidualny - 5,5 km
 

    

      
 
MCEIMIĘNAZWISKONRPŁEĆKMMIEJSCOWOŚĆKLUBCZAS BRUTTOCZAS NETTOMIN/KM
1RAFAŁFORMICKI66M 1ZAWIERCIECKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA00:17:3000:17:3003:10
2SYLWESTERKUSTER151M 2DĄBROWA GÓRNICZATRIATHLON X TEAM00:17:5300:17:5303:15
3ALEKSANDERZIĘBA329M 3STRZYŻOWICEKLUB SPORTOWY GMINY PSARY00:19:2800:19:2803:32
4SEBASTIANBARTOSIK22M 4WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI00:19:4700:19:4603:35
5DAMIANBRZEZIŃSKI33M 5WYSOKAFAST FOOT TEAM SIEWIERZ00:20:1200:20:1103:40
6JAKUBBEDNARZ25M 6DĄBROWA GÓRNICZAALCHEMIA BIEGANIA00:20:1400:20:1403:40
7DARIUSZWILK345M 7WAPIENNIK 00:20:1400:20:1403:40
8MATEUSZWAWOCZNY305M 8BIERUŃGALEN TEAM00:20:3500:20:3503:44
9SANDRAMICHALAK183K1 SOSNOWIECFIZJO SPORT SANDRA/ TRIATHLON X TEAM00:20:3800:20:3803:45
10RADOSŁAWKAWCZYŃSKI118M 9SOSNOWIECTEAM URODZENI BIEGACZE00:21:0500:21:0503:50
11TOMASZLACHETA156M 10DĄBROWA GÓRNICZA 00:21:0900:21:0803:50
12KAZIMIERZSZUMLIŃSKI287M 11DĄBROWA GÓRNICZA 00:21:1500:21:1303:51
13TOMASZPRZYBYLSKI232M 12DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEM00:21:4100:21:3703:56
14GRZEGORZCIECIAK46M 13ŻORYHRMAX ŻORY00:21:5800:21:5603:59
15MATEUSZKOPEĆ127M 14RYCZÓWEK 00:22:0100:21:5804:00
16ROMANZIELONKA328M 15BLACHOWNIABREMBO00:22:0600:22:0304:01
17DAMIANPOPEK227M 16BEDZINSAINT-GOBAIN SQUAD00:22:0700:22:0404:01
18NATALIAGRACZ83K2 ŚWIĘTOCHŁOWICEHERNIK TEAM00:22:1400:22:1404:02
19PIOTRRZEPKA250M 17ŚWIĘTOCHŁOWICEHERNIK TEAM00:22:1400:22:1404:02
20TOMASZEISLER62M 18CIĘCINASKLEPBIKER.PL00:22:4200:22:4204:07
21MICHAŁADAMCZYK13M 19OLKUSZMUKS ILKUS OLKUSZ00:22:4900:22:4804:08
22KONRADŁUSZCZ167M 20BĘDZIN#GRODZIECRUN00:22:5000:22:4904:09
23MATEUSZSTODOLSKI272M 21CHEŁM ŚLĄSKISAINT-GOBAIN SQUAD00:23:0200:22:5604:11
24ADAMMAGIERA171M 22IMIELINCHWALISZ CZY NIE CHWALISZ-LOTEJ Z NAMI00:23:0900:22:5404:12
25DARIUSZWRZESIEŃ322M 23GLIWICE 00:23:1400:23:1404:13
26MICHAŁJAREMCZUK100M 24KATOWICE 00:23:2000:23:1904:14
27ADAMBIAŁAS26M 25STRZYŻOWICEGRUPA BIEGOWA 6500:23:3100:23:2804:16
28BEATAWROŃSKA321K3 CHORZÓWNASZA SZKOŁA ZABRZE00:23:3100:23:3104:16
29KRZYSZTOFMAZUR182M 26CZĘSTOCHOWA 00:23:3700:23:3404:17
30NATALIAJARAWKA99K4 KATOWICENATALCZYWI BIEGACZE00:23:5800:23:5704:21
31MARIUSZKONIEC125M 27DĄBROWA GÓRNICZACARBON OCR RACING TEAM00:24:0100:23:5904:22
32BARTEKMICHAŁEK185M 28KĘTY4FUN KĘTY00:24:0300:23:5904:22
33KAMILBARAN19M 29DĄBROWA GÓRNICZARUSZAMY DĄBROWĘ00:24:0800:23:3904:23
34DOMINIKKOSIŃSKI130M 30BĘDZINSAINT-GOBAIN SQUAD00:24:1000:23:5704:23
35JUSTYNAKOWALSKA138K5 IMIELIN 00:24:1600:24:1604:24
36TOMASZNIEDZIELA334M 31SOSNOWIEC 00:24:2200:24:1904:25
37SZYMONMARTYNIAK176M 32DĄBROWA GÓRNICZABREMBO00:24:3300:24:2904:27
38PIOTRGIEMZA73M 33DĄBROWA GÓRNICZABREMBO00:24:3600:24:3104:28
39SZYMONBORYCZKA30M 34MIĘDZYRZECZEPOWOLI DO CELU00:24:4100:24:3704:29
40ŁUKASZMAJEWSKI173M 35DĄBROWA GÓRNICZA 00:24:4900:24:3304:30
41RAFAŁWILK310M 36CZĘSTOCHOWABREMBO00:24:5400:24:4704:31
42PAWEŁTRZASKA297M 37DABROWA GORNICZA 00:24:5900:24:5704:32
43MICHAŁPERNIKOZA216M 38CZELADŹ#CZELADZBIEGA00:25:0100:25:0104:32
44DARIUSZBARAN17M 39DĄBROWA GÓRNICZARUSZAMY DĄBROWĘ00:25:0500:24:3704:33
45LESZEKKUDLIŃSKI146M 40LUBLINIEC 00:25:1300:25:0404:35
46RAFAŁSZCZEPAŃSKI282M 41BYTOMOPEL ACTIVE TIME00:25:1700:25:0404:35
47KRYSTIANKOPEĆ126M 42RYCZÓWEK 00:25:1800:25:1504:36
48DARIUSZKĘDZIOR120M 43DĄBROWA GÓRNICZA 00:25:2000:24:5304:36
49MACIEJGIERLOTKA74M 44KATOWICE 00:25:3400:25:2404:38
50ŁUKASZURYCH302M 45KATOWICERUN AS ONE00:25:4600:25:3504:41
51WOJCIECHKUŹNIK153M 46BYTOM 00:25:4600:25:3504:41
52WITOLDROGALSKI242M 47IMIELIN 00:25:4800:25:2904:41
53ŁUKASZOLSZEWSKI208M 48DĄBROWA GÓRNICZAIRUN4FUN.PL00:25:5400:25:3704:42
54RAFAŁŚLOSORZ291M 49KATOWICE 00:25:5600:25:5004:42
55RAFAŁKOĆWIN340M 50SOSNOWIEC 00:26:0600:26:0104:44
56TOMASZKAŁUŻA112M 51TYCHYMAGNA FORMPOL RUNNING TEAM00:26:0800:25:5304:45
57JERRYPLATEN222M 52BYTOMPL@1000:26:0800:25:5804:45
58SEBASTIANRYCHLIK340M 53CYNKÓWA MOŻE SIĘ UDA00:26:1100:25:5304:45
59PAWEŁJANOCHA97M 54DĄBROWA GÓRNICZA 00:26:1200:26:0304:45
60ARKADIUSZLASOTA158M 55SOSNOWIEC 00:26:1500:26:0504:46
61ARKADIUSZSYROCKI279M 56TYCHYBREMBO00:26:2000:26:0504:47
62MONIKACHROBASIK45K6 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEFOTOKOMPOZYTOR00:26:3000:26:2904:49
63KONRADMALOTTA175M 57SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ00:26:3100:26:2704:49
64KAMILWILK308M 58ODCINEKNEPACO PRASZKA00:26:3200:26:1804:49
65WOJCIECHJURECZKA107M 59BIELSKO-BIAŁA 00:26:3300:26:3104:49
66ANDRZEJBORZĘCKI31M 60DĄBROWA GÓRNICZA 00:26:3500:26:3504:50
67DAMIANSTASZKIEWICZ271M 61DĄBROWA GÓRNICZASAINT-GOBAIN SQUAD00:26:3600:26:2104:50
68MARIUSZWOJDA314M 62SOSNOWIEC 00:26:3700:26:1704:50
69MARCINMATUSIEK338M 63ZŁOTORYJAPOWOLI DO CELU00:26:4100:26:3604:51
70DAMIANKOŁODZIEJCZYK124M 64DĄBROWA GÓRNICZA 00:26:4400:26:2004:51
71PIOTRWRZESIŃSKI348M 65CZĘSTOCHOWA 00:26:4800:26:4504:52
72SŁAWOMIRGDOWSKI71M 66GLIWICESPASIONE MIŚKI00:26:4900:26:3604:52
73ROMANWINTER312M 67CZĘSTOCHOWA 00:26:5300:26:3704:53
74ZBIGNIEWPASTERNAK212M 68GLIWICEOPEL ACTIVE TEAM00:27:0200:26:5004:54
75ERNESTMISIUREK187M 69KATOWICE 00:27:0200:26:4904:54
76EDYTAKORALEWSKA128K7 PRUDNIK 00:27:0700:26:2604:55
77GRZEGORZBIGOS29M 70JAWORZNOGRAMMI00:27:1600:27:0504:57
78OLGIERDMENDRAK333M 71KATOWICEMOS KATOWICE00:27:1800:27:1404:57
79PIOTRSZYMAŃSKI289M 72BYTOM 00:27:1900:27:0004:58
80MARCINNIEPSUJ200M 73BĘDZIN 00:27:2100:27:0704:58
81MARTYNABRZOZOWSKA35K8 SOSNOWIEC 00:27:3000:27:2705:00
82MARTYNAOLESIŃSKA335K9 DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEM00:27:3000:27:2605:00
83IOTRSYRKA346M 74JASTRZĘBIE ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTELEK00:27:3100:27:2105:00
84DOMINIKWOJDYŁO316M 75DĄBROWA GÓRNICZABREMBO00:27:3200:27:2605:00
85BARBARAPRZESÓR230K10 BRZEZINKAZADYSZKA OŚWIĘCIM00:27:3400:27:3105:00
86TOMASZMADEJ170M 76TYCHY 00:27:3600:27:3105:01
87GABRIELAMADEJ169K11 TYCHY 00:27:3600:27:3205:01
88WOJCIECHSTACH268M 77SOSNOWIECSTACHU TEAM00:27:3800:26:4105:01
89ZBIGNIEWKUC145M 78DĄBROWA GÓRNICZAINSTAL ZASUWA00:27:5500:27:5405:04
90MARCINBARANOWSKI20M 79STRZYŻOWICE 00:27:5600:27:4705:04
91MICHAŁMAJEWSKI174M 80DĄBROWA GÓRNICZAMAJ MUSIC00:27:5900:27:4405:05
92ADAMKUKIEŁKA148M 81SOSNOWIECZAGŁĘBIE SOSNOWIEC00:28:0300:28:0005:06
93PRZEMYSLAWLIS162M 82WOJKOWICE KOŚCIELNECAFE KAMIENICA00:28:0600:27:3705:06
94JÓZEFGORCZOWSKI78M 83RACIBÓRZ 00:28:0600:28:0605:06
95DAWIDDUCH55M 84MYSŁOWICEPWC SDC RUNNERS TEAM00:28:0800:28:0605:06
96JACEKPIKUŁA220M 85BIERUŃBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:28:1000:27:3005:07
97JOANNAROSAK-SZYROCKA245K12 CZĘSTOCHOWAKALINOWSKI TEAM00:28:1500:28:0505:08
98ANNAGOGOLIN8K13 ZABRZE 00:28:2100:28:1305:09
99PRZEMEKOKRAJNI206M 86DABROWA GORNICZA 00:28:2200:28:0805:09
100DAWIDMICHALSKI184M 87DĄBROWA GÓRNICZA 00:28:2400:27:4705:09
101KRZYSZTOFJANUS98M 88DĄBROWA GÓRNICZANIEZRZESZONY00:28:2600:28:2605:10
102DAMIANKAJZER109M 89BEDZIN 00:28:3000:28:0605:10
103ZBIGNIEWPASZEWSKI213M 90CZĘSTOCHOWALEŚNELUDKI ŻARKI LETNISKO00:28:3200:28:2505:11
104MARCINKOWALSKI139M 91DĄBROWA GÓRNICZABREMBO00:28:3200:28:0305:11
105ZENONWIETRZYCKI306M 92GLIWICEWW RUN TEAM00:28:3200:28:0205:11
106RAFAŁHAMIK88M 93CHEŁM ŚLĄSKIHAMSTER TEAM00:28:4000:28:3505:12
107EWELINAJASIŃSKA101K14 SOSNOWIECJE TEAM00:28:4000:28:3805:12
108SEBASTIANSOBCZYK339M 94DĄBROWA GÓRNICZA 00:28:4100:28:2705:12
109DAWIDSOBCZYK264M 95BRYNEKDAVIDS CAMSTUDIO00:28:4800:28:0705:14
110JAROSŁAWGÓRALSKI79M 96RACIBÓRZSMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.700:28:4900:28:4905:14
111ARTURSIEMION254M 97KATOWICE 00:28:5100:28:5005:14
112AGNIESZKAWILK307K15 ŁAZY 00:28:5300:28:2505:15
113TOMASZRYBAK248M 98RUDA ŚLĄSKA 00:28:5400:28:3405:15
114REMIGIUSZRYBAK247M 99RUDA ŚLĄSKA 00:28:5600:28:3105:15
115MARCINKORCZYNA129M 100MYSŁOWICE 00:28:5700:28:1905:15
116RENATAHABRYN86K16 BĘDZIN 00:29:0700:29:0305:17
117MARIUSZWILK309M 101PYSKOWICE 00:29:0800:29:0205:17
118MARCINGWOŹDZIOWSKI332K17 TARNOBRZEG 00:29:0900:28:5205:18
119BARTŁOMIEJPAŃKOWSKI211M 102BĘDZIN7604080011100:29:1200:28:4805:18
120ROBERTPYKA236M 103DĄBROWA GÓRNICZADALMACIJA FOOD TRUCK00:29:2700:29:1905:21
121JOANNASŁOCIŃSKA259K18 SOSNOWIEC 00:29:2900:29:1305:21
122KAMILAWACH303K19 DĄBROWA GÓRNICZA 00:29:3000:29:1605:21
123ARKADIUSZJĘDRUSIK105M 104DĄBROWA GÓRNICZA 00:29:3900:29:1605:23
124ELŻBIETAPROKOP229K20 GLIWICEBIEGAJ Z TRENERAMI00:29:4200:29:3205:24
125JOANNAGĘBSKA72K21 SOSNOWIEC 00:29:4600:29:4305:24
126KASIASZEWCZYK284K22 SOSNOWIECWIRUSY00:29:4900:29:2205:25
127ŁUKASZJAŁOWIEC95M 105ZAWIERCIE 00:29:5500:29:1405:26
128RAFAŁSTRZELECKI275M 106GANAWILKI ALFA00:29:5700:29:4205:26
129DAMIANSTRZELECKI274M 107GANAWILKI ALFA00:29:5800:29:4205:26
130DAGMARAPISOWŁODZKA349K23 DĄBROWA GÓRNICZA 00:29:5800:29:5005:26
131KATARZYNAPAJESTKA210K24 RUDA ŚLĄSKA 00:30:1300:30:0005:29
132MACIEJARKUSZEWSKI14M 108DĄBROWA GÓRNICZABREMBO00:30:1600:30:0905:30
133AGATABROŻEK32K25 SŁAWNIÓW 00:30:2300:29:4105:31
134MAŁGORZATACHMIELORZ44K26 BYTOM 00:30:2400:30:0505:31
135AGNIESZKALYSKO164K27 DĄBROWA GÓRNICZA 00:30:2700:30:0105:32
136ROBERTNĘDZYŃSKI199M 109DĄBROWA GÓRNICZAZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE00:30:3400:30:0405:33
137MAGDABEDNARCZYK24K28 BĘDZIN 00:30:3500:30:2305:33
138ANNAHANF90K29 BIERUŃCHWALISZ CZY NIE CHWALISZ LOTEJ Z NAMI00:30:3600:30:3405:33
139GABRIELAJASTRZĘBSKA-SZYMONEK102K30 DĄBROWA GÓRNICZA 00:30:3900:30:1505:34
140MICHAŁSTASICA270M 110ŻYWIECGRUPA ŁOSIEM00:30:4200:30:2605:34
141ALEKSANDRANABIAŁEK196K31 DĄBROWA GÓRNICZAFITOLAA00:30:4300:30:1005:35
142ZDZISŁAWTEPER295M 111SOSNOWIEC 00:30:4800:30:4005:36
143MAGDALENAGARLEJA70K32 MYSŁOWICE 00:30:4900:30:1605:36
144BARTOSZBIAŁAS27M 112BRUDZOWICEDEAF RUNNER00:30:5200:30:3005:36
145ALICJAZIARNO327K33 GOŁACZEWYSAINT-GOBAIN00:30:5200:30:3705:36
146KRZYSZTOFLEGIEŻYŃSKI159M 113GLIWICE 00:30:5600:30:4605:37
147RAFAŁBULICA36M 114DĄBROWA GÓRNICZABREMBO00:31:0100:31:0005:38
148DAMIANSIDEŁKO252M 115JAWORZNORUN4LIFE :)00:31:0700:31:0105:39
149ROBERTKOT132M 116DABROWA GORNICZA 00:31:0900:30:1305:39
150KATARZYNAMISZCZAK188K34 RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACH00:31:1800:30:5205:41
151IWONAKUSZYK152K35 DĄBROWA GÓRNICZA 00:31:1900:31:1005:41
152ALEKSANDRAKOWALSKA136K36 DĄBROWA GÓRNICZA 00:31:2300:30:1905:42
153DAWIDPĘKAŁA217M 117BYTOM 00:31:2300:30:1905:42
154SYLWIAWILK311K37 PYSKOWICE 00:31:2400:31:1705:42
155MAGDALENAZAKRZEWSKA325K38 BĘDZIN 00:31:2700:30:5905:43
156WIESŁAWRUP246M 118WOJKOWICERUNNERS WOJKOWICE KLUB00:31:3100:31:1205:43
157KATARZYNANOWAK202K39 DĄBROWA GÓRNICZA 00:31:3100:31:2705:43
158MATEUSZKUREK150M 119MYSŁOWICEBIEGAMY Z OSZCZEPEM00:31:3500:30:5805:44
159GERARDDĘDEK53M 120BĘDZINSAINT-GOBAIN SQUAD00:31:3800:31:0305:45
160SŁAWEKGWIOŹDZIK85M 121KATOWICE 00:31:4100:31:2705:45
161EDYTABALURA15K40 LĘDZINYBIEGNĘ BYLE DOBIEC00:31:4800:31:0805:46
162GRZEGORZMOTYCZYNSKI192M 122DĄBROWA GORNICZA 00:31:4900:31:1405:47
163TOMASZMOLIŃSKI191M 123DĄBROWA GÓRNICZA 00:31:5000:30:5005:47
164RUDOLFSOBIERAJSKI265M 124DĄBROWA GÓRNICZA 00:31:5000:30:4805:47
165ANNAJAWORSKA104K41 STARACHOWICE 00:31:5000:31:1405:47
166AGNIESZKAGÓRNIKIEWICZ81K42 SOSNOWIEC 00:31:5300:31:5105:47
167DOROTAKACZMARCZYK108K43 ZABRZE 00:31:5700:31:4505:48
168PRZEMYSŁAWKĘDZIOR121M 125DĄBROWA GÓRNICZA 00:32:0000:31:4905:49
169KATARZYNADARSKA51K44 ZAWIERCIELEŚNI OLIMPIJCZYCY00:32:0500:32:0505:50
170ANNASZCZEPAŃSKA281K45 BYTOMSUCHA GÓRA00:32:1300:31:5905:51
171ARKADIUSZDŁUGOŁĘCKI54M 126SOSNOWIECSAINT-GOBAIN SQUAD00:32:1300:31:5805:51
172KRZYSZTOFGLABA75M 127DĄBROWA GÓRNICZA 00:32:1400:31:5105:51
173ALEKSANDRAKIDAWA9K46 BRAK 00:32:1400:31:4305:51
174IRENEUSZKWIATEK154M 128BĘDZIN#BYLEDOMETY00:32:1400:31:3905:51
175ROMEKŚNIEŻEK292M 129KATOWICE 00:32:1600:32:0705:52
176JOANNABARAN18K47 DĄBROWA GÓRNICZA 00:32:1700:32:0905:52
177MIROSŁAWASTUDENT276K48 JASTRZĘBIE ZDRÓJ 00:32:1700:32:0605:52
178PIOTRWOŹNIAK318M 130SOSNOWIECSAINT-GOBAIN SQUAD00:32:1800:32:0905:52
179LIDIABURY39K49 BĘDZININSTAL ZASUWA00:32:1800:32:1605:52
180ANNAHRABIA92K50 SOSNOWIEC 00:32:2100:32:1105:52
181RAFAŁHANAK89M 131PSARYOPP KATOWICE00:32:2100:32:1905:52
182DOROTAPORWIT-WÓJCIK228K51 SOSNOWIECWATAHA00:32:2300:31:5605:53
183HENRYKGRYGIEL84M 132RUDA ŚLĄSKA 00:32:2300:32:2105:53
184IWONAKUEHN147K52 PIEKARY ŚLĄSKIEPAN00:32:2500:32:2505:53
185RADOSŁAWKASPROWSKI117M 133SOSNOWIECGHOSTBIKERS00:32:2900:31:5205:54
186IWONAMOŹDZIERZ193K53 SOSNOWIEC 00:32:3000:32:2605:54
187KRZYSZTOFJĘDRZEJEWSKI106M 134SOSNOWIECAUMA POLSKA00:32:3800:32:3405:56
188KATARZYNAPIENIĄŻEK219K54 CZELADŹ 00:32:4000:32:0705:56
189SZYMONMIKA186M 135MIKOŁÓW 00:32:4100:32:3805:56
190KAROLINASIWY255K55 BĘDZIN 00:32:4200:32:2205:56
191MAŁGORZATABURAKOWSKA37K56 SOSNOWIECZABIEGANI NAUCZYCIELE00:32:4400:31:4105:57
192MAŁGORZATATYS299K57 DĄBROWA GÓRNICZAWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE00:32:5300:32:2705:58
193WŁODZIMIERZRAJCZYK240M 136ŻARKI LETNISKOLEŚNELUDKI ŻARKI LETNISKO00:32:5600:32:3405:59
194PRZEMYSŁAWROSAK244M 137DABROWA GORNICZA-00:32:5700:32:4805:59
195EWELINAGOLENIAK77K58 DĄBROWA GÓRNICZA 00:33:0000:32:3306:00
196NINADWORACZEK59K59 BYTOM 00:33:0300:32:3606:00
197GRZEGORZSŁODKIEWICZ260M 138GLIWICE 00:33:1100:31:5406:02
198NATALIAABRAHAMCZYK11K60 KATOWICE 00:33:1500:32:5506:02
199JUSTYNAMAZAN181K61 TWARDOWICE 00:33:2000:33:1706:03
200EWASZYMAŃSKA288K62 SOSNOWIEC 00:33:2000:33:0806:03
201MARTACEBO42K63 SŁAWKÓWSŁAWKOWSKIE WŁÓCZY-KIJE SAMO SIĘ NIE PRZEJDZIE00:33:2300:33:1406:04
202ADAMADAMCZYK12M 139DĄBIEBBL00:33:3000:33:1906:05
203KATARZYNALEWANDOWSKA161K64 DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEM00:33:3200:33:1206:05
204KAMILCURYŁO350M 140BĘDZIN 00:33:3400:33:0506:06
205MARTASYNAL278K65 DĄBROWA GÓRNICZAFITOLAA TEAM00:33:3500:33:0406:06
206ALICJAKOŁAK123K66 GLIWICE 00:33:4200:33:1606:07
207IZABELAKAŃTOCH114K67 BYTOM 00:33:4300:33:0906:07
208ANNAEISLER61K68 CIĘCINANESSI TEAM00:33:5200:33:1606:09
209KATARZYNAKWIECIEŃ155K69 ZAWIERCIEBIEGAJ Z BABKAMI00:33:5700:33:4406:10
210ANDRZEJKAŃTOCH113M 141BYTOM 00:33:5900:33:2606:10
211ROBERTŁACIAK165M 142MYSŁOWICEBREMBO00:34:0700:33:3306:12
212JERZYSZYROCKI290M 143CZĘSTOCHOWAWD14000:34:1300:34:0006:13
213HENRYKTOPOREK296M 144SIEMIANOWICE SLWYLOTANE00:34:2100:34:1406:14
214ŁUKASZCIOŁEK47M 145BĘDZINBREMBO00:34:2300:33:4006:15
215KASIAKUNA149K70 DĄBROWA GÓRNICZAFITOLAA TEAM00:34:2300:33:5406:15
216TOMASZRICHTARZ241M 146SOSNOWIECBREMBO00:34:2300:33:4006:15
217MARTAFORNALCZYK67K71 KATOWICE 00:34:3100:34:1606:16
218MARIALERCH160K72 JASTRZĘBIE-ZDRÓJRUNTEAM PAWŁOWICE00:34:3500:34:1906:17
219DAMIANFOKS65M 147WARSZOWICERUNTEAM PAWŁOWICE00:34:3600:34:1806:17
220BEATABURZYŃSKA40K73 KATOWICE 00:34:4200:34:3006:18
221ŁUKASZSCHABEK251M 148CZELADŹ#CZELADZBIEGA00:34:4300:34:0906:18
222MARLENAZARZECZNA326K74 DĄBROWA GÓRNICZA 00:34:4700:34:0906:19
223MAREKSOCHA266M 149SOSNOWIEC 00:34:5000:34:0806:20
224ALFREDPODOLAK347M 150PYSKOWICELAKS00:34:5100:34:3506:20
225AGNIESZKACHAŁCZYŃSKA43K75 DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEM00:34:5200:34:2706:20
226PATRYCASKOREK221K76 SOSNOWIEC 00:34:5500:34:1206:20
227NATALIABIEŃ28K77 DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEM00:34:5600:34:3606:21
228RAFAŁWÓJCIK320M 151DĄBROWA GÓRNICZABRAK00:35:0000:34:0506:21
229MAŁGORZATAMATENNA179K78 GLIWICEOPEL ACTIVE TEAM00:35:0600:34:5306:22
230JAKUBUHORCZAK301M 152BEDZIN 00:35:0600:34:4706:22
231MARCINPRYK343M 153DĄBROWA GÓRNICZA 00:35:0900:34:2906:23
232AGNIESZKASZLENDAK-KONOPKA286K79 CZELADŹ 00:35:1400:35:0506:24
233JANUSZWÓJTOWICZ323M 154DĄBROWA GÓRNICZA 00:35:1400:34:4206:24
234MARLENAKOKOSZKA122K80 MIERZĘCICE 00:35:1800:35:1406:25
235MAŁGORZATAKAPICA115K81 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAM00:35:2600:35:1206:26
236BARBARAPAVLOU215K82 SOSNOWIEC 00:35:3100:34:5506:27
237ANETACUBER331K83 POŁANIEC 00:35:3200:35:1606:27
238MAŁGORZATAWOJDANOWSKA315K84 TARNOWSKIE GÓRYLECYMY DURŚ00:35:3200:35:0806:27
239JANUSZBURY38M 155BĘDZININSTAL ZASUWA00:35:4200:35:4006:29
240DARIUSZHORBACZ91M 156SOSNOWIEC 00:35:5600:35:2706:32
241SYLWIASKOCZEK257K85 PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:36:0600:35:4206:33
242PAWEŁKAPUTA116M 157SOSNOWIEC 00:36:1200:35:3906:34
243ANDRZEJMAJEWSKI172M 158KŁODZKOW POGONI ZA DUCHEM00:36:2200:36:1806:36
244ANIAMASZCZYŃSKA-SKALIK178K86 TYCHY 00:36:2400:35:3606:37
245AGATASTRUZIK273K87 SOSNOWIECCITY FITNESS ZAGÓRZE00:36:3000:35:5506:38
246WOJCIECHNOWAKOWSKI204M 159KATOWICE 00:36:3400:36:1006:38
247MARIUSZGRABARCZYK82M 160POREBA 00:36:4500:36:1806:40
248MAREKSŁOWIK263M 161WOLAPOWOLI DO CELU00:36:4700:36:1506:41
249KORASŁOWIK262K88 WOLAPOWOLI DO CELU00:36:4700:36:1406:41
250PAWEŁNABRDALIK197M 162SOSNOWIEC13 ŚBOT K.LOG00:36:5000:36:1306:41
251KAZIMIERZMUCHA195M 163BYTOM.........00:36:5500:36:5206:42
252SANDRA DUDEK336K89 PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:37:0800:36:4506:45
253DANIELSZER283M 164DĄBROWA GÓRNICZA 00:37:2000:36:5706:47
254ANNAWÓJCIK319K90 SOSNOWIECDRUŻYNA ING00:37:2800:36:5606:48
255ELŻBIETAKOWACKA135K91 SOSNOWIEC 00:37:2800:36:5606:48
256ANETANOWAK201K92 PORĘBA 00:37:2900:37:1806:48
257ALEKSANDRAPYTEL237K93 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAM00:37:2900:37:1606:48
258ELŻBIETAŻUCHOWICZ330K94 DĄBROWA GÓRNICZA 00:37:3900:37:1106:50
259KATARZYNAWODECKA313K95 SOSNOWIEC 00:37:4100:37:1706:51
260BOGUSŁAWKOTNIS134M 165SOSNOWIECRFC ACTIVE TEAM00:37:5100:37:0706:52
261JACEKRADOMSKI239M 166SOSNOWIEC 00:37:5200:37:0606:53
262SARARADOMSKA238K96 SOSNOWIEC 00:37:5200:37:0306:53
263BARBARAFRANKE68K97 JASTRZĘBIE ZDRÓJFARTLEK00:37:5200:37:3006:53
264MAREKCZERNACHOWSKI49M 167TARNOWSKIE GORY 00:37:5300:37:3106:53
265MARIOLALANUCHA157K98 JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+00:37:5400:37:3106:53
266KLAUDIABYTNAR41K99 SOSNOWIEC 00:37:5800:37:2606:54
267WIOLETTAOSIKA342K100 DĄBROWA GÓRNICZA 00:37:5800:37:2606:54
268SYLWIAKOZIKOWSKA140K101 OLKUSZ 00:38:0300:37:3406:55
269KATARZYNAŁOPACIŃSKA166K102 CZELADŹ 00:38:0300:37:3406:55
270KAMILJAMRÓZ96M 168RUDA ŚLĄSKA 00:38:0400:37:4506:55
271MAJABAŁDYGA16K103 GRÓDKÓW 00:38:0900:38:0006:56
272BEATAMLYNARCZUK190K104 WIEDEŃ 00:38:2500:38:0806:59
273EWAPRZYBYLIK231K105 ZAWIERCIE 00:38:3000:38:0507:00
274NATALIAKROKOSIŃSKA143K106 SOSNOWIECHOTEL DĄBROWA SP. Z O.O.00:38:5400:38:1607:04
275IZABELAKĘDZIERSKA119K107 DĄBROWAGÓRNICZA 00:39:0500:38:3707:06
276GRZEGORZGÓRKA80M 169BYTOM 00:39:1500:39:0707:08
277JOANNADULIBAN58K108 SOSNOWIECSPONTAN SPEED00:39:1900:38:5007:08
278MAGDALENAJAGODZIŃSKA93K109 DĄBROWA GÓRNICZASPONTAN SPEED00:39:1900:38:5207:08
279AGNIESZKADUDZICZ56K110 DĄBROWA GÓRNICZA 00:39:2700:39:0407:10
280AGNIESZKABARTAS21K111 KATOWICEW POGONI ZA DUCHEM00:39:4800:39:0907:14
281BOŻENAPLOCH223K112 RACIBÓRZAMATOR00:39:5800:39:2007:16
282MARIAMADEJ341K113 DĄBROWA GÓRNICZA 00:40:0800:39:5607:17
283ANNAFOKS64K114 WARSZOWICERUNTEAM PAWŁOWICE00:40:1000:39:5407:18
284MAŁGORZATASIELAŃCZYK253K115 DĄBROWA GÓRNICZA 00:40:2600:40:1207:21
285ANETAZAKRZEWSKA324K116 BĘDZIN 00:40:4800:40:2007:25
286KATARZYNAKOTARBA133K117 SOSNOWIECMIRAZ RACE TEAM00:41:0300:40:2407:27
287KRZYSZTOFŚWIĄTEK277M 170DĄBROWA GÓRNICZA 00:41:0600:41:0507:28
288WOJCIECHPŁOSKI224M 171LĘDZINY 00:41:2900:41:2907:32
289ALEKSANDRAKUBIK344K118 SIEWIERZ 00:41:2900:41:2407:32
290RENATATATUŚ293K119 CHORZÓW 00:41:4100:41:2907:34
291SEBASTIANTATUŚ294M 172CHORZÓWSEBA LUBI LOTAĆ00:41:4100:41:2907:34
292KATARZYNAFICEK63K120 KATOWICEFRELKI00:42:0500:41:1807:39
293JOANNAOLEARCZYK207K121 KATOWICEFRELKI00:42:0600:41:1907:39
294ANNAJAWORSKA103K122 DĄBROWA GÓRNICZAURBAŃCZYK DZIADU TEAM00:42:2100:41:4207:42
295AGNIESZKAUFNIARSKA300K123 SOSNOWIEC 00:42:5200:42:3507:47
296JOANNAWOJDYŁO87K124 DĄBROWA GÓRNICZABREMBO00:43:0700:43:0107:50
297ANNAMITREGA189K125 DĄBROWA GÓRNICZA 00:43:1800:42:5107:52
298MARIUSZBRZOZOWSKI337M 173DĄBROWA GÓRNICZA 00:43:5900:43:4307:59
299IZABELAOSIKA209K126 KAROWICE 00:43:5900:43:4307:59
300OLGAWOŹNIAK317K127 DĄBROWA GÓRNICZA 00:44:1500:43:4808:02
301JAREKLUBOŃ163M 174DĄBROWA GÓRNICZA 00:45:1800:44:4408:14
302DANIELKOSIÓR131M 175MYSLOWICEMAXMEDICAL/EXTRATONERY00:45:1900:44:3808:14
303DANIELDULĘBA57M 176DĄBROWA GÓRNICZA 00:45:2000:44:3808:14
304MARTAKRAWCZYK141K128 WIEDENKPK AUSTRIA00:45:4000:45:2308:18
305JADWIGABRZOZOWSKA34K129 DĄBROWA GÓRNICZA 00:45:4100:45:2408:18
306BEATAPOCENTAJLO225K130 RACIBÓRZ 00:45:4800:45:1108:19
307KATARZYNAPODGÓRSKA226K131 RUDA ŚLĄSKA 00:46:1100:45:4608:23
308SYLWIAKREFT142K132 BYTOM 00:46:1100:45:3708:23
309PAULINAMARYNOWSKA177K133 SOSNOWIEC (SOSNOWIEC, POLAND)BOLERO TEAM00:46:2000:45:5708:25
310KATARZYNANOWAK203K134 BORUCIN 00:50:1000:49:5409:07
311MONIKASŁOTOSZ261K135 KAMIEŃSKIE MŁYNY 00:51:3500:46:2909:22
312MONIKAMACIASZCZYK168K136 CHORZÓW 00:51:4100:50:2509:23
313JOANNAPIEKARCZYK218K137 DĄBROWA GÓRNICZA 00:56:1000:55:3310:12