TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
IX BIEG WALENTYNKOWY
Organizator:Stowarzyszenie Pogoria Biega w Dąbrowie Górniczej
Data:02.02.2020 r.
Miejsce:Dąbrowa Górnicza
Dystans:Bieg Parami - 5,5 km
 

    

      
 
MCEIMIĘNAZWISKONRPŁEĆKMMIEJSCOWOŚĆKLUBCZAS BRUTTOCZAS NETTOMIN/KM
1KRZYSZTOF UJMAANNA PAŻUCHA539M 1WRĘCZYCA WIELKAAKTYWNA WRĘCZYCA00:23:2900:23:2704:16
2PIOTR JANOCHAAGNIESZKA JANOCHA442M 2ŻARKI LETNISKO 00:23:4100:23:4004:18
3MIŁOSZ LECHEMILIA STAŃKOWSKA469M 3JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNO00:23:5900:23:5804:21
4AGNIESZKA ŁUKASZEWSKAMARCIN ŁUKASZEWSKI476K1 DĄBROWA GÓRNICZA 00:25:4100:25:4104:40
5KATARZYNA WOJAKOWSKAKRZYSZTOF WOJAKOWSKI544K2 ZABRZEWW RUN TEAM00:26:2100:26:2004:47
6AGNIESZKA TATAREK-KONIKCEZARY KONIK536K3 CZELADŹ 00:27:2500:26:5304:59
7DOMINIKA ODIASMATEUSZ MUSKAŁA487K4 KATOWICEBIEGAJĄCE BATATY00:28:1900:28:1805:08
8AGNIESZKA STRUKRAFAŁ STRUK528K5 BĘDZINZDZIERAJ KAPCIE00:28:2500:28:0905:10
9MARLENA WITASBARTOSZ WITAS543K6 DĄBROWA GÓRNICZA 00:28:2800:28:1905:10
10MALWINA RUDYMARCIN KOŃCZAK510K7 ŁAZY 00:28:3500:28:0705:11
11SEBASTIAN ŻERODAGMARA ŻERO560M 4BĘDZIN 00:28:4400:28:3805:13
12KRZYSZTOF TOPOREKEWA TOPOREK537M 5ZABRZEWYLOTANE00:28:5600:28:5005:15
13JOANNA JURECZKOKRZYSZTOF OPIOŁKA444K8 BYTOMLECYMY DURŚ00:29:1800:29:1005:19
14BARBARA KLEMIŃSKATOMASZ KLEMIŃSKI449K9 SŁAWKÓW 00:29:2000:29:1205:20
15SYLWESTER STAFIEJKATARZYNA STAFIEJ524M 6DĄBROWA GÓRNICZA 00:29:4600:29:0605:24
16KRZYSZTOF KOWALSKISONIA KOWALSKA458M 7MIKOŁÓWSTS BIEGATON MIKOŁÓW00:29:5500:29:5005:26
17GRZEGORZ WOJSAZDZISŁAWA WOJSA546M 8DĄBROWA GÓRNICZA 00:29:5500:29:2105:26
18WIOLETA ZYCHSYLWESTER SITKO559K10 PRECZÓWZIMNOKRWIŚCI00:30:0200:29:4205:27
19AGNIESZKA CHOJNICKAŁUKASZ GARBACZ411K11 RUDA ŚLĄSKAFRUNIEMY00:30:0600:29:5705:28
20EMILIA CZAJKATOMASZ BUSZEWSKI417K12 SOSNOWIECROMET FACTORY TEAM00:30:2100:29:5105:31
21PAWEŁ LIBEREKKLAUDIA TRZYBULSKA472M 9SOSNOWIECING BANK00:30:2200:30:1505:31
22DARIUSZ KOŁODZIEJKATARZYNA KOŁODZIEJ452M 10DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEM00:30:3000:30:1405:32
23MACIEJ PIOTROWSKIMAGDALENA PIOTROWSKA498M 11BĘDZINSAINT-GOBAIN SQUAD00:30:4000:30:3905:34
24PAULINA POWROŹNIKFRANCO MAGURNO502K13 KATOWICE 00:30:4600:30:2305:35
25DANIEL WYPYSIŃSKIEWA WYPYSIŃSKA554M 12DĄBROWA GÓRNICZABREMBO00:30:5000:30:1905:36
26DAGMARA MILIKPIOTR KRZYNOWEK483K14 CHORZÓW 00:30:5800:30:0805:37
27PIOTR ERAZMUSMARYSIA ERAZMUS425M 13WOLABIEGNĘ BYLE DOBIEC00:31:1500:30:3505:40
28ZBIGNIEW PALKAANNA KWIATKOWSKA492M 14KATOWICE 00:31:2800:30:5605:43
29ŁUKASZ ŻYLAKMAGDALENA ŻYLAK561M 15SOSNOWIEC 00:31:3000:30:5605:43
30MAŁGORZATA JAŁOWIECKAREMIGIUSZ KLAJN440K15 CHORZÓW 00:31:3400:31:3005:44
31JUSTYNA KOWALSKA-BĄKMATEUSZ BĄK457K16 PŁAZAWATAHA00:31:4400:31:3105:46
32BARTOSZ SOBIERAJMARZENA SOBIERAJ520M 16SOSNOWIEC 00:31:4500:31:1905:46
33MARCIN BORCHERTNINA PAŁAŻY406M 17ŚWIETOCHLOWICEAKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM00:31:5500:31:3905:48
34ISABELA GAJEWSKAIRENEUSZ GAJEWSKI428K17 SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIEC00:32:1700:31:4905:52
35TADEUSZ LECHOWICZIRENA BARAN470M 18JASTRZĘBIE-ZDRÓJSZARE MORSY00:32:1900:32:0605:52
36PAWEŁ KONSEKJENNIFER MUSIOŁ453M 19ŻORYŻORY-KLESZCZÓWKA00:32:2100:32:0305:52
37MAGDALENA ZANDECKAPIOTR OSTASZEWSKI558K18 BĘDZINSPARTA DĄBROWA GÓRNICZA00:32:2200:32:0205:53
38ZBYSZEK SIEJAMAGDALENA KLIMASARA513M 20PIEKARY ŚLLECYMY DURŚ00:32:2400:32:1705:53
39ANNA KOZŁOWSKAARTUR KOZŁOWSKI462K19 DĄBROWA GÓRNICZA 00:32:2600:31:5005:53
40ARTUR ROGALAEWA STOKOWSKA-ROGALA508M 21SOSNOWIECRO-CAR00:32:2800:32:1405:54
41URSZULA GUTOWSKADARIUSZ GUTOWSKI436K20 KŁOBUCKNGB KŁOBUCK00:32:2900:32:0905:54
42MARTA KRAJEWSKATOMASZ TYRAŁA463K21 KATOWICEFUCHS OIL TEAM00:32:3500:31:5705:55
43BARBARA PECYNABOGUSŁAW PECYNA493K22 SOSNOWIEC 00:32:3900:32:3405:56
44OSKAR CHOJOWSKIEDYTA CHOJOWSKA412M 22DĄBROWA GÓRNICZA 00:32:4100:32:3805:56
45DANIEL PYKAEWELINA KOBUS506M 23PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:32:4100:32:0805:56
46ŁUKASZ JAKÓBCZAKRENATA PAPIEWSKA439M 24ŻARKIBIEGAJ Z ŻARKAMI00:32:4600:32:0405:57
47MAGDALENA STANISZEWSKA-COLIKPRZEMYSŁAW COLIK525K23 TYCHYTYSKA WATAHA00:32:4700:32:3505:57
48DOMINIK POSŁUSZNYANNA POSŁUSZNY501M 25DĄBROWA GÓRNICZA 00:32:5500:32:1405:59
49MAŁGORZATA ZABAWAPRZEMYSŁAW MAJEWSKI556K24 CHORZÓWZIMNOKRWIŚCI00:33:0100:32:3106:00
50TOMASZ NAWROCKIMAGDALENA MIŚKA-NAWROCKA486M 26TYCHYFIZJO-PRO00:33:0800:32:4006:01
51PRZEMYSŁAW HRYNKIEWICZIZABELA HRYNKIEWICZ437M 27SOSNOWIEC 00:33:1900:33:0106:03
52ANNA PIETRZYK-MASINATOMASZ MASINA496K25 DĄBROWA GÓRNICZA 00:33:1900:33:1906:03
53ARTUR WÓJCIKJUSTYNA WÓJCIK551M 28DĄBROWA GÓRNICZA 00:33:2100:32:4606:03
54IZABELA WŁOSEKTOMASZ PEŁKA2K26 DĄBROWA GÓRNICZASPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZA00:33:2300:33:1806:04
55PAULINA KURBIELKAMIL KOZIEŁ466K27 SOSNOWIEC 00:33:2400:32:2406:04
56RAFAŁ FRAŃCZAKKARINA FRAŃCZAK426M 29STRZYŻOWICESWIECE-ZAPLONOWE.PL00:33:2800:32:5506:05
57KLAUDIA PENCZEKBARTŁOMIEJ PENCZEK494K28 BIERUŃ 00:33:3000:33:1506:05
58DOROTA SOBCZAKADAM SOBCZAK519K29 KLUCZEOLKUSZBIEGA00:33:3000:33:0806:05
59AGNIESZKA CHĘCIŃSKATOMASZ CHĘCIŃSKI410K30 GLIWICEETISOFT RUNNING TEAM00:33:3100:33:1706:05
60AGNIESZKA LIKUSŁUKASZ LIKUS473K31 ŻARKIPARKRUN CHRZANÓW00:33:3700:33:1606:06
61PIOTR KLIMCZAKALEKSANDRA SZCZĘSNA450M 30BĘDZINDONT GIVE UP00:33:4100:33:2006:07
62PAWEŁ PLUCIŃSKIEDYTA PLUCIŃSKA499M 31SOSNOWIECFUCHS OIL TEAM00:33:4400:33:3506:08
63ILONA KIDAWA-WYSOCKAPIOTR WYSOCKI447K32 DĄBROWA GÓRNICZA 00:33:4800:33:2706:08
64MAGDA DOROBISZPIOTR DOROBISZ422K33 BĘDZIN 00:34:0500:33:5706:11
65DOROTA DELEWSKADARIUSZ DELEWSKI419K34 ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZE00:34:2600:33:2506:15
66ANDRZEJ MICHTAMAGDALENA MICHTA481M 32SOSNOWIEC 00:34:2800:34:0706:16
67JAROSŁAW JANKOWSKIANNA SZKARŁAT441M 33ZABRZESTOWARZYSZENIE ROWEROWE RENEGACI BYTOM00:34:3100:34:1506:16
68JOANNA JUNGADAMIAN MARCZEWSKI575K35 GLIWICE 00:34:3300:34:0406:16
69LUCYNA MIŚKIEWICZANDRZEJ MIŚKIEWICZ484K36 ZAWIERCIEWARTO BIEGAĆ ZAWIERCIE00:34:3300:34:1506:16
70AGNIESZKA WOJTALAMATEUSZ SZCZEPANIAK547K37 DĄBROWA GÓRNICZA 00:35:0000:34:3906:21
71NATALIA BUGAJ-GĘBALAMACIEJ GĘBALA409K38 KATOWICEHAGER RUN TEAM00:35:1000:35:0706:23
72MONIKA GOŃKAADAM KRAJEWSKI430K39 GLIWICE 00:35:1000:34:3106:23
73KRZYSZTOF OLEKSYPATRYCJA WIECZOREK488M 34KATOWICEADS MASNA00:35:1300:34:3806:24
74MARCIN TYRAŃSKIDAGMARA TYRAŃSKA538M 35SIEMIANOWICE SLASKIEBREMBO00:35:1300:34:2806:24
75ŁUKASZ LUBOŃKALINA LUBOŃ474M 36DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEM00:35:1500:35:0106:24
76MAGDA SZKLARSKAMATEUSZ SZYMAŃSKI533K40 ZABRZE 00:35:2300:34:5206:26
77KATARZYNA ROJCZYKMARCIN ROJCZYK509K41 KATOWICE 00:35:2700:34:5906:26
78MARIUSZ GILNERIZABELA GILNER429M 37SOSNOWIECTELEGILIXTEAM00:35:2800:34:5206:26
79BASIA BADURAANNA TWARKOWSKA402K42 DĄBROWA GÓRNICZAJA I MOJA PRZYJACIÓŁKA IDIOTKA00:35:3100:34:5506:27
80JULIA WOŹNIAKTOMEK WOŹNIAK549K43 DĄBROWA GÓRNICZA 00:35:3500:34:5206:28
81PAULINA LUDWIKOWSKAPRZEMYSŁAW LUDWIKOWSKI475K44 DĄBROWA GÓRNICZA 00:35:3600:35:2606:28
82MARTYNA SIWEKADRIAN PYTLIK516K45 DĄBROWA GÓRNICZA 00:35:3700:35:1006:28
83ELŻBIETA PETRYKOWSKAGRZEGORZ PETRYKOWSKI495K46 ŻORY 00:35:4500:35:3806:30
84AGNIESZKA KOCJANPATRYK KOCJAN451K47 OLKUSZ 00:35:4500:35:4506:30
85SYLWESTER DOMINIKMAGDALENA DOMINIK420M 38DĄBROWA GÓRNICZAINICJATYWA DĄBROWSKA DAWNA DĄBROWA00:35:4700:34:5006:30
86GRZEGORZ KOWALCZYKBARBARA MARKIEWICZ456M 39GLIWICE 00:35:4900:35:2206:30
87ARTUR DURZYŃSKIBARBARA DURZYŃSKA424M 40DĄBROWA GÓRNICZA 00:35:5100:35:3806:31
88MARTA MATUSZCZYKMACIEJ ŁUKASZEK480K48 KATOWICE 00:35:5900:35:3006:32
89AGNESZKA JASEKGRZEGORZ JASEK532K49 RYBNIK 00:36:0500:36:0506:33
90KRZYSZTOF KULIKMAGDALENA KULIK465M 41DĄBROWA GÓRNICZA 00:36:0600:36:0306:33
91PIOTR KOZAKMARIA SZKODA-KOZAK459M 42SOSNOWIEC 00:36:0900:35:4706:34
92WOJCIECH KIŚLEWSKIMAŁGORZATA KIŚLEWSKA448M 43LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓW00:36:1200:35:1706:34
93MARCIN CISOWSKIALEKSANDRA MIKULSKA415M 44DĄBROWA GÓRNICZA 00:36:2700:36:2706:37
94MICHAŁ WRAŻEŃPAULINA MARYNKA552M 45SOSNOWIEC 00:36:2800:35:4606:37
95ZUZANNA JUZUŃKAROL KOPROWSKI445K50 DĄBROWA GÓRNICZA 00:36:2900:36:0806:38
96ADAM WASILEWSKIMARTA WASILEWSKA540M 46CZELADŹ 00:36:2900:35:1206:38
97MARIUSZ KSIĘŻOPOLSKIJOANNA WÓJTOWICZ464M 47DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEM00:36:3100:35:3806:38
98ANDRZEJ PRZYBYLSKIDOROTA PRZYBYLSKA505M 48SOSNOWIECAKTYWNI SOSNOWIEC00:36:3200:36:2206:38
99BOŻENA KOZŁOWSKAADAM ROST461K51 ŚWIĘTOCHŁOWICE 00:36:3500:35:5406:39
100WERONIKA WINTERPAWEŁ WŁOCH542K52 CZĘSTOCHOWA 00:36:3600:36:1506:39
101KLAUDIA BOKSAWOJCIECH NOWACKI405K53 DĄBROWA GORNICZA 00:36:4100:35:5806:40
102JAROSŁAW IWANECKIEDYTA ADAMIAK438M 49KATOWICEAUMA POLSKA00:36:4300:36:4006:40
103WOJCIECH KWAŚNIEWSKISONIA TATOJ467M 50BĘDZIN 00:36:4600:36:0606:41
104PIOTR ZAGAŁAMARTA ZAGAŁA557M 51DĄBROWA GÓRNICZA 00:36:4700:36:2106:41
105KATARZYNA ADAMIOKJACEK ADAMIOK401K54 ZABRZE 00:36:4900:36:2006:41
106TOMASZ KOTULIŃSKIEWA KOTULIŃSKA455M 52SOSNOWIECBIKEHEAD00:36:4900:36:2306:41
107BARTŁOMIEJ MICKIEWICZKRYSTYNA MICKIEWICZ482M 53DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEM00:36:5500:36:3706:42
108ROBERT SOŁTYSIKKINGA SOŁTYSIK522M 54DĄBROWA GÓRNICZAXXX00:36:5600:36:3806:42
109GRZEGORZ BRUDEKMAGDALENA KOPEĆ-BRUDEK408M 55GLIWICENAPRZÓD ROSIAKI00:37:0000:36:4006:43
110ŁUKASZ KOZARDAGMARA LEŚNIAK460M 56STRZYŻOWICE198600:37:0200:36:5606:44
111GRZEGORZ LEBIODAANNA ŚLUSARCZYK-LEBIODA468M 57DĄBROWA GÓRNICZA 00:37:1600:36:4606:46
112ŁUKASZ WYWIAŁANNA DUDKIEWICZ555M 58WOJKOWICESAINT-GOBAIN00:37:2600:36:5106:48
113KATARZYNA BIAŁASAGATA MŁYNARCZYK403K55 BĘDZIN 00:37:3600:36:5406:50
114GRZEGORZ WIDŁAKAGNIESZKA WIDLAK541M 59SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEDZIOBAKOWIE00:37:4600:37:3606:52
115RADOSŁAW SKOWROŃSKIALEKSANDRA DRÓŻDŻ517M 60DABROWA GORNICZASKOWYRRNY TEAM00:37:4800:37:0906:52
116ANNA GORUSNATALIA NIWIŃSKA431K56 ZABRZEANNA GORUS00:37:5700:36:5406:54
117DAWID WÓJCIKELEONORA WÓJCIK550M 61DĄBROWA GÓRNICZAARUE CAPOEIRA POLSKA00:38:1900:37:5506:58
118ŁUKASZ MATERZOKDARIA SUŁGUT478M 62RADLINOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA RYBNIK - NIEWIADOM00:38:2000:37:5406:58
119MAŁGORZATA STAROŃMAREK STAROŃ526K57 MIKOŁÓW 00:38:2500:38:0506:59
120ANNA CHOWANIECMICHAŁ CZYŻ413K58 DĄBROWA GÓRNICZASTOWARZYSZENIE ARTYŚCI UŚMIECHU00:38:2700:37:5906:59
121MICHAŁ WOJTUNIKADRIANA PLIŻGA-WOJTUNIK548M 63DĄBROWA GÓRNICZASPORTOWA DĄBROWA00:38:2900:38:1106:59
122MARCIN WOJCIECHOWSKIROMUALDA WOJCIECHOWSKA545M 64DĄBROWA GÓRNICZA 00:38:3700:38:0607:01
123PATRYCJA SZALENIECSEBASTIAN SZALENIEC529K59 BĘDZINBĘDZIN TEAM00:38:4800:38:2107:03
124MAGDALENA PRZYBYLSKAPIOTR KLAJA504K60 KRAKÓWAKTYWNI INACZEJ00:39:0000:38:5207:05
125AGATA BRONOWSKA-GARNCARZJAKUB GARNCARZ407K61 DĄBROWA GÓRNICZA 00:39:1500:38:4307:08
126PAWEŁ KOPCIUCHKAROLINA HOCZELA-KOPCIUCH454M 65DĄBROWA GÓRNICZA 00:39:2500:39:0207:10
127KRZYSZTOF MATUSZCZYKANNA MATUSZCZYK479M 66SOSNOWIEC 00:39:5100:39:2007:14
128IRENA GRZYWOCZBERNARD GRZYWOCZ435K62 MOSINA 00:39:5300:39:2007:15
129MARCIN BAZYLAKKATARZYNA GEMBICKA-BAZYLAK1M 67DĄBROWA GÓRNICZA 00:39:5700:39:5407:15
130BEATA ROBAKOWSKAPAWEŁ ROBAKOWSKI507K63 DĄBROWA GORNICZA 00:40:0200:40:0007:16
131MARIUSZ MOSÓRLILLA MOSÓR485M 68KLUCZELISY PUSTYNI00:40:0400:39:4507:17
132JACEK SZCZERBARENATA SZCZERBA530M 69SOSNOWIEC 00:40:2900:39:5507:21
133KAMIL SZEWCZYKKAMILA SZEWCZYK531M 70DĄBROWA GÓRNICZAWYCIARAMCIAMCIANE DZIAMDZIAKI00:40:4600:40:0407:24
134MARCIN PIŁKOEMILIA PIŁKO497M 71DABROWA GORNICZABIEGAJZEMNĄ00:41:0400:40:5807:28
135DAWID OPAŁKAMARTA ŻUKOWSKA490M 72SOSNOWIEC 00:41:3200:41:2707:33
136ROBERT SIECZKAANNA SIECZKA512M 73SOSNOWIEC 00:42:2400:41:5307:42
137ANETA PABICHTOMASZ PABICH491K64 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 00:42:5100:42:4307:47
138ALEKSANDRA BIERNACKAŁUKASZ FIK404K65 NIEGOWONICZKIKACPERKI00:42:5300:42:0407:47
139ALEKSANDRA GABORROBERT GABOR427K66 CHORZÓWŻÓŁWIKERSI00:43:0600:42:4107:50
140DARIUSZ MARSZAŁEKMAGDALENA MARSZAŁEK477M 74DABROWA GÓRNICZA 00:43:0700:42:2907:50
141PIOTR KANIOWSKIMAŁGORZATA KANIOWSKA446M 75ROKITNO SZLACHECKIEBIEGAM BO LUBIĘ00:44:3100:44:0708:05
142 443 00:44:4100:44:0608:07
143MARCIN DĄBROWIAKPAULINA DĄBROWIAK418M 76SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIEC00:44:5400:44:3308:09
144TOMASZ GORYCZKAANNA CIEPIELA432M 77KATOWICELUBIĘ BURPEES00:44:5800:44:3208:10
145GRAŻYNA GRZELECMARCIN GRZELEC433K67 SOSNOWIEC 00:46:1300:45:3308:24
146DARIUSZ CUPIAŁMARIOLA CUPIAŁ416M 78SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEM00:46:2200:45:5208:25
147MAGDALENA DOMIŃSKADANIEL DOMIŃSKI421K68 DĄBROWA GÓRNICZA 00:46:3100:46:1908:27
148PAWEŁ SOKOŁOWSKIDANUTA SOKOŁOWSKA521M 79PORĘBA 00:46:4600:46:0908:30
149BARBARA SIUDYKADARIUSZ SMACZYŃSKI515K69 DĄBROWA GÓRNICZAAKTYWNA DĄBROWA00:48:5800:48:3908:54
150DOMINIKA CHRYSTANDRZEJ SYDA414K70 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEKW KATOWICE00:53:5800:53:1909:48