TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
IX BIEG WALENTYNKOWY
Organizator:Stowarzyszenie Pogoria Biega w Dąbrowie Górniczej
Data:02.02.2020 r.
Miejsce:Dąbrowa Górnicza
Dystans:NW Indywidualnie - 5,5 km
 

    

      
 
MCEIMIĘNAZWISKONRPŁEĆKMMIEJSCOWOŚĆKLUBCZAS BRUTTOCZAS NETTOMIN/KM
1KACPERMIZGAŁA665M 1ZŁOTY POTOK 00:31:5400:31:5405:48
2JOANNAKOŁODZIEJ645K1 RUDA ŚLĄSKISTADION ŚLĄSKI00:35:1600:35:1606:24
3MARIANMAŁKA661M 2GLIWICE195900:35:4300:35:4306:29
4DOROTABAGIŃSKA601K2 SŁAWKÓWSŁAWKOWSKIE WŁÓCZYKIJE00:35:4500:35:4506:30
5SŁAWOMIRPŁATOS677M 3BĘDZIN-00:36:0400:36:0406:33
6GRZEGORZ SAWICKI722M 4BĘDZIN 00:37:4100:37:3506:51
7KRZYSZTOFSZCZUCKI694M 5ŻORY 00:38:0600:38:0406:55
8GRZEGORZMACIEJKO656M 6GLIWICETYTANI WSB00:39:0300:39:0107:06
9JANSERWOTKA688M 7WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI00:39:5500:39:5007:15
10MIROSŁAWGAWEŁ627M 8BIELSKO-BIALAPROFESSIONAL TEAM00:40:1900:40:1907:19
11SYLWIAKASPRZYK643K3 MYŚLACHOWICESYLWIA00:40:3200:40:3207:22
12GENADIUSZCIEMNOŁOŃSKI611M 9DĄBROWA GÓRNICZA-00:40:4000:40:4007:23
13REMIGIUSZTOWAREK707M 10MIKOŁÓWCHO-MI-KI00:40:4800:40:3907:25
14ZYGMUNTOCYSEK673M 11KATOWICESTADION ŚLĄSKI00:41:3800:41:2307:34
15MAŁGORZATASZROBARCZYK697K4 KARCHOWICE 00:41:4100:41:4007:34
16ANGELIKAPUSKARZ679K5 BALICEWŁÓCZYKIJ00:41:5800:41:4507:37
17JANMACHOWSKI655M 12KOZIEGŁOWYLEŚNE LUDKI ZARKI LETNISKO00:42:0800:42:0607:39
18MARIAANYŻ720K6 BĘDZINKIJE W DOBRYCH RĘKACH00:42:1500:42:1507:40
19LUCJAWAJZER708K7 ZAWIERCIEGRUPA JURAPL00:42:2900:42:2907:43
20MAREKSZCZYGIEL695M 13ZAWIERCIEGRUPA JURAPL00:42:2900:42:2307:43
21JERZYGÓRNIK632M 14KATOWICEKATOWICE 4900:42:5800:42:5307:48
22KRZYSZTOFKUBECZKO649M 15MYSŁOWICEKATOWICKI NORDIC WALKING00:43:2300:43:2207:53
23BEATASTEFANIAK693K8 SOSNOWIEC 00:43:4400:43:3907:57
24MARIANPUSZER680M 16SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 00:43:5200:43:4607:58
25ALEKSANDRADRYGALSKA623K9 BĘDZINKIJE W DOBRYCH RĘKACH00:43:5300:43:5207:58
26KRYSTYNABIEDRA718K10 BĘDZIN 00:44:1100:44:1008:02
27ADRIANBŁASZCZYK603M 17CZĘSTOCHOWALEŚNELUDKI ŻARKI LETNISKO00:44:1200:44:0808:02
28ANDRZEJFELIKS624M 18KATOWICE 00:44:5200:44:4508:09
29ANNAPASTERNAK675K11 GLIWICEOPEL ACTIVE TEAM00:44:5500:44:5008:10
30KATARZYNAGIERLOTKA629K12 KATOWICESALON KRAWIECKI KATARZYNA00:45:0100:44:4608:11
31ANNANIEPSUJ669K13 BYTOMKIJANKI00:45:0600:44:5408:12
32FRANCISZEKWILCZYŃSKI710M 19JAWORZNO 00:45:2600:45:2408:15
33MAŁGORZATAKALAGA641K14 CHRUSZCZOBRODGRUPA JURA.PL00:45:3400:45:2108:17
34BOGDANTHOMALLA705M 20ZABRZESTADION ŚLĄSKI00:45:4300:45:1908:18
35ANASTAZJAKULAWIK651K15 NIEGOWONICE 00:45:5200:45:4008:20
36MONIKAWÓJTOWICZ-PASZKOWSKA713K16 GRÓDKÓW 00:45:5300:45:4908:20
37BEATAMORAK-MŁODAWSKA667K17 BĘDZINKIJANKI GRODZIEC00:45:5700:45:4208:21
38EMMAR662K18 BEDZIN 00:45:5700:45:4108:21
39JÓZEFLESKI653M 21ZAWIERCIEGRUPA JURA.PL00:46:0800:45:5308:23
40IRENAMAŁKA660K19 GLIWICE195600:46:1000:46:0908:23
41DOROTAFLAK-GMERSKA625K20 DĄBROWA GÓRNICZA 00:46:1100:46:0508:23
42ELAGWIOŹDZIK633K21 KATOWICE 00:46:1200:46:0608:24
43ANDRZEJRYGULSKI686M 22ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKIE KARLUSY00:46:3400:46:3408:28
44JADWIGABUCHENFELD607K22 KAMIEŃSKIE MŁYNY 00:46:3600:46:2908:28
45SŁAWOMIRZYCH715M 23SOSNOWIEC 00:46:4000:46:3708:29
46JACEKSOWA692M 24DĄBROWA GÓRNICZA 00:46:4100:46:3708:29
47MARZENAŻELEZIK716K23 BĘDZIN 00:46:5600:46:4008:32
48JOANNAŚWIERCZEK703K24 BYTOMKIJANKI00:46:5600:46:4608:32
49ELŻBIETAGAWEŁ626K25 BIELSKO-BIALA 00:46:5900:46:5608:32
50DOROTAKULIŃSKA652K26 BĘDZINKIJE W DOBRYCH RĘKACH00:47:0000:46:5908:32
51MONIKAGWÓŹDŹ634K27 DĄBROWA GÓRNICZA 00:47:1000:47:0808:34
52JUSTYNACZERNIK618K28 DĄBROWA GÓRNICZA 00:47:2600:47:1608:37
53WŁODZIMIERZSZYMCZEWSKI700M 25ŚWIĘTOCHŁOWICE 00:47:2600:47:1708:37
54MAŁGORZATAGŁĄB630K29 ŁAZY 00:47:4400:47:3208:40
55ELŻBIETACZAPURA617K30 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAM00:47:4500:47:3108:40
56EWELINAŚLĘZAK701K31 SOSNOWIEC 00:48:0400:48:0008:44
57BEATAROST681K32 SOSNOWIEC 00:48:0400:47:5908:44
58DARIUSZPEŁKA676M 26DĄBROWA GÓRNICZA 00:48:1800:48:0108:46
59DOROTASZWEJ699K33 DĄBROWA GÓRNICZA 00:48:1800:48:0808:46
60DOROTABOMBA605K34 TRZEBINIABOMBELA00:48:2100:48:1908:47
61AGNIESZKABIERNACKA602K35 NIEGOWONICEKACPERKI00:48:2600:48:1608:48
62MARIOLAKACPEROWSKA639K36 SOSNOWIECKACPERKI00:48:2600:48:1508:48
63BARBARABURZYŃSKA609K37 KATOWICE 00:48:3200:48:2308:49
64ANNAKAŁUŻNA642K38 SOSNOWIEC 00:48:3500:48:2708:50
65JOANNAWOŁOSZYN712K39 BYTOMKIJANKI BYTOM00:48:4100:48:3008:51
66GRAŻYNAPRZYŁUCKA721K40 PRECZÓWGRAMMI00:48:4800:48:4008:52
67JOANNAHUDASZEK636K41 WOJKOWICE 00:49:0800:49:0008:56
68KRZYSZTOFŚLIWKA702M 27CHORZÓWCHO-MI-KI00:49:1100:49:0408:56
69GRZEGORZGWÓŹDŹ717M 28DĄBROWA GÓRNICZA 00:49:2600:49:2308:59
70MARTAGĘBKA628K42 DĄBROWA GÓRNICZA 00:49:3100:49:2109:00
71MONIKASOBCZYK690K43 MIERZĘCICE 00:49:3100:49:2109:00
72KRYSTYNAMIKOŁAJCZAK664K44 RUDA ŚLĄSKA 00:49:3300:49:2509:00
73JUSTYNAŁOSZAJĆ654K45 SOSNOWIEC 00:49:5600:49:5409:04
74KRYSTYNADROZD622K46 BYTOMCIDRY LOTAJOM00:49:5600:49:5309:04
75GRAŻYNASIWCZYK689K47 PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:49:5900:49:5509:05
76MARIASOŁTYSIK691K48 SOSNOWIEC 00:50:0200:49:4709:05
77MONIKABUCKA608K49 KATOWICE 00:50:1200:49:5909:07
78MARIOLARUTKA683K50 DĄBROWA GÓRNICZA 00:50:1300:49:5909:07
79MAŁGORZATACZOPEK619K51 SKAŁKAGRUPA JURA00:50:2100:50:0609:09
80ANNAKORDON647K52 ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKIE ŁAZIKI00:50:2400:50:2309:09
81KASIASZTURA698K53 BĘDZIN 00:50:4500:50:3909:13
82BEATATEPER704K54 DĄBROWA GÓRNICZA 00:50:4600:50:4209:13
83JOLANTATOWAREK706K55 MIKOŁÓWCHO-MI-KI00:50:5400:50:4509:15
84TERESAMICHALAK663K56 BIELSKO BIALAROZBBIEGANE KOMOROWICE00:50:5500:50:4709:15
85KAZIMIERZBOBEREK604M 29DĄBROWA GÓRNICZA 00:50:5800:50:5709:16
86GRAŻYNAMAJEWSKA657K57 DĄBROWA GÓRNICZA 00:51:2300:51:1409:20
87KATARZYNAMALEC659K58 DĄBROWA GÓRNICZA 00:51:2300:51:1409:20
88MAŁGORZATAHORZELA635K59 MIKOŁÓW 00:51:3100:51:2209:22
89MARCELNOWAK672M 30DĄBROWA GÓRNICZA GOŁONÓG 00:51:4200:51:2809:24
90AGNIESZKANOWAK670K60 DĄBROWA GÓRNICZA GOŁONÓG 00:51:4200:51:2809:24
91SYLWIACIESIELSKA612K61 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 00:52:1000:51:5609:29
92AGNIESZKAKACPEROWSKA638K62 NIEGOWONICEKACPERKI00:52:5300:52:4409:36
93MAGDALENAJAŁOWIEC637K63 ZAWIERCIE 00:52:5300:52:4909:36
94MIROSŁAWAKACPEROWSKA640K64 NIEGOWONICEKACPERKI00:52:5400:52:5009:37
95PIOTRRUTKA684M 31DĄBROWA GÓRNICZA 00:52:5800:52:4709:37
96ANNACISZEWSKA615K65 SKAŁKAGRUPA JURA00:53:0200:52:4709:38
97ANNAKOPCZYŃSKA646K66 DĄBROWA GÓRNICZA 00:53:0700:52:5009:39
98ALEKSANDRAJAKUBOWSKA719K67 DĄBROWA GÓRNICZA 00:53:0700:52:5109:39
99KATARZYNASZLEPER-MARKOWSKA696K68 BĘDZIN 00:53:1700:53:0909:41
100BOGUSŁAWACIEŚLIK613K69 NIEGOWONICEKACPERKI00:53:5500:53:5209:48
101MALWINAPSONKA678K70 ŻELISŁAWICE 00:53:5500:53:5109:48
102MAGDALENAMAJEWSKA658K71 BĘDZINMAJMUSIC00:53:5700:53:4909:48
103JADWIGACEBULA610K72 ŁAZISKA GÓRNE 00:54:4600:54:3609:57
104TERESACIEŚLIK614K73 MIKOŁÓW 00:54:4600:54:3709:57
105ELEONORADĘBSKA620K74 DĄBROWA GÓRNICZA 00:55:0000:55:0010:00
106EDWARDZOBEK714M 32SOSNOWIECOSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA00:55:0600:54:4410:01
107TERESAPODOLAK723K75 PYSKOWICELAKS00:55:0900:55:0810:01
108BRYGIDAKUBICKA650K76 DĄBROWA GÓRNICZA 00:55:2700:55:2610:04
109URSZULANABRDALIK668K77 DĄBIE 00:56:0800:56:0810:12
110IRENAWILTOSIŃSKA724K78 DĄBROWA GÓRNICZAINDYWIDUALNIE00:56:5400:56:4210:20
111IRENAWILTOSIŃSKA711K79 DĄBROWA GÓRNICZAINDYWIDUALNIE00:56:5400:56:4210:20
112ANNAKLUSKA-WNUK644K80 DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA MORSUJE01:01:1101:00:5411:07
DSQBOGDANCYRUS616M -STRZEBIŃSILESIA NORDIC TEAM00:31:5400:31:5405:48