TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
IX BIEG WALENTYNKOWY
Organizator:Stowarzyszenie Pogoria Biega w Dąbrowie Górniczej
Data:02.02.2020 r.
Miejsce:Dąbrowa Górnicza
Dystans:NW Pary - 5,5 km
 

    

      
 
MCEIMIĘNAZWISKONRPŁEĆKMMIEJSCOWOŚĆKLUBCZAS BRUTTOCZAS NETTOMIN/KM
1KATARZYNA POLAKMIROSŁAW KAJCA773K1 TARNOWSKIE GÓRY 00:41:4400:41:4307:35
2ZOFIA GRABDAANDRZEJ GRABDA759K2 DĄBROWA GÓRNICZA 00:43:2700:43:2407:54
3JOLANTA CESARZJACEK CESARZ756K3 MYSZKÓW 00:44:4600:44:4508:08
4MAREK SIKORAJOANNA SIKORA776M 1DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEM00:45:1000:45:0308:12
5MARIUSZ PANCERZJOANNA PANCERZ769M 2BIELSKO-BIAŁAARMADILLOS00:45:3500:45:1808:17
6MAREK PIÓRKOWSKIMARTA PIÓRKOWSKA770M 3BĘDZINW POGONI ZA DUCHEM00:45:5400:45:4708:20
7JOLA KASPRZIKBERNARD KASPRZIK763K4 TOSZEKSIECHODZI PTTK00:45:5700:45:5308:21
8BEATA LATKOWSKASŁAWOMIR LATKOWSKI766K5 KATOWICE 00:46:0500:45:5508:22
9FRANCISZEK HAJDUKJOLANTA WOZIŃSKA760M 4TARNOWSKIE GÓRYSIECHODZI00:46:1300:46:0708:24
10ZBIGNIEW BRUDELBARBARA MAJECKA-BRUDEL755M 5KATOWICE 00:46:4700:46:3608:30
11MAŁGORZATA PŁÓCIENNIKROBERT PŁÓCIENNIK771K6 JASTRZĘBIE-ZDRÓJKOBIETY NA 5+00:46:5000:46:4008:30
12GRZEGORZ KLEJSZTAMONIKA BERNAD-KLEJSZTA764M 6MYSŁOWICE#CZELADZBIEGA00:47:0200:46:5608:33
13OLA KRAKOWIANMIROSŁAW KRAKOWIAN765K7 CZĘSTOCHOWAJEST LEPIEJ00:47:2200:47:0408:36
14ADAM TKOCZALICJA TKOCZ779M 7RUDA ŚLĄSKA 00:47:2700:47:2308:37
15DOROTA GAZDAJERZY BĄK758K8 KATOWICESTADION ŚLĄSKI00:47:5100:47:5008:42
16KRZYSZTOF SZYMAŃSKIMAGDALENA SZYMAŃSKA777M 8SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIEC00:48:0000:47:4708:43
17TOMASZ BORCZMAŁGORZATA BORCZ754M 9DABROWA GÓRNICZA 00:48:3700:48:2508:50
18PAWEŁ PROBIERZANETA PROBIERZ774M 10DĄBROWA GÓRNICZA 00:50:0500:49:5809:06
19MARIUSZ BIEŃIIONA BIEŃ753M 11DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEM00:50:1000:49:5309:07
20JERZY ŁĄCZYKBARBARA ŁĄCZYK767M 12CZELADŹOPTYKA K.M. SZCZERBA00:50:5700:50:5109:15
21IRENA HRYNDIOJERZY HRYNDIO761K9 KATOWICESTADION SLASKI00:51:2600:51:2009:21
22BOGUSŁAWA ANTOSIEWICZBOGDAN ANTOSIEWICZ751K10 CZELADŹ#CZELADZBIEGA00:52:3900:52:3709:34
23DARIUSZ JAWOREKANNA WŁÓCZYK762M 13GLIWICEEXTREMALNE OTK NA RELAKSIE00:52:4700:52:3409:35
24MONIKA DONKOW-BODUCHPRZEMYSŁAW BODUCH757K11 DĄBROWA GÓRNICZA 00:53:1100:52:5309:40
25ANNA WYDRZYŃSKAARKADIUSZ ZAWISTOWSKI778K12 SOSNOWIEC 00:55:3300:55:2210:06
26KLAUDIA MOSÓRMARCIN LITWINIUK768K13 KLUCZE 00:55:4000:55:3210:07
27JAN BĄKGABRIELA BĄK752M 14ROGACZÓWEK 00:56:1400:56:1110:13