TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
Cykl Biegów Po Sąsiedzku
Organizator:Cidry Lotajom, Lecymy Durś, Miechowicka Grupa Biegowa, Ufoki Świerklaniec
Data:Start - 08.06.2019
Miejsce:Radzionków, Miechowice, Świerklaniec
Dystans:Bieg - klasyfikacja mężczyzn
 

    

      
 
NRIMIĘNAZWISKOMIASTOKLUBECO CIDRYPIONA GWIDONACROSS MOLPOMAGAMY DURŚJOKERSUMA
1PIOTRMRACHACZBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA1009510010015410
2MATEUSZKAMINSKIRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM7783858715347
3ANDRZEJŚWIRSKIBYTOMKRUPNIOKI I ŻYMLOKI7981818515341
4TOMASZHARWIGRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM6575758115311
5PATRYKHARWIGRADZIONKÓW CIDRY LOTAJOM7365797115303
6WOJCIECHWIĘZIKTARNOWSKIE GÓRYCIDRY LOTAJOM6171737715297
7RAFAŁKARGÓLTARNOWSKIE GÓRYLOGTECH TEAM RADZIONKÓW 919193 275
8MICHAŁHARWIGRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM6961616515271
9RAFAŁWACHLARADZIONKÓWTOURSPORT RUNNING TEAM878595 267
10MATEUSZŚCISŁYŚWIERKLANIECUFOKI ŚWIERKLANIEC556983 207
11ARKADIUSZGORCZYCKIBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA2251615715206
12PAWEŁWYLĘŻEKPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ/ OPP KATOWICE95 95 190
13ALEKSANDERZIĘBASTRZYŻOWICEKLUB SPORTOWY GMINY PSARY 93 93 186
14KRZYSZTOFBANEKRADZIONKÓWTOURSPORT RUNNING TEAM93 91 184
15ADAMMUCHARADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM4129593915183
16MACIEKROGOWSKITARNOWSKIE GÓRYSREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY8589 174
17MARCINFALANAPIEKARY ŚLASKIELECYMY DURŚ3322455315168
18TOMEKWÓJCIKPIEKARY ŚLĄSKIE VR46 79 79 158
19ROBERTWRĘCZYCKIKALETYO CO BIEGA W KALETACH75 77 152
20RYSZARDTYCZYŃSKIPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURS 67 73 140
21ADRIANSZCZUKABYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA253755115133
22TOMASZSZYMSKIBYTOM 1318512915126
23JAKUBSZUMALTARNOWSKIE GÓRY 59 63 122
24KRZYSZTOFOPIOŁKAPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ 244351 118
25ANDRZEJKOWOLIKRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM1710413315116
26RAFAŁGOWIKBYTOMCIDRY LOTAJOM715373115105
27RAFAŁFORMICKIZAWIERCIECKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA 100 100
28ŁUKASZMAJEWSKIDĄBROWA GÓRNICZA 53 45 98
29GRZEGORZKLIMOWICZTARNOWSKIE GÓRY 3955 94
30DAMIANZAWADZKIPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ 4943 92
31MICHAŁŁUKASIKPIEKARY ŚLĄSKIEUKS OLIMPIA ZABRZE 91 91
32KAROLKALAGAPIEKARY ŚLĄSKIE 89 89
33ROBERTRYSZZABRZE 89 89
34MICHAŁSUROWIECWOJKOWICERUNNERS WOJKOWICE TEAM89 89
35ROMANCICHOŃMIERZĘCICE 87 87
36MARIUSZWYSOCKIPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ 87 87
37DAMIANSTALMACHPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ1933271585
38ARTURBOŻEKBYTOMCIDRY LOTAJOM83 83
39TOMASZKAPACZELADŹ #CZELADZBIEGA 83 83
40MATEUSZGRZANKAZAWIERCIETOM-ENER81 81
41MACIEJTARNOWSKIŚWIERKLANIECMM POWER / KOLIBER TEAM 77 77
42MARCINRESPONDEKSIEMIANOWICE ŚLĄSKIELECYMY DURŚ 75 75
43ŁUKASZKURAŚSIEWIERZFAST FOOT TEAM SIEWIERZ 73 73
44MARCINKURPDOBRE MIASTO"DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ""ODCISK"""71 71
45ANDRZEJRABSZTYNUXBRIDGECIDRY LOTAJOM 69 69
46MARCINSIWEKPIEKARY ŚLĄSKIE MDT 69 69
47KRZYSZTOFBIELECKIBYTOM 67 67
48SZYMONCHROMIKBĘDZINCSIR MOS DĄBROWA GÓRNICZA 67 67
49MARCINMAŁYSACHORZOW 67 67
50HIERONIMFILIPIAKBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 65 65
51RAFAŁRUBANTARNOWSKIE GÓRY 757 64
52KONRADBURZYŃSKITARNOWSKIE GÓRY 63 63
53ARKADIUSZORZECHOWSKIBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA63 63
54MARIUSZPISINGASGLIWICEBIEGANIE TO MÓJ TRZEŹWY WYBÓR 63 63
55SEBASTIANGWIŻDŻPIEKARY ŚLĄSKIE 25 37 62
56ARKADIUSZBRZEZINATARNOWSKIE GÓRYSREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY1417241561
57KONRADŁUSZCZBĘDZIN#GRODZIECRUN 61 61
58MICHAŁKUCHTAPYSKOWICE 59 59
59MATEUSZKURAŚSIEWIERZFAST FOOT TEAM SIEWIERZ NOWAK TEAM 59 59
60RAFAŁOPENCHOWSKIBORUSZOWICE 57 57
61WOJCIECHWRÓBELBYTOM SZOMBIERKI DREAM TEAM 57 57
62PIOTRKANDORABYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 2135 56
63KAROLSCHLAGNERTARNOWSKIE GÓRY 55 55
64ZBYSZEKSIEJAPIEKARY ŚLLECYMY DURŚ1221161555
65BARTŁOMIEJPETEJATARNOWSKIE GÓRY 53 53
66PIOTRWILKBYTOM 53 53
67PAWEŁHOŁABYTOM BTM RUNNERS29 22 51
68RAFAŁSZOŁTYSIKRADZIONKÓWEKO TECH TRIATHLION TEAM51 51
69RAFAŁROSKOSZTARNOWSKIE GÓRYPRO WINDOW TEAM TARNOWSKIE GÓRY 49 49
70KRZYSZTOFSIUTAPIEKARY ŚLĄSKIE 49 49
71DOMINIKSOREMSKIRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM49 49
72KAMILBIAŁYSIEWIERZFAST FOOT TEAM SIEWIERZ 47 47
73MARCINNIEDZIELABYTOMFAT MAMA’S SPORT CLUB 47 47
74ALEKSANDERRATAJCZAKPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ 47 47
75ARTURRÓWIŃSKIBYTOM 47 47
76JANUSZCELAREKSIEMIANOWICE ŚLĄSKIELECYMY WARTKO 45 45
77WOJCIECHPAKUŁARADZIONKÓWTEAM 9645 45
78KRZYSZTOFDYLUŚPIEKARY ŚLĄSKIE 43 43
79PIOTRTYCZKARADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM43 43
80RAFAŁGRUDNIEWSKITARNOWSKIE GÓRYSREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY51720 42
81ROBERTHODORBYTOM 119151541
82RAFALKOWALSKIDĄBROWA GÓRNICZABKB 41 41
83MACIEJOLEJNICZAKTARNOWSKIE GÓRYBWH 41 41
84DAREKŚLUSARSKIDĄBROWA GÓRNICZATEAM URODZENI BIEGACZE39 39
85JACEKWEGNERGASZOWICEDECATHLON & PRZYJACIELE 39 39
86TOMASZLITWIŃSKIPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ112 25 38
87TOMASZTERECHRADZIONKÓW TOURSPORT RUNNING TEAM37 37
88ŁUKASZGRABIANOWSKIBYTOMLECYMY DURŚ 35 35
89LESZEKKUDLIŃSKICIASNA 35 35
90DAWIDTWOREKRADZIONKÓW 35 35
91JOZEFHAŃCZURBYTOMB T M RUNNERS112141533
92KRZYSZTOFNOCOŃTARNOWSKIE GÓRY 16 17 33
93ALEKSANDERSOJKASIEMIANOWICE 33 33
94EDWARDBUKOWSKIKLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA31 31
95DAWIDPIEGZAKRUPSKI MŁYNGREEN RUNNERS TEAM 31 31
96ALEKSANDERSĘDZIKBYTOM 31 31
97JAROSŁAWŻUKOWBYTOMBTM RUNNERS 29 29
98HENRYKHUZAREWICZRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM1 27 28
99KAMILSOŁTYSIKORZECHUFOKI ŚWIERKLANIEC 27 27
100ANDRZEJTRELAPIASKIGRANDPAGANG27 27
101JACEKMAŁECKIŚWIĘTOCHŁOWICEŚLUNSKIE ELWRUNERY13 22 26
102MARCINMARCELABYTOMFAT MAMA’S SPORT CLUB 25 25
103DANIELPYKAPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ24 1 25
104JACEKMIKULSKIBYTOM 24 24
105KRZYSZTOFBARONPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ 1813 22
106ARKADIUSZGÓRECKIRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM21 21
107SZYMONWOJDYŁABYTOMNEW ENGLAND REVOLUTION 21 21
108ADAMMROZEKTARNOWSKIE GÓRY 20 20
109MAREKPAJĄKSIEMIANOWICE ŚL. 20 20
110MARCELSZCZUKABYTOM 11121520
111KAMILWISTELPIEKARY ŚLĄSKIE 20 20
112MIROSŁAWDRAGONTARNOWSKIE GÓRY 11111519
113JANHAŃCZURBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA11111519
114ŁUKASZKALINOTARNOWSKIE GÓRY 11111519
115JAROSŁAWMICHALSKITARNOWSKIE GÓRYHETMAN TARNOWSKIE GÓRY 19 19
116ARTURNIEWIADOMSKIRADZIONKÓWEKO-TECH TRIATHLION TEAM19 19
117MICHAŁPERNIKOZACZELADŹ#CZELADZBIEGA 19 19
118ADAMPOLCZYKTARNOWSKIE GÓRYSREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY 19 19
119MIREKSNOCHOWSKIBYTOM EKIPA NA KIJACH11111519
120SEBASTIANŚLIWABYTOM 11111519
121JAKUBCZERWONKOBYTOM#MYJUŻSWOJEZROBILI 18 18
122ŁUKASZKASZUBACZELADZ#CZELADZBIEGA18 18
123JAKUBKURZELAŚWIĘTOCHŁOWICEGIBKIE SZŁAPY 18 18
124JÓZEFBENDKOWSKITARNOWSKIE GÓRY 16 16
125SEBASTIANKRYGIERTWORÓG 151 16
126KRZYSZTOFMAZURCZĘSTOCHOWA 16 16
127MICHAŁKONARSKIPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ15 15
128PAWEŁKOZIOŁSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 14 14
129MARCINOZDOBAPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ113 14
130DANIELPEŁKABYTOMOKKS ORZECH 14 14
131PAWEŁWRODARCZYKRADZIONKÓW 14 14
132ŁUKASZWIECZOREKBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 13 13
133MAREKMISZYNMIASTECZKO ŚLĄSKIERUSZ CUKRZYCĘ 12 12
134PIOTRNADOLSKIRADZIONKÓW 12 12
135ŁUKASZŻESŁAWSKIBYTOM 12 12
136LESZEKJANOSZKAPIEKARY ŚLĄSKIE 11 11
137DAMIANKOWALIKLUBLINIECETHOSENERGY11 11
138JACEKMĘŻYKTARNOWSKIE GÓRYKPP TARNOWSKIE GÓRY 11 11
139MARIUSZNOWAKBYTOM 11 11
140DOMINIKWEISSBYTOM 1 10 11
141ALEKSYKARDYŚCHORZÓW-MIASTOKU AZS UNIWERSYTET RZESZOWSKII 10 10
142GABRIELTYCZKARADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM10 10
143ARTURGAWEŁPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ117 9
144LESZEKMARUCHNIAKPIEKARY ŚLĄSKIE 9 9
145MARIUSZOSIŃSKIPIEKARY ŚLĄSKIECHELSEA POLAND 9 9
146MARCINWICIKPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ1 8 9
147ARTURKROLBYTOMNGK RUNNING TEAM8 8
148ROBERTLASECKINAKŁO ŚLĄSKIEUFOKI ŚWIERKLANIEC 8 8
149MARCINPLUSZCZYKPIEKARY ŚLĄSKIE LECYMY DURŚ1 6 7
150KAROLSKOPPIEKARY ŚLĄSKIE 7 7
151RAFALKRASONPIEKARY SLASKIELECYMY DURŚ 6 6
152DARIUSZMATUĆBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA1 5 6
153PAWEŁMOŁDRZIKBYTOM 114 6
154TOMASZNIEDZIELASOSNOWIEC 6 6
155KRZYSZTOFZIORABYTOMTEKNISKA 6 6
156GRZEGORZGĄBKABYTOM 5 5
157PATRYKPACANATARNOWSKIE GÓRYDRUŻYNA ŚWIĘTEGO MARCINA 5 5
158WOJCIECHKOWALIKNOWE CHECHŁO 4 4
159MAREKZIORABYTOMTEKNISKA 4 4
160LESZEKADAMUSRADZIONKÓW 3 3
161PIOTRCOFAŁKAŚWIERKLANIECUFOKI ŚWIERKLANIEC111 3
162EDWARDCZAJKATARNOWSKIE GÓRY SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY 111 3
163DARIUSZHAŚNIKŚWIERKLANIEC 111 3
164TOMASZKOZICKIBYTOM 1 11 3
165JAKBUCMICHULECBYTOM 3 3
166WOJCIECHPIJETBYTOM 111 3
167ANDRZEJPIONTEKBYTOMCIDRY LOTAJOM1 11 3
168ŁUKASZSTRASZAKPIEKARY ŚLĄSKIE LECYMY DURŚ11 1 3
169BARTOSZSZOŁTYSIKPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ111 3
170KRZYSZTOFWESOŁYBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 3 3
171PIOTRBUJOCZEKBYTOM 11 2
172SEBASTIANFREJRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM1 1 2
173ADRIANFRYCPIEKARY ŚLĄSKIE LECYMY DURŚ1 1 2
174MARIANGROCHOWSKIBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 11 2
175MICHAŁGROCHOWSKIBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 11 2
176TOMASZJANOSZKAPIEKARY ŚLĄSKIE LECYMY DURŚ1 1 2
177ROBERTKRUPARADZIONKÓW, POW. TARNOGÓRSKI 1 1 2
178MARCINKRZEMIŃSKITARNOWSKIE GÓRY 1 1 2
179JERZYKRZYSZKOWSKIPIEKARY ŚLĄSKIEBIEGAMY Z MIAUKOTEM 1 1 2
180MARCINNIEWALDARADZIONKÓWCROSSBOX THORIUM9011 2
181JERRYPLATENBYTOMPL@10 11 2
182PIOTRRASAŁABYTOM 1 1 2
183TOMASZRURKAPIEKARY ŚLĄSKIEBIEGAMY Z MIAUKOTEM 1 1 2
184ADAMSKORUPAZABRZEMIRAZ RACE TEAM2 2
185PAWEŁSŁOTABYTOMLECYMY DURŚ 11 2
186JERZYTKOCZPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ1 1 2
187DOMINIKWEBERNAKŁO ŚLĄSKIEUFOKI ŚWIERKLANIEC11 2
188KAMILWŁOCHOWICZPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ1 1 2
189DARIUSZZAJĄCKATOWICE 1 1 2
190RAFAŁADAMCZYKBYTOMCIDRY LOTAJOM1 1
191RYSZARDADAMCZYKBYTOM 1 1
192DAMIANADAMUSPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ 1 1
193PIOTRADAMUSTARNOWSKIE GÓRY 1 1
194MARCINALEKSYPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
195KAMILBACZYŃSKISIEWIERZ 1 1
196TOMASZBARANEKSOSNOWIEC 1 1
197ARKADIUSZBARANOWICZRUDA ŚLĄSKAADS MASNA 1 1
198RAFAŁBARAŃSKIPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
199KRZYSZTOFBASIAGAPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
200PAWEŁBĄCZEWSKIBĘDZINW POGONI ZA DUCHEM 1 1
201WOJCIECHBENISZTARNOWSKIE GÓRYSREBRNE MIASTO TARNOWSKIE GÓRY 1 1
202RADEKBERNERBYTOM 1 1
203MARIUSZBOHPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
204PIOTRBOROWIECKIKRAKÓWAPIWAST KRAKÓW1 1
205PIOTRBREGUŁATARNOWSKIE GÓRY 1 1
206PIOTRBUDNYKATOWICETYTANOWE DŻDŻOWNICE 1 1
207JANUSZBUJOCZEKNAKŁO ŚLĄSKIEBUJO MY ... 1 1
208WOJCIECHCIESZYŃSKITARNOWSKIE GÓRY RUCH RADZIONKÓW1 1
209KRZYSZTOFCISZEWSKIBYTOMBIEG Z CHRYSTUSEM 1 1
210KRZYSZTOFCYGOŃBYTOM 1 1
211MICHAŁCYLNAKŁO ŚLĄSKIEUFOKI ŚWIERKLANIEC 1 1
212LESZEKDANEKŚWIĘTOCHŁOWICEBTM RUNNERS 1 1
213OSKARDRECHSLERNAKŁO ŚLĄSKIE 1 1
214EDWARDDUDEKRADZIECHOWYRKB BACA1 1
215WOJCIECHDURAKRUDA ŚLĄSKAŚLĄSK RUNNERS1 1
216ŁUKASZDZIETKOOPATÓWBIEGAJĄCY GOROL 1 1
217DAWIDFIEDOROWICZPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ 1 1
218MATEUSZFIEDOROWICZPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ 1 1
219TOMASZFRANIASIEMIANOWICE ŚLĄSKIEENDURANCE TEAM 1 1
220MARCINFRANKIPIEKARY ŚLĄSKIE LECYMY DURŚ 1 1
221ZDZISŁAWFURMANBYTOM 1 1
222ARKADIUSZGARUSPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ 1 1
223ANDRZEJGĘBSKIBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1 1
224KAMILGŁOGOWSKIBOBROWNIKI 1 1
225HENRYKGOJPIEKARY ŚLĄSKIEMOSIR PIEKARY1 1
226MAREKGÓRATARNOWSKIE GÓRY 1 1
227ANDRZEJGRABDADĄBROWA GÓRNICZA 1 1
228BARTOSZGROHSMYSŁOWICE 1 1
229MICHAŁGRYZIKBYTOMSU'07 1 1
230MICHAŁGWÓŹDŹMIERZĘCICETYTANOWE DŻDŻOWNICE 1 1
231MAREKHAJDAPTAKOWICESOCIOS SILESIA 1 1
232TADEUSZHASULAKBYTOM 1 1
233RAFAŁJAGIELSKIBYTOM 1 1
234KAMILJANOSZKATARNOWSKIE GÓRYLECYMY DURŚ 1 1
235ADAMJANUSPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
236GRZEGORZJAROŃBYTOM 1 1
237ŁUKASZJELONEKTARNOWSKIE GÓRYEKO TECH TRIATHLION TEAM1 1
238MACIEJJEŻTARNOWSKIE GÓRY 1 1
239PIOTRJURCZYŃSKICZĘSTOCHOWA 1 1
240MAREKKACZMARCZYKPAWEŁKI 1 1
241JACEKKACZMARSKIBYTOM 1 1
242RAFAŁKAFKASOSNOWIEC 1 1
243PRZEMYSŁAWKAIMTAPKOWICE 1 1
244RAFAŁKAMIŃSKIRADZIONKÓW 1 1
245DARIUSZKAWECKIZABRZEETISOFT RUNNING TEAM 1 1
246DARIUSZKĘDZIORDĄBROWA GÓRNICZA 1 1
247PIOTRKLUSZCZYKBYTOM 1 1
248JAROSŁAWKMAKGLIWICE 1 1
249ŁUKASZKNAŚPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
250ANDRZEJKOCIOŁEKPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
251PIOTRKOLOCHRADZIONKÓWLOGTECH TEAM RADZIONKÓW1 1
252MARCINKOŃCZAKDABROWA GORNICZA 1 1
253ADAMKOSTRZEWATARNOWSKIE GÓRY 1 1
254TOMASZKOTBYTOM 1 1
255MIROSŁAWKOTTPIEKARY ŚLĄSKIEPIERUNY1 1
256JÓZEFKOWALCZYKKOSZWICE 1 1
257ŁUKASZKOZIEŁMYSŁOWICEING 1 1
258BARTŁOMIEJKRAWIECPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
259SZYMONKRAWIECPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ 1 1
260ADAMKRZYSZKOWSKIPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
261KRZYSZTOFKUBICAPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
262GRZEGORZKUGIELCHORZÓWDRUŻYNAMOJACUKRZYCA_BATORY LOTO 1 1
263BOGUSŁAWLABUSZKAPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
264RAFAŁLISZTWANNAKŁO ŚLĄSKIE 1 1
265MIROSŁAWŁABABYTOM#KAMRATY 1 1
266SZYMONŁAZAJKALETY 1 1
267ADRIANMALINOWSKIBĘDZIN#CZELADZBIEGA 1 1
268KRYSTIANMAŁOTAPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ1 1
269MAREKMARUSZCZAKBYTOM 1 1
270ADAMMATEJAPIEKARY ŚLĄSKIEWTZ PIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
271SEBASTIANMATEJARADZIONKÓW 1 1
272PIOTRMATYSIKTARNOWSKIE GÓRY LECYMY DURŚ1 1
273RAFAŁMAZGAJPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
274ROBERTMICHALSKITARNOWSKIE GÓRYHETMAN TARNOWSKIE GÓRY 1 1
275TADEUSZMICHNIEWICZKNURÓW 1 1
276ANDRZEJMIŚKIEWICZZAWIERCIEWARTO BIEGAĆ ZAWIERCIE 1 1
277MACIEJMOCEKTARNOWSKIE GÓRYIRON MAIDEN1 1
278JACEKMRÓWKABYTOM 1 1
279KRZYSZTOFMUSIKTARNOWSKIE GÓRY 1 1
280MAREKNIEDZIAŁKOWSKITARNOWSKIE GÓRY 1 1
281SŁAWOMIRNIEDŹWIEDŹCHORZÓWBATORY LOTO 1 1
282WIESŁAWNOJEKORNONTOWICE 1 1
283ZBIGNIEWOCHĘDUSZKOBYTOM 1 1
284MARCINOCHMANRADZIONKÓW 1 1
285KRZYSZTOFODZIEMCZYKDOBRE MIASTO"DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ""ODCISK"""1 1
286RAFAŁOSADNIKORZECH 1 1
287JANPACBYTOMCIDRY LOTAJOM1 1
288ARTURPANUŚKATOWICE 1 1
289JANPAWNUKTARNOWSKIE GÓRY 1 1
290JANUSZPESELSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1 1
291SZYMONPIECUCHPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ1 1
292JANPIEPRZKAPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
293ŁUKASZPIETRZAKBYTOM 1 1
294GRZEGORZPIOSEKPIEKRY ŚLĄSKIELOGTECH TEAM RADZIONKÓW1 1
295RAFAŁPLĄSKOWSKITARNOWSKIE GÓRY 1 1
296MICHAŁPOPIELARSKIPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
297WOJCIECHPORĘBSKIDOBRE MIASTO"DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ""ODCISK"""1 1
298RADOSŁAWPOŹNIAKBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1 1
299JERZYPRADELOKTWORÓGGIBKE GIZDY 1 1
300ROBERTPREFICZRADZIONKÓW 1 1
301DAMIANPRUSPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
302TADEUSZPRZĄDKAŚWIERKLANIECUPC RUNNING MAKERS 1 1
303RAFAŁPRZYBYŁRADZIONKÓW 1 1
304SŁAWOMIRROLABYTOMBTM RUNNERS 1 1
305MICHAŁROSŁANIECTARNOWSKIE GÓRYAMATOR1 1
306DAMIANSAFADERKATOWICELECYMY DURŚ 1 1
307KRZYSZTOFSAŁAGATARNOWSKIE GÓRY 1 1
308ARKADIUSZSAMPOLSKIBYTOM 1 1
309HENRYKSCHLAGNERTARNOWSKIE GÓRY 1 1
310ŁUKASZSEBASTIANZABRZE 1 1
311SZYMONSIKORAPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
312MARCINSKACZYŃSKIBYTOMENERGOKONTRAKT SP. Z O.O.1 1
313ANDRZEJSKRZYPIECBYTOM 1 1
314WOJCIECHSŁAWIAŃSKIBYTOMTEKNISKA 1 1
315DAWIDSOBCZYKBRYNEKDAVIDS CAMSTUDIO 1 1
316SŁAWEKSOLAWAPIEKARY ŚLĄSKIEWTZ PIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
317ŁUKASZSOŚNIAKZAWIERCIE 1 1
318DOMINIKSOTORBYTOM 1 1
319ADAMSTAŃCZYKRADZIONKÓW 1 1
320KRZYSZTOFSTASIKRADZIONKÓWLOGTECH TEAM RADZIONKÓW1 1
321TOMASZSTENCELPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
322IRENEUSZSTILLERZABRZEOPEL ACTIVE TEAM 1 1
323ARKADIUSZSTOLORZIMIELIN 1 1
324DARIUSZSTRENZIOKTARNOWSKIE GÓRYTARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE 1 1
325MIROSŁAWSUKIENNIKBYTOM 1 1
326MARIANSWATEKRADZIONKÓW CIDRY LOTAJOM 1 1
327KRZYSZTOFSZCZĘSNYKNURÓW 1 1
328ROBERTSZCZYPAKATOWICEKATOWICE 1 1
329JERZYSZMITSIEMIANOWICE ŚL.ARMATOR 1 1
330GRZEGORZSZPERNALOWSKIBYTOM 1 1
331ARTURSZWARCERSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 1 1
332KRYSTIANSZYMURAPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
333ŁUKASZSZYSZKOWICBYTOM 1 1
334KRZYSZTOFŚLĄZOKBYTOM 1 1
335ŁUKASZŚLUSARCZYKTARNOWSKIE GÓRYHETMAN TARNOWSKIE GÓRY 1 1
336ROMANŚMIAŁEKPIEKARY ŚLĄSKIE LECYMY DURŚ 1 1
337ŁUKASZŚWIĄTEKNOWE CHECHŁO 1 1
338MICHAŁTATERKARADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM1 1
339PAWEŁTIAHNYBOKKALETYSOCIOS SILESIA1 1
340WOJCIECHTROJANOWSKIBYTOM 1 1
341TOMASZULATOWSKIMIERZĘCICE 1 1
342JAROSŁAWWASĄŻNIKNAKŁO ŚLĄSKIEUFOKI ŚWIERKLANIEC 1 1
343MAREKWATOŁAPYSKOWICEM&M 1 1
344GRZEGORZWAWRZYCZEK ZABRZESILESIA MARATHON TEAM/RUNNING TEAM ZABRZE 1 1
345TOMASZ WEGNERPIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ 1 1
346PIOTRWĘGOREKBYTOMBTM RUNNERS 1 1
347MARCINWICHARYKALETY 1 1
348RAFAŁWIDERAPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
349JACEKWIERZBICKIBYTOMDEAF RUNNERS 1 1
350LESZEKWIĘZIKRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM1 1
351PATRYKWIŚNIOWSKITARNOWSKIE GÓRY 1 1
352MICHALWOJTACHAŚWIERKLANIECUFOKI ŚWIERKLANIEC 1 1
353DARIUSZWÓJCIKŻORYRUNWDAL1 1
354TOMASZWÓJCIKGLIWICE 1 1
355ŁUKASZWRODARCZYKTWORÓG 1 1
356JAROSŁAWWROŃSKIRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOM1 1
357MAREKWUWERTARNOWSKIE GÓRYLECEMY DURS 1 1
358JERZYWYKABYTOM 1 1
359MACIEJZADORABYTOM 1 1
360WOJCIECHZAJĄCRADZIONKÓWEKO TECH TRIATHLION TEAM1 1
361JANZAREMBATARNOWSKIE GÓRYAZS AWF KATOWICE RT 1 1
362BARTOSZZAWADZKITARNOWSKIE GÓRY 1 1
363DAWIDZAWIŚLAKPIEKARY ŚLĄSKIERUNNERS WOJKOWICE TEAM 1 1
364MARCINZOGATAPIEKARY ŚLĄSKIE 1 1
365HENRYKZYCHBOBROWNIKIMORSY Z CHECHŁA RODEM 1 1
366IGORŻUKOWBYTOMBTM RUNNERS 1 1