TIMING4UHOMEOFERTAZAPISYNOWE ZAPISYWYNIKILIVE!LISTY STARTOWEO NASKONTAKT
  
Cykl Biegów Po Sąsiedzku
Organizator:Cidry Lotajom, Lecymy Durś, Miechowicka Grupa Biegowa, Ufoki Świerklaniec
Data:Start - 08.06.2019
Miejsce:Radzionków, Miechowice, Świerklaniec
Dystans:NW - klasyfikacja mężczyzn
 

    

      
 
MCEIMIĘNAZWISKOMIASTOKLUBECO CIDRYPIONA GWIDONACROSS MOLPOMAGAMY DURŚJOKERSUMA
1KAROLSTILLERKUSIĘTAKABEX PODKOWA JANÓW100 100
2PIOTRNIECHWIEJCZYKŚWIĘTOCHŁOWICEOPEL ACTIVE TEAM95 95
3PAWEŁSŁUPIANEKKATOWICELECYMY DURŚ93 93
4BOGDANBARCZYKCZĘSTOCHOWANORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA91 91
5MARIANMAŁKAGLIWICE 89 89
6MAREKKOWALSKISTRZEBIŃUNIA MIAST87 87
7TADEUSZWILKSOSNOWIEC 85 85
8MARCINŚLUSARCZYKPRUDNIKWESOŁY BORSUK TEAM83 83
9MARIUSZNOWICZKSIĘŻY LASCIDRY LOTAJOM81 81
10ADAMTKOCZRUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACH79 79
11JANDUDEKKĘDZIERZYN-KOŹLEKE-KO TEAM 77 77
12ANDRZEJŚLUSARCZYKPRUDNIKWESOŁY BORSUK TEAM75 75
13TOMASZMIKARUDA ŚLEKIPA NA KIJACH73 73
14TOMASZTAISNERRUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACH71 71
15MARIANADAMUSSOSNOWIEC 69 69
16MARIANNIESPOREKPIEKARY ŚL.LECYMY DURŚ67 67
17MIROSLAWKROLIKOWSKIKATOWICEKATOWICE65 65
18ZBIGNIEWUJEJSKIMYSZKÓWSTOWARZYSZENIE KIJOMANIACY63 63
19KRZYSZTOFŻELEZIKBĘDZIN 61 61
20DARIUSZ MRÓZRADZIONKÓW 59 59
21ZYGMUNTZAWADZKIBYTOMCIDRY LOTAJOM57 57
22TADEUSZKASPRZAKOSIEK 55 55
23GRZEGORZŚLUSARCZYKPRUDNIKWESOŁY BORSUK TEAM53 53
24KRZYSZTOFBIAŁASIKPTAKOWICE 51 51
25KRZYSZTOFSTRUŻYNABYTOM 49 49
26STANISŁAWDROZDBYTOMCIDRY LOTAJOM47 47
27WOJCIECH SZEWCZYKBYTOM 45 45
28BARTŁOMIEJKAZIRODTARNOWSKIE GÓRY 43 43
29BOGDANTHOMALLANIEZNANE 41 41
30TOMASZŻURECKIBYTOM 39 39
31ROBERT SKALSKI RADZIONKÓW CIDRY LOTAJOM37 37
32JERZY ŁĄCZYK CZELADŹ OPTYKA K.M. SZCZERBA 35 35
33DAMIANCZEKŁAŃSKINIEZNANE 33 33
34TOMASZKLOCBYTOM 31 31
35BRONISŁAWGALICZEKGLIWICEOPEL ACTIVE TEAM29 29
36STANISLAWSOSINCHORZÓW STADION SLASKI27 27
37ADAMOSADNIKBYTOMEKIPA NA KIJACH25 25
38TOMASZSADOWSKISOSNOWIECCZELADZKI DUCH HARPAGANA24 24
39MAREKWYLĘŻEKŚWIERKLANIECUFOKI ŚWIERKLANIEC22 22
40TADEUSZMROZIŃSKITARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICA21 21
41ARTURGRZEBIELATARNOWSKIE GORYNORDICUS STRZYBNICA20 20
42WŁODZIMIERZSZYMCZEWSKIŚWIĘTOCHŁOWICE 19 19
43WOJCIECH MARĘDZIAK LESZCZYNYCIDRY LOTAJOM 18 18